PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיפנדר ממכרז, כדאי?

אדי
08-11-03, 22:48
טוב, אני לא ממש בטוח שזה מה שאני רוצה ... אבל חשבתי להחליף את הסופה (רכב טיולים בלבד כרגע) בדיפנדר (שיהיה גם רכב חצי יומיומי).

השאלה היא בכמה אפשר להוציא דיפנדר 110 סגור במכרז?
איזה כלי רכב נחשבים טובים יותר, נגדיר את יותר טוב... גרועים פחות :D ? משטרה? מג"ב? משהו אחר?
מה המצב של כלי הרכב שנמכרים? יש כאלה שלא מחייבים השקעה גדולה כדי שיתחילו לסוע?
פירוט לגבי עלויות של טיפולים/חלקי חילוף/תיקונים נפוצים בכלי רכב ממכרזים? נסיון אישי?

תודה, אדי.

ארז
09-11-03, 12:08
אהלן אדי
קודם כל ,אם במכרז יהיה רכב שהוא לא מג"ב /משטרה ,אז מצבו יהיה הטוב מבין כולם
אני קניתי 110 פתוח ממג"ב עם בעית מנוע(שגם היום אחרי כמעט 85 אלף ק"מ לא טרחתי לתקן)וגיר עם בעיה בסכרון של ההילוך ה1,קניתי את הרכב ב27 אלף ש"ח,את רוב הטיפולים אני עושה לבד וההוצאות על הרכב הם אפסיות(חוץ משיפורים כמובן...)
אורי גת קנה 110 סגור שנת 98 ב34 אלף ש"ח וגם הוא לדעתי עם הוצאות זעומות
היום אני יודע שהמחירים עלו קצת,אני לא הייתי משלם על TDI300(עד שנת 99)יותר מ40 במכרז,אתה יכול למצוא בשוק ב55/70 אלף כאלו מטופלים יפה מאוד ,ולהם יש לך אופציה לבדוק ולא לקנות חתול בשק....
היום אגב יש גם TD5(משנת 99) במרכזים עליהם בהחלט הייתי משלם יותר(לא יותר מ55 אלף...)

asafk
10-11-03, 10:38
ויש גם דוגמאות של כאלה שקנו ב30K והשקיעו עוד 35K, רק ליישור קו. אפשר ליפול.

אסף.

אדי
10-11-03, 13:06
זה בדיוק הענין ... הרי ברור לי (מנסיון) שבבדיקה המצורפת (אם מצורפת) יהיה כתוב שבערך כל הרכב לא תקין על כל הרכבים במכרז, יש דרך אחרת לבדוק את כלי הרכב?

ארז
10-11-03, 13:16
קח איתך מישהו שמבין בל"ר לפי הדף לא לומדים הרבה על הרכב,על שלי היה כתוב שכלום לא עובד ולא ניתן בכלל לבדוק את הרכב
על של אורי הייתה רשימה של קילומטר....
בקיצור הם פחות או יותר מנחשים בבדיקות שלהם

אם תרצה תוכל לתאם איתי ,אני אשמח לקפוץ איתך ולתת מבט(רק קח בחשבון שגם איתי אנחנו יכולים לפספס ולפול על רכב דראק...)

נמרוד
10-11-03, 14:15
קח איתך מישהו שמבין בל"ר לפי הדף לא לומדים הרבה על הרכב,על שלי היה כתוב שכלום לא עובד ולא ניתן בכלל לבדוק את הרכב
על של אורי הייתה רשימה של קילומטר....
בקיצור הם פחות או יותר מנחשים בבדיקות שלהם

אם תרצה תוכל לתאם איתי ,אני אשמח לקפוץ איתך ולתת מבט(רק קח בחשבון שגם איתי אנחנו יכולים לפספס ולפול על רכב דראק...)

אתה חלקלק ארז...
כמה קומיסיה אתה מקבל מאדון האופל על כל ג'יפאי תמים שאתה מצרף לכת הסוטה שלכם :?: :twisted:

אדי
10-11-03, 14:25
ארז, תודה על ההצעה. אני אבדוק ואראה מה המחירים שמוציאים בהם דיפנדרים ממכרזים בזמן האחרון ... ונתחיל לבדוק כדאיות. אם זה יהיה רלוונטי אני אצור איתך קשר.

אריאל
24-01-04, 13:57
אדי המחירים על הדפנדרים קצת עלו לאחרונה, למיטב זכרוני ה110 הזול ביותר שיצא לאחרונה ממכרז יצא ב 25K, בכל מקרה את רשימת הזוכים ניתן לראות במינהל הרכב.

כמו כן קח בחשבון ששיטת הדף בדיקה (בו היו מפורטים ה"תקלות") בוטלה (מיתלון לא?) ונכון להיום אין לך אפשרות לדעת אפילו את הנתונים הבסיסיים ללא איזשהו מכר שעובד במקום.

אריאל.

Server911
26-04-04, 20:56
שלום לכם,

איך מגיעים למכרזים האלו והאם אפשר גם דרך האינטרנט?

bartaldn
30-04-04, 16:23
בבקשה . תיזהר ! זה מה שאומרים לך החברה. שמעתי שרכבי מכרז הם אלו שמהם פירקו חלקים לאחר השבתה . את הרכב בד"כ אפילו אספנים מתקשים לזהות... הם חסרים בהרבה מאוד חלקים.
http://www.mof.gov.il/rechev/דניאל

ארז
30-04-04, 20:38
שמעת לא נכון, מנסיון קניה של כמה רכבים ,כל החלקים ברכב, הרכב עצמו במצב טוב או רע...אבל הם לא מפרקים ממנו חלקים

asafk
01-05-04, 00:48
ארז,
במכרזים האחרונים היו כלים שעברו "קניבליזציה". ראיתי כמה כאלה מקרוב. כלים שהיו במג"ב, ולאחר ההשבתה (ולפני ההעברה למגרש) השתמשו בהם כדי "ליישר" את הכלים האחרים שנשארו ביחידות. אפילו לא טרחו לחבר כמו שצריך את החלקים הלא תקינים שהרכיבו עליהם (לדוגמה- רכב עם סטרטר לא עובד ומחובר בבורג אחד, לא ממש מוברג).

אסף.

-->