PDA

צפייה בגרסה מלאה : חלקים להיגוי

avshalom
10-09-06, 16:27
שלום לכולם , קרתי בפורום ( והרבה), וכפי שרובכם פה אומרים כל מה שרוב המתחילים צריכים נמצא פה כבר.. אז באמת מצאתי. השאלה שלי היא כזאת.
חיפשתי בכל העמודים של הפורום איך לבנות היגוי ואכן מצאתי כתבות וכולם ממליצים על ההיגוי הכי קל לבנייה הזה: http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Albums&group=2&item=6773
נמצא בתמונה השניה והשלישית שורה ראשונה , אני רוצה לדעת באיזה חלקים מדובר, כלומר איך קוראים לחלקים האלה שאני צריך להיגוי הזה , תפקידם, ואיפה ניתן להשיג אותם .
תודה רבה.

יניב_ב
10-09-06, 17:50
מוטב ורצוי שתעיין באתרים שונים שמסבירים על תפקוד של מערכת היגוי ברכב.

מעבר לכך רוב החלקים בקישור הם בבנייה עצמית ומעבר לכך אלא אם אתה בונה קרטינג לילד בן שלוש או שאתה בעל יכולת ואמצעי יצור רציניים, עדיף שתמצא מכלולים מוכנים מפירוק רכב כל שהוא.

asafk
10-09-06, 22:18
שאלת הבהרה בסיסית- לאיזה רכב זה מיועד?

אסף.

avshalom
13-09-06, 20:43
מיועד לקרטינג אסף , אני צריך לבנות את המערכת היגוי הכי פשוטה , ולפי מה שהבנתי זו זאת שבתמונה, יש לי את האפשרות להשיג את החלקים , אבל אני צריך קודם לדעת מה הם , או יותר פירוט, ואם כבר יניב אמר לפרק מאיפשהו.. השאלה שלי היא כזאת , האם ייתנו לי להיכנס למגרש מכוניות\גרוטאות ולקחת משם חלקים?

asafk
13-09-06, 20:48
מדובר בחלקים מייצור עצמי (הזרועות וכו'), ומיסבי קצה שאתה קונה בחנויות מיסבים, או במקומם תפוחים שקונים בחנות חלפים (אופציה פחות טובה מבחינתך, כי את הקדחים בזרועות צריך לעשות קוניים בשבילם). אתה יכול לקנות מוט היגוי מושלם מפירוק, רק קח בחשבון את האורך. אם תדע מה אתה רוצה, יהיה לך יותר קל לחפש (וכן, יש מגרשים שאפשר "לצוד" בהם חלקים, אבל הם נדירים).

אסף..

avshalom
13-09-06, 21:42
אסף תודה רבה , אתה רק יכול להגיד לי איפה יש מגרשי פירוק שאפשר לקנות מהם חלקים כמו מוט היגוי?

-->