PDA

צפייה בגרסה מלאה : לא מגיע לי דלק ....

אלעד
11-11-03, 17:36
שלום לכולם.

יום שבת האחרון נסעתי בגיפ למלות דלק ובאמצע הדרך נכבה לי הגיפ
נסעתי על הליטרים האחרונים אז כנראה אזל הדלק . לאחר שמילתי דלק שמתי קצת בקרבורטור הגיפ הניע ולאחר שניה שתיים נכבה.
הנעתי אותו עוד כמה פעמיים והוא כל פעם נכבה.
לאחר מכן פתחתי את הפילטר אוויר ושמתי לב שכאשר אני לוחץ על הגז לא מגיע דלק לקרבורטור . כמו כן שמתי לב שכאשר אני לוחץ על הגז- הפחית שנמצאת בקרבורטור למעלה( אני לא יודע איך קוראים לה) אינה מגיבה כלל ללחיצות שלי .
אולי זאת הבעיה.....

מחכה לעזרתכם ---- אלעד [/b]

UNIX
11-11-03, 18:34
הפחית למעלה לא קשורה היא של הצוק .
כנראה שהלכה לך משאבת דלק ככה היה אצלי לפני שנה

נמרוד
11-11-03, 19:20
הבעייה הסבירה וקלה לפתרון היא פילטר דלק סתום/סתומים מהג'יפה שבתחתית המיכל. תחליף את שני הפילטרים בחדשים - עלות של עשרות שקלים בלבד.

Bulldog
11-11-03, 19:50
בנוסף, יכול להיות שנכנס ליכלוך לצנרת, אחרי פירוק הפילטרים, פתח את מכסה מילוי הדלק ועם פיית אויר מתאימ "תן" לחץ אויר לתוך הצנרת מכיוון המנוע לכיוון המיכל.
עומר

עמיקם
11-11-03, 21:26
לחץ אוויר יקרע את הפילטר בתוך המיכל.

טדי
12-11-03, 23:43
אם זה המשאבה חבר צינור לפני המשאבה לתוך בקבוק עם דלק ותניע

אם עובד אז לך לכיוון המיכל אם לא פרק משאבה והחלף

050997019
טדי

אלעד
13-11-03, 20:06
אז ככה ....פילטר הדלק מהפלסטיק מלא דלק
ןכשפתחתי את הצינור של הפילטר מאלוניניום לכיוונן הקרבטרקור ונשפך קצת דלק
אז אני משאר שזאת לא המשאבה
לעומת זאת אני חושב שיכוליות שהפילטר מאלומיניום נסתם (למרות שיש לי אותו בערך חודשיי)
או שיש סתימה בקרבורטור ....---- תגידו לי האשערה שלי הגיונית וממקדת יותר את הבעיה--- ואם כן מה לעשות...
במקרה וזה הפילטר אני יודע אבל במקרה וזה הקרבורטור.... אני הרי לא יכול לשים ספריי משום שאני לא יכול להניע... :cry:

תודה ומחכה להכוונה אלעד.... 058941995

UNIX
13-11-03, 20:14
בשביל לדעת איפה הבעיה ולהוריד אפשרויות
תוצי את הצינור מלפני הפילטר דלק ממתכת ותן למישהו
שייתן סטרטרים קצרים טתראה אם יש זרימה ואם אין אז
כנראה שזו אכן המשאבה אולי היא דוחפת דלק אך בלחץ נמוך מאוד שאינו מספיק
אצלי היה מקרה דומה והצלחתי לנסוע עד הבית וכל איזה 10 דקות רבע שעה הרכב נכבה והייתי צריך לשפוך שוב דלק לקרבורטור ולשאוב עם הפה קצת מהצינור.
אם אתה לא רוצה לבזבז זמן יקר אז תחליף משאבה !
לא נפתרה הבעיה מה שאני ממש לא מאמין שיקרה תמיד זה טוב אחת ספייר.

נמרוד
13-11-03, 20:36
אלעד, אל תמהר להחליף משאבה. פילטרים כן, את שניהם, כי העלות זניחה ובכל מקרה אתה מחליף פילטר כל X זמן. מכיוון שנסעת על טיפות הדלק האחרונות, יותר מסביר להניח שהתקלה נובעת מכך ---------------> קודם כל פילטר/ים סתומי/ם חלקית! קודם כל פילטרים, כי זה בדיוק התפקיד שלהם, למנוע מהלכלוך להגיע לקרבורטור.

