PDA

צפייה בגרסה מלאה : ה CJ של נימי (שלא יתבלבלו עם נמרוד)

נימי
09-09-06, 22:51
טוב, אז אחרי הרבה מאוד התלבטויות אם בכלל לקנות רכב שטח, ואם כן איזה רכב לקנות, ואחרי שחיפשתי וראיתי כמה טרופרים שנת 94-95, והחלטתי לקנות גיפ אמיתי, זמן מסוים חיפשתי סופות בסדר גודל של 30 אלף ₪ וראיתי מספר רכבים אבל לא מצאו חן בעיני, כנראה שצריך להשקיע יותר שמדובר בסופה, מכיוון שזה רכב השטח הראשון שלי לא רציתי להשקיע יותר מידי ואף החלטתי לרדת מהעניין, רצתה יד הגורל ופתאום כמעט משום מקום הציעו לי CJ במצב טוב, אחרי פחחות לפני צבע לצערי אבל נראה מה נעשה בנידון, ובמחיר סביר בשבילי.

ומתאריך ה 7.9.06 אני הבעלים המאושרים של CJ קצר.

הספקתי לעשות טיולון ליד הבית בנוף כרמל עם הילדה, שום דבר נועז אבל בהחלט מהנה, הרכב רך יותר ממה שחשבתי והיה סביר בהחלט.

עדיין לא ברור אם הרכב ישמש אותנו כרכב יומיומי (בערך 10 ק"מ ביום) או שנרכוש רכב נוסף (רכב משפחתי אחד כבר יש)

http://imgsrv.pic4u.co.il/79c4bf12ee9d69cdac440684d00fd060020000.a spx

http://imgsrv.pic4u.co.il/79c4bfb91e2f3eeb004ecf9f8473a200020000.a spx

רציתי רק להודות לאנשים שבלי להכיר אחד את השני תמיד היו מוכנים לענות על השאלות שלי בסבלנות.
אז תודה :)
נמרוד

six 4 life
09-09-06, 23:09
סע בדרכים טובות.

בהצלחה.

lizard
09-09-06, 23:52
מזל טוב ובהצלחה.

tzagi
10-09-06, 03:24
What's the story with the roof/top?

AvigdorAharon
10-09-06, 08:10
היית שואל קודם, ומקבל המלצות חיובייות על הרכב ובעליו!

בהצלחה

אביגדור

מאיר רוטברג
10-09-06, 09:36
תתחדש

נימי
10-09-06, 10:44
What's the story with the roof/top?

הרכב עבר טיפול בחלודה ולכן בגג יש קצת פח שיש לסדר, בנוסף הרכב הינו סגור בקבינה והחלק האחורי פתוח עם ברזנט, יש הערה לגבי זה ברישיון והרכב עבר טסט ללא בעיה.

נימי
10-09-06, 11:31
היית שואל קודם, ומקבל המלצות חיובייות על הרכב ובעליו!

בהצלחה

אביגדור

קיבלתי המלצות חמות מהבעלים הקודמים קודמים של הרכב גם על הרכב וגם על בעליו :)

הצפרדע
15-09-06, 19:26
בנוסף הרכב הינו סגור בקבינה והחלק האחורי פתוח עם ברזנט, יש הערה לגבי זה ברישיון והרכב עבר טסט ללא בעיה.

מצאת דבר טוב - זה אחלה דבר.

כדאי לך לתפור מחיצת ברזנט עם חלון פלסטיק שקוף שתחצוץ בין הקבינה ובין החלק האחורי.
אם יש לך(או שאתה שם) מזגן, זה יהיה ממש יעיל ומצויין.

עשיתי את זה פעם בסופה, וזה שינה את כל הנסיעה - ממש תענוג.

אולי זה יוכל לפצות קצת על כך שבכל אופן מדובר ב - CJ, דהיינו בנבלה זקנה, מכוערת,
מיושנת ומרקיבה...:p :grin: :twisted: :lol: :evil: :mrgreen:

שיהיה בהצלחה ובהנאה8-)

נימי
13-11-06, 15:26
אז ככה, הוספתי לרכב קונסולה מרכזית (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=11674) ננעלת לפי הכתבה של חיים
ומתקן לגלגל רזרבי לפי כל מיני רעיונות שראיתי, בנתיים הוא ללא גריקן מים ומתקן להייליפט אך זה ישתנה אחרי שאקנה הייליפט
קצת תמונות של המתקן (בכל החיבורים לגוף יש פלטות חלוקת לחץ מצד שני ולא סגירה על גוף הרכב)

נימי
13-11-06, 15:31
מצאת דבר טוב - זה אחלה דבר.

