PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניית ג'יפ סופה

tazk2
08-09-06, 06:47
הגעתי להחלטה על קניית סופה. היות ואני לא מבין גדול ,
רציתי לדעת האם כדאי לקנות סופה ממסוך שמשפץ סופות.
האם הסופות יותר אמינות .

אם כדאי אז אולי משהוא מכיר מוסך כזה

והדבר החשוב ביותר - איזה מגונים צירך להיות בסופה הכדי לנסוע בשטח.

תודנה מראש

חנן-ג'יפולוג
08-09-06, 07:06
אתה לא צריך מיגונים.

הסופה ממשפץ סופות לא תהיה אמינה יותר, לדעתי. השיפוץ כולל את הדברים המינימליים שצריך לעשות כדי שרכב שחוט ממוסד כזה או אחר יוכל להימכר בשוק הפרטי, פלוס צבע יפה, שאולי הוא איכותי ואולי הוא לא. רוב הסיכויים שהוא לא, אני מהמר.

שני מקומות שאני מכיר שעוסקים בזה הם "בית הג'יפ" נדמה לי שבכפר אביב, או מושב כלשהו דרומית ליבנה, ו"חמיס" ליד משרד הרישוי בחולון. ציון המקומות האלה לא מהווה המלצה עליהם, לטוב או לרע.

שחר 9
08-09-06, 16:28
בהמשך למה שכתב חנן בית הגיפ עושה עבודה יפה ואיכותית הבחור פאנט ואוהב את העסק.
לגבי מחיר הוא גם יקר .
חמיס לא ממש מכיר אבל כבר שמעתי עליו גם דעות חלשות.

לדעתי אם לקנות ממוסך אז בית הג'יפ הוא הכתובת ,
אבל מאחר ובג'יפ כל אחד מחפש ורוצה ממנו דבר אחר אז אם אתה רוצה שיהיה תפור למידותך תחפש באופן עצמאי ותתחיל לשפר שלב שלב לפי הצרכים שלך.

בהצלחה ,שחר

six 4 life
08-09-06, 20:42
מצטרף להמלצה- בית הג'יפ מוציא כלים ברמה גבוהה.

לגביי האופציה השניה שהועלתה כאן לגבי מוסך אחר, שלא תמצא את עצמך נוסע יום אחד על סופה גנובה בטעות.

בהצלחה.

עירא
08-09-06, 21:33
רמה גבוהה אתה תוציא רק אם תעבוד לבד, או לחלופין תיהיה מוכן לשלם סכומי עתק למשפצים.
אני כבר ראיתי סופות שיצאו מבית הג'יפ ברמה שלדעתי זה גובל בפשע לתת להן להסתובב כך על הכביש, למען ההגינות אני מוכרח להבהיר שהרכב לא יצא הרגע משם, אלא ראיתי אותו זמן רב לאחר שהוא הועלה על הכביש, אם זאת אני מדבר על פאקים ברמת השילדה ולכן לטעמי האחריות כאן היא של בית הג'יפ.
אני גם יכול להבין זאת, עלות שיפוץ של רכב היא גבוהה מאוד, ולרוב אנשים לא מוכנים להשקיע את הסכומים הגדולים, ולכן מעדיפים בתקציב שעומד לרשותם להשקיע יותר בפחחות, צבע ועיצוב פנים ופחות במכלולים המכאנים.
עירא

barak4*4
08-09-06, 22:25
http://jeepolog.com/forums/showthread.php?t=15221&highlight=%F1%E5%F4%E4

-->