ברוך (יוניקס) - אין מה למהר להחליף חלקים יקרים. אפשר לבדוק את המשאבה בדיקה ראשונית די בקלות, כמו שטדי הסביר - לנתק את המשאבה משני הצדדים, לשאוב דלק נקי מבקבוק לתוך בקבוק אחר. ככה אתה מנטרל את כל האפשרויות האחרות ובודק רק את המשאבה.

ערן המסוקס
13-11-03, 22:57
אני מהמר שאין בעייה בקרבורטור אלא במקום אחר..
איך בדיוק אתה רואה שאין זרימה של דלק בקרבורטור כאשר המנוע בכלל לא עובד?!
אתה יכול לבדוק זאת רק כאשר מישהו נותן סטרטר בזמן שאתה מסתכל לתוך לוע הקרבורטור ומפמפם בגז.. אתה אמור לראות שפריצים של דלק..
אם אתה רואה אז הבעייה במערכת ההצתה.
הפחית העליונה שראית שלא זזה היא הפחית של הצ'וק האוטומטי וכאשר המנוע חם היא אמורה להיות פתוחה כך שהיא לא מפריעה לזרם האויר להכנס. אפשר להזיז אותה ביד כדי שלא תסתיר את לוע הקרבורטור..
ספר איך בדקת שאין זרימת דלק בקרבורטור ואם אתה לא בטוח שבדקת כראוי, בדוק שוב כמו שרשמתי ותן דווח.

אלעד
15-11-03, 12:13
זה מה שעשיתי ......
פתחתי את הצינור של הפילטר מהמתכת מהצד שהולך לקרבורטור נתנתי סטרטרים ושמתי את הצינור בבקבוק וקיבלתי מנות דלק לתוך הבקבוק
גם לאחר ששפחתי את הדלק לקרבורטור והמנוע הניע קיבלתי מנות דלק לבקבוק
לאחר מכן חיברתי את הצינור חזרה למקום וההנעתי את המנוע בעזרת שפיכת דלק לקרבורטור המנוע הניע ולאחר מספר שניות כבה.....

אלעד
17-11-03, 13:32
אני עדין מחכה לעזרה...... :roll:

נמרוד
17-11-03, 13:40
זה מה שעשיתי ......
פתחתי את הצינור של הפילטר מהמתכת מהצד שהולך לקרבורטור נתנתי סטרטרים ושמתי את הצינור בבקבוק וקיבלתי מנות דלק לתוך הבקבוק
גם לאחר ששפחתי את הדלק לקרבורטור והמנוע הניע קיבלתי מנות דלק לבקבוק
לאחר מכן חיברתי את הצינור חזרה למקום וההנעתי את המנוע בעזרת שפיכת דלק לקרבורטור המנוע הניע ולאחר מספר שניות כבה.....

את הפילטר, החלפת בחדש?

אלעד
17-11-03, 15:44
לא בסך הכל פתחתי בכדאי לראות אם מגיע פילטר מהצד השני של הפילטר

רכס חיים
18-11-03, 19:54
הפשוט הזול המהיר והנכון - קודם כל תחליף בין החוט של פלאג אחד עם החוט של פלאג שניים ,לאחר מכן כנס לג'יפ ותניע שתים שלש דקות . לא משנה אם תצליח להניע אבל בכך אתה משנה את תזמון ההצתה ומכניס לכל מערכת צנרת הדלק אוויר דחוס מהפיסטונים עד למיכל הדלק ומחזיר למיכל את כל הג'יפה שסותמת את הדיזות והצנרת.אחר כך תחזיר את החוטים למקום וסע בשלום להחליף את הפילטרים כמו שהציע נמרוד.

טדי
20-11-03, 00:35
קל יותר להסביר לך בטלפון 050997019

בכל אופן לפני החלפת פילטרים תן חיבור ישיר ללא הפילטר מתכת
ותניע -עובד תחליף פיךטר לא עובד הבעיה בקרבורטור
תתקשר ואסביר לך

-->