כדאי לך לתפור מחיצת ברזנט עם חלון פלסטיק שקוף שתחצוץ בין הקבינה ובין החלק האחורי.
אם יש לך(או שאתה שם) מזגן, זה יהיה ממש יעיל ומצויין.

עשיתי את זה פעם בסופה, וזה שינה את כל הנסיעה - ממש תענוג.

אולי זה יוכל לפצות קצת על כך שבכל אופן מדובר ב - CJ, דהיינו בנבלה זקנה, מכוערת,
מיושנת ומרקיבה...:p :grin: :twisted: :lol: :evil: :mrgreen:

שיהיה בהצלחה ובהנאה8-)

הרעיון טוב אבל מהסיבה שאני לוקח ברכב כל יום את שני הילדים שלי לגן לא נראה לי הוגן ליסגור אותם מאחורה, בעצם לא שולל את הרעיון :-D :-D

עמרי2
13-11-06, 21:30
אז ככה, הוספתי לרכב קונסולה מרכזית (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=11674) ננעלת לפי הכתבה של חיים
ומתקן לגלגל רזרבי לפי כל מיני רעיונות שראיתי, בנתיים הוא ללא גריקן מים ומתקן להייליפט אך זה ישתנה אחרי שאקנה הייליפט
קצת תמונות של המתקן (בכל החיבורים לגוף יש פלטות חלוקת לחץ מצד שני ולא סגירה על גוף הרכב)

אם אני מבין נכון מהתמונות חיברת בין הפגוש לבין הבודי (ע"י הציר)???
אם כן-נראה לי לא מומלץ...אמורה להיות איזשהי גמישות בין הבודי לשלדה. בהצלבות וכו' הבודי יקרע.
אם בונים מתקן-רצוי שיהיה או על הפגוש, או על הבודי. לא שניהם.
את הזרוע שעליה יושב הגלגל-חיברת בנק' הכי גבוהה שאפשר על הציר. אני הייתי מוריד כמה שאפשר (מרתך על הציר יותר נמוך...) במטרה להקטין את המומנטים הפועלים עליו (שגם ככה הם גדולים).

בטווח הרחוק גם אני אעשה משהו דומה. אולי עם המעבר ל 33' (מה שלא יהיה בקרוב כנראה...).

אתה יכול לפרט לגבי הציר? (איזה ציר, ואיך חיברת אותו לפגוש...)

עמרי

נימי
14-11-06, 03:15
לצערי אבא שלי בנה את המתקן ולא אני אבל אנסה לענות לך על השאלות
היתה לי התלבטות בנושא החיבור לבודי למען האמת בסוף בנינו אתו ככה בכדי שלא כל העומסים יהיו בנקודה אחת ועוד נמוכה, בנתיים נראה טוב ימים או ניסיון של אחרים יגידו.
הגלגל בנקודה הגבוה בכדי שלא יפריע לוו גרירה ושתהיה אופציה ל 33 (בנתיים לא חושב לכיוון אבל למה לישלול)
לגבי הציר, הוא עשוי פלדה 1040 או 4010 או משהו כזה (שמעתי את השם ואין לי מושג ממש מה זה) למעלה הוא בקוטר נדמה לי 25 מ"מ, אחרי זה הוא בקוטר 40 מ"מ (החלק ש"יושב" על הפגוש) ובתוך הפגוש הוא בקוטר 29 מ"מ עד חלקו התחתון של הפגוש שם יש לו הברגה פנימית M12
אין מיסב בחלק שבין הציר למתקן ,הוא נפתח וניסגר ממש בקלות ואין לו כמעט חופשים.
מעל הזרוע של המתקן ישנו מיסב כדי לחלק עומסים והוא בעצם מחובר לבודי.

-->