PDA

צפייה בגרסה מלאה : חלודות, תחזוקה עצמית ויישור קו לסופה (נכון שזו כותר טובה מ"שלום חברים" שהיתה קודם? )

בארי הברבארי
14-09-06, 00:36
ובכן יש לי מספר בעיות.

האחת

חלודה מרובה בגוף הג'יפ כולל חלודה נוראית במסגרת החלון הכוללים בורות וחורים ברווח של ראש של תינוק.

השנייה

מהו בעצם יישור הקו לסופה לאחר קנייה ?

השלישית

אני רוצה להתחיל לתחזק את הסופה בבית.
המלצות הצעות מתקבלות בברכה.

הרביעית

כיצד בעצם מחזקים את כל הברגים וכל מה שדרוש חיזוק בג'יפ ?
איך יודעים את מה לחזק !???

תודה על התגובות כשתהיינה
:-)

asafk
14-09-06, 01:02
חלודות- בגדול- צרה צרורה. מסגרת חלון יש להשיג מפיברגלס- להחליף אותה זה הטיפול הכי טוב שיש. חלודות בבודי- אם אפשר לחיות עם זה, תמשוך כמה שאפשר. אחרת- תחליף את כל האמבטיה. אפשר "לתקן" על ידי הסוואה- אני מניח שמדובר בחלודה בפינות הקדמיות של האמבטיה ומתחת לדלת האחורית... מנקים טוב טוב (עד שיש חורים בלי טיפת חלודה), צובעים בצבע יסוד מסביב לחורים, מרכיבים רוקר-פאנלים שמגיעים עד מתחת לחורים, וממלאים את כל הרצפה הקדמית בזפת (זה תיאור פשטני למדי). מאחורה מרכיבים פח עבה שגם מגן וגם בונה מחדש את הקורה הרקובה. אני בכוונה לא מפרק יותר מדי- תשתמש בפונקציית החיפוש שיש בפורום- תמצא הרבה חומר בעניין- גם לגבי סופה וגם לגבי CJ (זה די דומה).

לגבי טיפולים ותיקונים עצמיים- הגעת למקום הנכון. תתחיל בלהוריד את ספר הטיפולים בעברית:
http://www.jeepolog.com/downloads.html

אני מבטיח- אחרי שתוריד את הספר תדע הרבה יותר...

אסף.

shmil
14-09-06, 01:05
ובכן יש לי מספר בעיות.
ובכן, שי לי מספר תשובות:

האחת

חלודה מרובה בגוף הג'יפ כולל חלודה נוראית במסגרת החלון הכוללים בורות וחורים ברווח של ראש של תינוק.
בצע חיפוש בפורומים למילה "פחחות" או למילה "חלודה", או אולי שתיהן גם יחד.
כנראה שאתה לא הראשון, גם אם החורים של אחרים לא זהיים במיקומם ובגודלם - הטיפול דומה מאד.

השנייה

מהו בעצם יישור הקו לסופה לאחר קנייה ?
בצע חיפוש למילים "יישור קו". תופתע המהתוצאות.

השלישית

אני רוצה להתחיל לתחזק את הסופה בבית.
המלצות הצעות מתקבלות בברכה.
ההצעה הכי טובה שלי אליך היא לחפש, ולא רק בפורומים, אא באתר כולו, את המילים "ארגז כלים". זו ה-best offer שלי, במצבך כרגע.

הרביעית

כיצד בעצם מחזקים את כל הברגים וכל מה שדרוש חיזוק בג'יפ ?
איך יודעים את מה לחזק !???
מורידים את ספר הטיפולים לסופה, הקיים באתר, קוראים אותו, ויודעים את מה לחזק.
כתוצאת לוואי מהקריאה שלו, אם תקרא בעיום ולעומק, כנראה שהשאלות הבאות שלך יהיו קצת יותר ממוקדות וענייניות.

תודה על התגובות כשתהיינה
:-)

תתחדש וברוך הבא.

אריק
14-09-06, 02:11
תחת כותרת עמוד הבית תמצא את הספריה, קישורים מועילים, ועמוד מתחילים
כנס ותחרוש

תתחדש
אריק

-->