PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצה על משאבה הידראולית

gali
02-09-06, 23:23
לצורך הנעת ככנת אני זקוק למשאבה הידראולית. היא צריכה לספק (תנאים מינימליים) לחץ של 1500PSI בספיקה של כ 2.5GPM (כמה שיותר=יותר טוב).

בעקרון שמתי עין (תיאורטית) על ZF74 שמשמשת בעיקר את רכבי מרצדס ו/או BMW. אבל גם קשה למצוא בארץ וגם נראה די יקר.

חשבתי על משאבה הידראולית של זחל"ד. כן כן לא לצחוק, זה עם השרשראות גומי מאחור והגלגלים מקדימה. פשוט זה נמצא לי זמין (אצל אונגר). משהו מכיר את היכולות של המשאבות הללו?

עוד אופציה היא ללכת לכיוון של משאבות מרכב אמריקאי, שהבנתי בעבר שהן מספקות ספיקות נאות.

כל המלצה והארה תתקבלנה בכיף.

ד"א, אני מחפש גם ידית שליטה של מלגזה (להרמה והורדת המזלג). אשמח לעזרה גם כאן.

תמונות מובטחות בסוף הפרויקט...

asafk
02-09-06, 23:49
אם זה להפעלה של כננת- תבדוק את הנתונים של משאבת הגה כוח חשמלית מטנדרונים צרפתיים. ראיתי כננת שהופעלה עם משאבה כזו- ממש בלי בעיות.

אסף.

gali
03-09-06, 09:33
טנדרון צרפתי=ברלינגו/קנגו?
כי אם לזו הכוונה הם מונעים רצועה ולא משאבה חשמלית. אלא אם כן אתה בודאות יודע אחרת ויכול לציין דגם ושנתון.

asafk
03-09-06, 09:37
היתה לי גם בסקסו משאבה חשמלית, וגם שחטתי מפיז'ו פרטנר משאבה חשמלית. לא יודע שנתון, מציע שתרם טלפון ל"מאגר" או מישהו מהסגנון הזה, ותשאל.

אסף.

asafk
03-09-06, 09:56
לא יכולתתי להתאפק, ירדתי לבדוק בפרטנר שחונה בחניה למטה. שנת 2004 (הדגם הנוכחי), משאבה עם רצועה, נמצאת בתא המנוע בצד ימין למעלה. בדגם עם החשמלית, היא בצד שמאל למטה.

משאבה של סקסו:
http://www.bba-reman.com/images/saxo_power_steering.jpg

של 307:
http://www.bba-reman.com/catalogue/Image.aspx?DetailedProduct=65&ColumnName=Picture1

אסף.

איציק - 4X6ZH
03-09-06, 14:40
לדעתי כל משאבת הגה כח תעשה את העבודה .
רוב הכננות ההדראוליות מיועדות לעבודה משולבת על ידי משאבת הגה הרכב עם שסתום מיוחד המאפשר
שילוב שני מערכות הדראוליות בו זמנית ( בארץ זה אסור למה ?? ... )
כך שסביר שכל משאבה תיהיה טובה . רצוי להעדיף משאבה ללא מיכל שמן ולהתקין מיכל שמן גדול יותר .
בחיבור לרכב עם מערכת הגה כמות השמן גדולה יותר ( תיבת ההגה מלא שמן )
בחיבור רק כננת רצוי מיכל גדול . ( 2 ליטר מספיק )
איציק

gali
03-09-06, 20:41
המיכל אשר עומד להיות מותקן הוא כ-20 ליטר.
החשש שלי ממשאבות של פרייבטים הוא לחץ נמוך (אני זקוק לכ 1500PSI) וגם מספיקה נמוכה (מעל 2.5GPM).
לחץ לא תהיה לי בעיה לבדוק, אבל ספיקה זה כבר שיר אחר לגמרי לבדוק, אין לי מד ספיקה בנמצא.

אולי כדאי ללכת בכיוון של משאבות של מסחריות גדולות יותר? משהו כדוגמת "הרקולס" או "דוקאטו"?

שאלה קלה לאסף.
אתה אולי מכיר מעברך את משאבות הכבש של הנגמ"ש? פשוט גם אלו זמינות לי מגרוטאות.
אין לי בעיה לבנות לה פלטת מתאם, להלביש עליה פולי ולקבע אותה במקביל למדחס המזגן של הדיפנדר.

-->