PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ בנושא פג'רו בנזין 3500

אדם פרץ
18-09-06, 17:01
שלום אני חדש פה בפורום אבל לפי הסתכלו קלילה על התגובות פה שמתי לב שיש פה אנשים
עם ידע רב ומקצועי (מה שאין ברוב!! הפורומים) וזה בדיוק המקום שחיפשתי.

אז ככה לעניין יש לי לנדקרוזר שנת 2002 ארוך ובימים אלו אני מוכר אותו והוא לקנות אוטו פרטי בגלל שאני נוסע הרבה ואני מעוניין לקנות רכב נטו נטו!! לשטח הכיוון שלי הוא כנראה פג'רו ארוך בין שנת 94 או פחות עד שנת 99 עדיפות לדגם 3500 סמ"ק ולפני שאני קונה רציתי לדעת פרטים טכנים על הרכב (כוח סוס,נעילות)עבירות של האוטו אמינות ועם יש הבדלים בין השנים בכמות הכוח סוס של הדגם 3500 תרשמו עם אתם יודעים ואיזה דגם בין השנים הוא הכי הכי מוצלח ,צריכת דלק כמובן ועם תוכלו לתת גם פרטים על הדגם עם המנוע 3000 וה2800 כמה חוכ סוס הוא ומה בעצם עדיף יתרונות חסרונות וכל מה שאתם יודעים על הדגם.

תודה רבה מראש לעונים ויום טוב

sherifon
18-09-06, 18:02
במקומך הייתי חושב להשאיר את הלנדקרוזר ו לחפש פרייבט בנוסף- במקום להחליף את הגיפ.
הנימוק הוא מצב הרכבים מהשנתון הזה במיוחד לאור הדלילות של הדגם שעליו אתה מדבר לכן:
עדיף לחפש איזה מזדה 626 שנתון 99( לדוגמא)- שנימצא בשפע בשוק ואתה יכול לבחור את הרכב בקפידה ולהציב רף גבוה אפילו .....

הבונוס הוא להישאר עם גיפ שאתה מכיר ויודע מאשר להכנס להרפתקאה שתעלה ביוקר...

לחסוך אני לא חושב שתחסוך אבל בטוח שהפער בין שתי האפשרויות מינורי אם בכלל.
בהצלחה

אדם פרץ
18-09-06, 18:12
דבר ראשון אני מתכוון לעבור לאיזה במוו כנראה עוד לא ידוע דגם אבל זה לא משנה בכל מקרה ביטוח של לנדקרוזר יותר יקר בפג'רו וחוץ מזה אני מחפש אוטו שאני יוכול לבנות אוטו נטו נטו לשטח וגם לתחרויות וקצת קשה לבנות אוטו שהוא גם נוח מאוד על הכביש וגם בנוי בצורה מקצועית לשטח מנסיון היה לי פג'רו קינג וניסיתי לשלב בים השניים אבל בשלב מסוים זה בילתי אפשרי שלא נדבר על זה שלהחזיק שתיי רכבים יקרים כמו פרייבט טוב ועוד איזה לנדקוזר זה יותר מידי

ועם תוכל לפרט קצת יותר למה אתה אומר "הרפתקה יקרה " אני ישמח בכל מקרה רציתי קצת יותר פרטים מפורטים

תודה על התשובה

נמרוד
18-09-06, 18:33
אוטו נטו-נטו לשטח וגם לתחרויות? אז למה SUV, לך על רכב שטח אמיתי עם שני סרנים חיים - סופה, סיקס, דפנדר, בלייזר... ותסתכל קודם כל מה הולך בתחרויות. תחרויות העבירות לג'יפים בארץ זה קרוס קאונטרי, יש לך את כל העונה שעברה כאן:
http://www.cross-country.co.il
פאג'רו זה לא מה שנפוץ בתחרויות...

אדם פרץ
18-09-06, 19:12
האוטו הוא לטיולים עם הילדים וגם לתחרויות ראלי ניווט וגם שיהיה נוח מה שאני צריך שתגידו לי את הפרטים שביקשתי ואיך האוטו מבחינת אמינות תקלות וכל הדברים שרשמתי בהתחלה

ומה עם הטרופר איזה מנוע הוא בא וכמה חוכ סוס ועם הוא מוצלח כמו המג'רו?

asafk
18-09-06, 19:18
השוואה בסיסית מאוד, תמצא כאן:
http://www.jeepolog.com/208.html

מעבר לזה, הפאג'רו נחשב סוס עבודה, אבל קשה מאוד למצוא רכב במצב טוב מהשנתונים האלו, במיוחד 3500 עם 5 דלתות. הטרופר מהווה אופציה לא פחות טובה, עם יתרונות מסויימים בתחום הנוחות ומהלך המתלה, וחסרון קל- אין לו נעילה אחורית מקורית.

אסף.

אדם פרץ
18-09-06, 19:31
אז ככה מצאתי פג'רו שנת 94 יפה ושמור יד 3 אבל מה שהבנתי שאין לו נעילה אחורית כמו ב95 השאלה היא איך האוטו הזה עם הוא אמין וטוב ועם אני ישים לו נעילה היא תהיה טובה כמו נעילה מקורים?? וכמה עולה נעילה ???

ועם כבר אני קונה אוטו בלי נעילה ואני מוסיף אולי עדיף לי טרופר?? איזה אוטו הוא יותר טוב ויותר אמין??

