PDA

צפייה בגרסה מלאה : גניבה של סמוראי - אגדה או אמת?

ליאור ג
22-09-06, 12:29
שלום
קראתי את השירשורים הרבים לגבי הגנות לסמוראי נגד גניבות וכו' ורציתי להתעניין האם הסמוראי נחשב רכב שגונבים הרבה? לכמה ח'ברה מכאן גנבו?
כמובן שזה לא סקר סטיטסטי מדויק אבל אולי יתן לי תמונה כללית לגבי הסיכון בלא לבטח נגד גניבה
מדובר בסמוראי סגור 95
תודה
ליאור

Asaff
23-09-06, 02:30
הביטוח טוען שזה רכב גניב.

בפועל לדעתי זה קשור למקום שאתה גר בו. לפי מה שהבנתי מסיפורים שקראתי שבבאר שבע למשל לא ממש מסתכלים לכיוון של סמוראי ומחפשים בטירוף סופות.

אני עם סמוראי 94 סגור ויש לי ביטוח מקיף, קודן מותקן ואני מקווה לקנות בקרוב גם מנעול הגה.

חוקר
23-09-06, 08:25
לי היה 4 שנים סמוראי פתוח,אצלי במושב היו תקופות שגנבו רכבים ולעולם לא נגעו בסמוראי(קצת מעליב). לדעתי חשוב לבטח מקיף דווקא בעניין של נזקי תאונה לגי'פ.

GodsFather
23-09-06, 09:03
בוא נאמר ככה - אם יש לך האפשרות לבטח , בטח!

לרבים שאני מכיר (ואני ביניהם) אין את האפשרות כי הרכב ישן מכדי שחברות הביטוח יסכימו לבטחו במקיף.

ואם מישהו ירצה את הרכב שלך אז יקחו אותו.

אני יכול לומר לך אישית , שכשהרכב שלי היה בחברון עם חבר ערבי שלקח לי אותו לפחחות, עצרו אותו כל 5 דקות בבקשה לרכוש את הרכב (ערבים לא גונבים מערבים מכובדים ולכן הוא גם חזר אליי, לפחות זה מה שאמרו לי...)

אז תחשוב ככה - אם הוא נראה טוב ומושך לעין , הוא על הכוונת.

אני מכיר אנשים עם היילקסים שלא מתקנים פצעי פחחות כדי שהרכב יראה מוזנח מבחוץ ולא ימשוך את העין.

אבל כידוע לנו , היילקס עם כל ההגנות הטובות בעולם , עדיין יכולה לעלות עם מנוף למשאית.... אז מה זה סמוראי ?

ומשהו קטן למחשבה - לרשום פה אילו הגנות יש לך על הרכב זה כמו לתת לפורץ את הקוד לכספת... ותחשבו על זה !

שנה טובה

Asaff
23-09-06, 21:19
א. כל כך קל לגנוב סמוראי יחסית לרכב פרטי אחר. כולו סגור כמו איזה קופסת פח פשוטה. לפרוץ לו את הדלת מבחוץ זה לא מסובך וגם להגיע לכבליאדה זה די פשוט ברוב המקרים. ככה שכמו שאתה אומר "מי שירצה לקחת יקח".

ב. אני לא חושב שגנב רכב אכפת לו אם יש לך ביטוח מקיף או לא.

ג. את הקודן המהבהב רואים יפה מאוד כשמציצים לתוך הרכב אז מה יש לי להסתיר בעצם?

ד. כנ"ל לגבי מנעול הגה. דרך אגב, חניתי פעם ליד סופה שהיתה נעולה עם שני מנעולי הגה (אחד לדוושת הגז ואחד עם מוט שמונע סיבוב).

-->