PDA

צפייה בגרסה מלאה : דלת אחורית שלא מחזיקה פתוחה בסמוראי

yoav
06-09-06, 11:22
טוב. אחרי שנמאס לי שכל פעם שאינ פותח את הדלת האחרוית (סמוראי סגור) ויש טיפה זוית היא לא מחזיקה אלא נטרקת עליי בתנופת גליוטנה, החלטתי לא לוותר על איכות החיים ולחפש פתרון. הבוכנה שמחזיקה אותה נראתה שלמה ותקינה אבל איכשהו חלשה מידי כדי להחזיק את הדלת פתוחה. התקשיתי להאמין שככה המהנדס היפני תיכנן אותה, אז פירקתי וגיליתי שהיא באמת חלשה וניתו לפתוח ולסגור אותה ביד בלי כמעט מאמץ. אחרי שלא מצאתי חלופית רכשתי אמש מקורית (יקר!:x ), וההבדל עוד לפני ההתקנה ניכר- היא מגיעה מהמפעל במצב פתוח ואין סיכוי שתצליחו לסגור אותה ככה ביד בלי המשקל של הדלת (עכשיו ר=אני יודע מה זה תקין...). התקנה קלילה ולא יאומן איזו איכות חיים אחרת. העמדתי את הרכב גם בזויות שונות עם הדלת פתוחה- והשבח לאל- לא נטרקת על מי שעומד ובדיוק פורק ציוד מאחורה.
שיפור קטן - איכות חיים יום יומית גדולה! מומלץ בחום.:-D

(אני מקווה שיום אחד כשאמכור הקונה יעריך את כל ההתרוצצויות וההשקעה בפיצ'פקעס האלה..:roll: )

http://pic.hevre.co.il/Files/970914C21BD445008EFB163A492E88D4/norm_DC4408A27124417E99B19101551876CD.JP G

מוני אורבך
06-09-06, 11:49
לא הוא לא יעריך )-:
כמובן הוא יגיד כול הכבוד, אבל לא בכסף.
לא הכול נמדד בכמה תחזיר לעצמך בעת המכירה.
רכב הוא לא תוכנית חסכון, וגיפ הוא בור ללא תחתית.

אבל אתה תהנה מזה, וזה מה שחשוב (אלא אם כן אתה מתכוון למכור מחר, ואז זו באמת שטות)

yoav
06-09-06, 12:29
לא הוא לא יעריך )-:
כמובן הוא יגיד כול הכבוד, אבל לא בכסף.
לא הכול נמדד בכמה תחזיר לעצמך בעת המכירה.
רכב הוא לא תוכנית חסכון, וגיפ הוא בור ללא תחתית.

אבל אתה תהנה מזה, וזה מה שחשוב (אלא אם כן אתה מתכוון למכור מחר, ואז זו באמת שטות)

מוני- אני מתפלא עליך....
לא- לא חשבתי שמישהו יעריך את זה בכסף כשאמכור, ולא אני בכלל לא מתכוון למכור, ובדיוק כמו הפלסטיקים הקטנים שמכסים את ידית הזזת המראות- שגם אחריהם רדפתי שנה- גם כאן- זה הכל בשביל הכיף שלי ומתוך אהבת הסמוראי שלי. כל הכוונה היתה, ועודנה- שמי שקונה ג'יפ יידע שמעבר למה שכולם בודקים- מנוע, גיר, ושאר מכלולים גדולים וחשובים- חשוב להסתכל גם על הקטנים האלה- כי אם זה משהו שמפריע לך , כמו לי, אתה תמצא עצמך רודף אחרי חלפים שקשה להשיג, ודורשים זמן, חיפוש וכו'... וכבר נאמר בהרבה שרשורים- יותר קל להשיג מנוע חדש (לא מבחינת מחיר) מאשר את כל חלקי הפלסטיק הקטנים של תוך האוטו. ומה לעשות- לחלקנו גם זה חלק מאיכות החיים:D
הוספתי את השורה ההיא כי אני יודע שכשיבוא יום הפרידה- את אף אחד לא יעניין כמה השקעתי ב"קטנים " האלה, אלא יספרו לי ידיים, ק"מ, ושאר שטויות...זה הכל.

אני בינתיים ממשיך לשחק עם הדלת ולראות בכיף איך היא לא נטרקת עליי, ולכוון את המראות מבפנים עם המנגנון החדש:D
http://jeepolog.com/forums/showthread.php?t=15224

אם תהיה נחמד- אני אתן לך בטיול גם לשחק איתם...:twisted:

חוקר
06-09-06, 16:28
תגיד לי כל החולים כבר בריאים :roll: ,כיף לך שיש לך זמן להתעסק עם הפיצ'פקס האלה :?

מוני אורבך
06-09-06, 16:57
אני בינתיים ממשיך לשחק עם הדלת ולראות בכיף איך היא לא נטרקת עליי, ולכוון את המראות מבפנים עם המנגנון החדש:D

אם תהיה נחמד- אני אתן לך בטיול גם לשחק איתם...:twisted:

רק בשביל זה שווה לטיל איתך (-:

לכוון מראות ולראות איך הדלת לא נטרקת עלי... המממ

אז זה מה שחסר לי בסופה --- דלת ומראות מתכווננות !!!
איך לא חשבתי על זה קודם ?!

תשמע יואב, עד היום לא הבנתי למה כולם רוצים לקנות רכב מרופא. עכשיו אני מבין !!!

-->