PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם סטרטר של סופה מתאים לסיקס 86 ?

חגי
13-11-03, 17:56
האם סטרטר של סופה מתאים לסיקס 86 ?

t_uri
13-11-03, 20:40
עד כמה שאני יודע, צריך גלגל תנופה של סופה. קיים סיכוי קטן שאצלך יש גלגל תנופה כזה, אבל זה מאד לא סביר.

כדי טוב, תשאל את בינוביץ'. הם בטוח יודעים.

אורי טל.

RINCEWIND
13-11-03, 21:05
יש לי CJ7 שנת 81 עם סטרטר של סופה (אם זה עוזר)

AvigdorAharon
29-01-06, 06:49
מעלה שרשור מהאוב:
האם בודאות צריך גלגל תנופה של סופה כדי לחבר סטרטר של סופה ל CJ?
מה היתרונות של סטרטר של סופה לעומת CJ? מהי צריכת הזרם של כל אחד מהם?

אביגדור

ניר ל
29-01-06, 09:08
זר השיניים הוא זהה, אבל המרחק בין הסטרטר לזר הוא שונה. בסיקסים שהורכב עליהם גלגל תנופה של סופה יש ספייסר בין הסטרטר לפחית תאום מנוע שמרחיק אותו, ההיפך לא אפשרי (צריך לקרב את הסטרטר לגלגל התנופה). היתרונות הם שבמחיר של שיפוץ סטרטר אתה קונה היום סטרטר חדש של סופה (700 ש"ח) העסק הזה עובד הרבה יותר "נקי" - תשווה בין התנעה של סופה להתנעה של סיקס ותבין לבד.

AvigdorAharon
29-01-06, 10:35
זר השיניים הוא זהה, אבל המרחק בין הסטרטר לזר הוא שונה. בסיקסים שהורכב עליהם גלגל תנופה של סופה יש ספייסר בין הסטרטר לפחית תאום מנוע שמרחיק אותו, ההיפך לא אפשרי (צריך לקרב את הסטרטר לגלגל התנופה).
תקן אותי אם אני טועה:
במנוע של CJ מקורי (ללא אוברול), בהנחה שקיים גלגל תנופה של CJ, לא ניתן להשתמש בסטרטר של סופה?

אביגדור

ניר ל
29-01-06, 11:17
אתה לא טועה.

yogibear
29-01-06, 12:36
ניר ל כתב " זר השיניים הוא זהה, אבל המרחק בין הסטרטר לזר הוא שונה"
איך בכל זאת אני יודע איזה גלגל תנופה מותקן אצלי ולחילופין איזה סטסטר יש אצלי סופה\CJ?

מיקי

ניר ל
29-01-06, 13:49
בסטרטר של סיקס הסולונואיד יושב על הכנף ולא מחובר לסטרטר עצמו.

חימושניק
29-01-06, 17:42
סטרטר של סופה קטן יותר פיזית מסטרטר של סיקס.
הוא גם אמין יותר (מה לעשות - יפני), מהיר יותר וחזק יותר.

shmil
29-01-06, 17:48
גלגל תנופה של סיקס יש בו רק את זר השיניים, ורוחב זר השיניים הוא רוחב גלג התנופה.
גלגל התנופה של סופה רחב יותר, יש גם זר שינייםברוחב זהה לזה של הסיקס, ולאחריו עוד חלק, בעל קוטר מעט קטן יותר, שעליו יש מעין "זר" של שיניים מרובעות כמעט לאורך כל ההיקף. "זר" זה הוא לצורך החישה של חיישן הקראנק.

בכדי לדעת איזה גלגל תנופה יש לך, אתה צריך להוריד את הפחית התחתונה שבין קרטר המנוע להאוזינג, פחית שיושבת על 5 ברגים, כמדומני, מתוכם שניים האם אלו של מנוף הקלאץ'.
אחרי הורדת הפחית אתה מסתכל, או מכניס אצבע (כשהמנוע כבוי, כמובן), כדי להרגיש מה רוחב גלגל התנופה ומה יש עליו.

תומר א.
31-01-06, 07:05
שמיל תמיד חייב לסבך הכל :twisted:
הרי הסטרטר בכל מקרה יורד, שני ברגים ותיזהר שלא יפול לך על הראש:evil:
זה כואב:sad:

-->