PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש תוכנה פשוטה לתכנון מתלים

arik
30-08-06, 01:16
שלום לכולם.
אני מחפש תוכנה שבה אוכל לתכנן/לבנות/לשרטט מתלים של רכב אבל שגם אוכל להציג אותם ע"י סרטון ושהיא תוציא לי גרפים של הכוחות הפועלים הלחצים וכו' ע"ג המתלים ושאוכל להכניס נתונים של משקל על המתלים נתוני קשיחות צמיגים , בולמים וקפיצים ולראות את השינויים עקב כך - משהו כמו ה- adams אבל תוכנה פשוטה יותר.

נמרוד
05-09-06, 13:30
לא קיבלת תשובה כבר כמה ימים... לא ידוע לי תוכנה מלבד אדמס. אפשר לתכנן מתלים ולעשות את רוב הדברים שציינת בעזרת תוכנות תיב"ם כמו solidworks אבל לא בצורה פשוטה, צריך לבנות את המודל בצורה נכונה ולדעת מראש מה אתה רוצה.

nature1
23-09-06, 16:24
שלום נמרוד.
קראתי תגובה שלך לגבי התוכנה catia ,האם התוכנה הזו יכולהלעזור לי בתכונותיה כמו ה- adams?

נמרוד
25-09-06, 11:56
אדמס היא תוכנה לתכנון מתלי רכב. סולידוורקס היא תוכנת תיב"ם מכאני כללית (כנ"ל קטיה רק הרבה יותר יקרה מסובכת ונועדה למפעלים גדולים). זה שני דברים שונים. אפשר בעזרת תוכנה כמו סולידוורקס למדל מה שאתה רוצה, אבל צריך בשביל זה לפתח את כל הבנייה מהתחלה - היא לא נועדה לאף תחום הנדסי ספציפי. היא גם לא מבצעת סימולציות בפני עצמה, יש לה מודול אנליזות בשם קוסמוס שמבצע אנליזות כלליות (חוזק, מעבר חום, רעידות) ברמה סבירה אבל שוב, לא הדברים הספציפיים שקשורים לרכב.

-->