וכמה עולה נעילה לטרופר?

מה שגם הבנתי שיש לפג'רו מחלה שנשבר לו המוט הגה ועוד כל מיני דברים עם אתם יודעים משהו אני ישמח לפרטים

eran4x4
18-09-06, 19:56
להוסיף נעילה לטרופר 10K ש"ח

אין בעיה של הגה בפג'רו, אם יש בעיה של שבירת מוטות הגה זה בטרופר והפתרון לבעיה לא מסובך ולא יקר.

אדם פרץ
18-09-06, 19:58
כמה עולה נעילה בפג'רו 1994 ??

ואיך השוק של ה94?? וכם בכלל שווה לקנות 94 או להוסיף כסף ולקנות שנתון יותר גבווה?

asafk
18-09-06, 20:04
תמיד כדאי לקנות שנתון יותר גבוה- אבל קח בחשבון שקשה למצוא. נעילה אחורית ARB תעלה לך באזור ה9000- 10000 ש"ח. פתרון יותר זול עשוי להיות החלפת כל הסרן האחורי לסרן של פג'רו ממודל חדש יותר, כולל הנעילה- המחיר תלוי במחיר החלק המשומש, ההחלפה אפשרית בעבודה עצמית.

אסף.

אדם פרץ
18-09-06, 20:22
כמה בערך עולה סרן אחורי במצב טוב ???

sherifon
18-09-06, 22:02
דבר ראשון אני מתכוון לעבור לאיזה במוו כנראה עוד לא ידוע דגם אבל זה לא משנה בכל מקרה ביטוח של לנדקרוזר יותר יקר בפג'רו וחוץ מזה אני מחפש אוטו שאני יוכול לבנות אוטו נטו נטו לשטח וגם לתחרויות וקצת קשה לבנות אוטו שהוא גם נוח מאוד על הכביש וגם בנוי בצורה מקצועית לשטח מנסיון היה לי פג'רו קינג וניסיתי לשלב בים השניים אבל בשלב מסוים זה בילתי אפשרי שלא נדבר על זה שלהחזיק שתיי רכבים יקרים כמו פרייבט טוב ועוד איזה לנדקוזר זה יותר מידי

ועם תוכל לפרט קצת יותר למה אתה אומר "הרפתקה יקרה " אני ישמח בכל מקרה רציתי קצת יותר פרטים מפורטים

תודה על התשובה

לא שחס וחלילה אני ניכנס לך לכיס אבל תעשה חשבון פשוט ותבין לאן אני חותר :
אתה מדבר על רכב לתחרויות "נטו נטו שטח " ומדבר על נעילה ב 10,000 שח וזו רק ההתחלה של מה שתשפוך ואני חוזר תשפוך !!! על הגיפ-ולו רק בגלל הבלאי הגבוה של רכב תחרויות נטו שטח- (ועדיין לא דיברתי על עלויות חלקים לפגרו) .

אתה מדבר על במו - BMW כרכב שני - ואתה חושש מביטוח וטסט ?!

כדאי לך לקחת דף ועט ולחשבן על מה מדובר !!!!
תתחיל בירידת הערך של במוו נגיד סידרה 5 שנת 99 ...........

לדעתי התפיסה ההתחלתית שלך שגויה !

אבל זו רק דעתי ....
נ.ב
מצטרף למה שקודמיי אמרו בנוגע לייעוד פגרו לתחרויות.....

אדם פרץ
18-09-06, 22:57
אתה צודק בקשר לביטוח ולידרת ערך בבמוו אבל זה בדיוק מה שאני שואל איך הפג'רו מבחינת אמינות ותקלות עליות של חלקים זה בדיוק מה שאני רוצה לדעת בישביל שאני יוכל לקחת בחשבון את כל אלה ולראות עם אני נכנס לזה או לא בגלל זה אני מאוד רוצה שתפרטו לי יותר על תקלות עם יש ואיך הבלאי וואיך השוק שלו וכנראה שעם נעילה עולה בסביבות 10אלף שאני לא מקבל אותם במכירה אז כנראה שעדיף לקנות שנת 95 ומעלה בכל מקרה הדבר פירוט על בלאי תקלות אמין לא אמין וכו....

shmil
19-09-06, 12:58
ארוך (3500), גם שנת 94, אמור להיות עם נעילה אחורית, בשונה מהקצר (3000), שבו נעילה הותקנה במפעל רק מ-95.

לגבי אמינות - הרכב אמין, נקודה, הרבה יותר מכל רכב מקביל שאני מכיר.

סוזי המשתוללת
27-09-06, 16:05
בכל הפגרו הארוכים שבדקתי (6 במספר) לא היתה נעילה מקורית למעט אחד וגם בו רק הכפתור עבד אבל הנעילה לא :-D
רק קצר 95 הגיע עם נעילות באופן גורף אבל בחלק מהמכוניות שבדקתי הנעילה לא עבדה ושווה לבדוק טוב כי יש פוטנציאל לתיקון יקר (יחידת השילוב )
בשנתונים שאתה מחפש יש חשיבות רק לדבר אחד וזה רמת התחזוקה של הרכב לא השם שלו וזה אני אומר לך מחיפוש ארוך מאד בכל הארץ של הרבה מכוניות (מיצובישי /איסוזו/טויוטה/ ג'יפ)
תמצא אוטו במצב תחזוקתי טוב ובמחיר הוגן

-->