PDA

צפייה בגרסה מלאה : מהי צריכת הזרם של מערכת ההצתה?

ערן המסוקס
16-11-03, 10:53
אני רוצה להתקין מפסק למתח שמגיע לכוהל, מתחת למכסה המנוע. האם מישהו יכול לתת לי את פיסת המידע הזאת? האם מישהו יכול להמליץ על כפתור קומפקטי שיתאים לאפליקציה זו?
ניסיתי לעשות את זה עם כפתור של תאורת שולחן (3 אמפר) והוא לא החזיק מעמד. אני מחפש כפתור בצורה דומה כי הוא מאוד נוח לבידוד ע"י קטע של פנימית (אפניים).

תודה.

חנן א.
16-11-03, 11:14
צריכת הזרם שם קשה לחישוב כי מדובר בזרמים חזקים לפרקי זמן קצרצרים, אבל בהחלט ניתן לומר שאם אתה ממתג חוט של 1.5 קוודרט- 1.5 מ"מ מרובע שטח חתך, אז מפסק של עשרה אמפר אמור לשרוד, אם לא תנסה למתג תוך כדי עבודת המנוע (יש שם השראות חזקה מאוד שגורמת למתחים גבוהים על המפסק כשמחליפים לו את המצב) .

למה אתה ממתג שם ולא בדרך אל מודול ההצתה? בגלל עניין המתחים שהסברתי קודם אתה עלול להזיק למע' ההצתה אם תנסה להתניע עם מפסק במצב OFF בצורה שתכננת.

עירא
16-11-03, 11:41
באותו הקשר +- אצלי מותקן הדיסטרביוטר השחור של GM (שבתוכו יש את המודול והכיול) הוא מקבל מתח + ממפסק טוגל שחיברתי (מאין פיתרון זמני קבוע לעובדה שיום אחד הוא הפסיק לקבל + מהסוויץ') לסיכום,
א. עם מפסק טוגל (של עד 10A) זה עובד
ב. אני הורס משהו???? :?: :?: :?:

חנן א.
16-11-03, 11:55
לא, אתה נכנס בדיוק במקום שנכנס המפסק המקורי, לפני המודול, וזה תקין, וזה מה שאני מנסה לשכנע את ערן לעשות.

ערן המסוקס
16-11-03, 13:01
למודות ההצתה מחוברים 3 חוטים כמדומני.. איזה מהם אני צריך לנתק?

חנן א.
16-11-03, 13:05
שישה:
אדום, לבן, ירוק, כתום, סגול, שחור.
נתק את השחור,

או את האדום והלבן ביחד.

חנן א.
16-11-03, 13:07
ואני מניח שגם ניתוק של הכתום או הסגול יעשו את העבודה.
אל תנתק את הירוק.

ערן המסוקס
16-11-03, 13:29
שכחתי להוסיף שהחוט הנ"ל היה פעם מחובר לאימובילייזר.. אז אני לא עשיתי שום חיבור חדש, אלא רק השתמשתי בחוט קיים.. נסעתי כך כמה שנים ללא בעיות!?

חנן א.
16-11-03, 13:32
אני לא חותם על נזק. כתבתי שעלול להיות נזק, לא שמובטח.
האימובילייזר גם לא מאפשר לך להפעיל את הסטרטר, אז אתה לא נכנס לבעייה שהעלתי, לא?

UNIX
16-11-03, 18:18
עירא יש לי שיטה בשבילך בשביל לוותר על המפסק ולחזור לסוויץ הרגיל
היא משמשת גם כסוויץ סודי ותאמין לי אף אחד לא ידע בחיים.
דבר איתי אם ברצונך לדעת על מה מדובר

-->