PDA

צפייה בגרסה מלאה : הפיצר החדש של חנן

מוטי ג.
12-09-06, 23:00
שלום לכולם!

רק לי נראה שהכננת יושבת לא ישר?

חנן,
אנו לא מכירים, מקווה שלא תעלב, אבל זה נראה לא משהו.

מוטי.

חנן-ג'יפולוג
13-09-06, 00:21
מוטי, היא נשלפת. יש חופש מובנה בין הזכר והנקבה של מ"מ או שניים או שלושה, ואפשר לשחק עם הכננת ברמה מסוימת כך שזה יצטלם בשבילך בזווית כזו ואחרת. אני לא שם לב שזה לא ישר בצילומים, אבל זה לא רלוונטי. שוב, היא נשלפת, לא מיועדת שיסעו איתה ככה בשטח אלא שארכיב אותה לצורך החילוץ, ואחזיר אותה אחריו. את מי זה מעניין איך זה נראה? הכננת יושבת בארגז הסגור.

אני מודה. אם הייתי מעצב שמלות, הייתי כנראה נעלב מביקורת כזו :smile: ;)

GodsFather
13-09-06, 10:32
משהו שמטריד אותי , כי גם לי יש רסיברים כאלה קדימה אחורה

הלחץ שמוטל על הרסיבר הזה - כמה הוא חזק , לעולם לא נדע ובמיוחד כשמדובר בשימוש בכננת תוך זוית מטה או מעלה...

יש רעיונות?

אלון_ק
13-09-06, 10:41
למה לעולם לא תדע? העומס המקסימלי על הרסיבר שווה בדיוק לעומס המקסימלי של השימוש בו. אם זה גרירה או חילוץ, אתה דווקא כן יודע מה הוא. חשוב לא פחות, אתה גם יודע מה מקדמי הבטיחות והכי חשוב, יש לך נסיון אמפירי כדי לבנות לפיו.

אם אתה רוצה לחשב מה העומס בנקודה מסויימת ברסיבר זה גם אפשרי לגמרי, אם כי יש יותר חישובים. למה זה מענין אותך בכלל? אתה הרי לא תצליח לחסוך במשקל רלוונטי שם ע"י תכנון מחדש, לא יותר מכמה מאות גרמים לכל היותר.

GodsFather
13-09-06, 11:12
אני לא רוצה לחסוך משקל , אני רוצה למנוע נזקים לרכב/ציוד החילוץ ומעבר לכל למנוע מפגעי בטיחות כתוצאה משבר מאמץ וכד'.

נכון שאני לא מתכוון לחלץ עכשיו משאית ששקועה עד הגג אבל עדיין יהיו חילוצים שידרשו עומס מחשיד...

נצטרך לחיות עם המצב בזהירות ותשומת לב נוספת ולנסות לחזק כמה שיותר את התושבות...

מוטי ג.
13-09-06, 22:48
לחנן:

קיבלתי את טענתך.

מוטי

-->