PDA

צפייה בגרסה מלאה : כסאות ספארקו (איפה מרפדים מחדש את הנ"ל? הכותרת נערכה)

raanan_mire
28-09-06, 14:07
מעוניין לרפד מחדש שני כסאות "ספארקו" אם למישהו יש רעיון או מושג איפה עושים את זה....

רענן 052-3331464

GodsFather
28-09-06, 15:06
מהיכן אתה בארץ?

שלושה מקומות שאני מכיר כמומחים , לא מדבר על מחירים כי כל אחד ויכולת המיקוח שלו.

1. ת"א - סוף רחוב יגאל אלון (לכיוון דרום)בצומת הT המחברת בינו לבין "שכונת התקווה" .
2. איזור התעשיה רעננה, מאחורי הקניון יש פאסאז' של בעלי עסקים, מקיפים אותו ובשדרה הצרה שלצד מגרש העפר יש בחור בשם גסטון.
3. ת"א - יצחק שדה,מול תחנת הדלק(ממש אחרי הרמזור לבאים מאזור הסינרמה).

בהצלחה

PAUL
28-09-06, 16:13
אין לי נסיון עם השאר.
אבל אני יכול להמליץ בחום על גסטון מרעננה.
הוא דינדש לנו כסא ספרקו בן 10 שנים ועשה אותו כמו חדש.
במחיר הגיוני מאוד.
בקיצור ממליץ בחום

belair
28-09-06, 20:12
ואני יכול להמליץ על רפד בראשון בא.ת הישן מול הטבון (אני לא זכר את שם הרחוב :twisted: )
ראיתי עבודות רבות שלו והוא ממש מומלץ ,רק לפעמים לוקח לו קצת זמן ושוב על מחיר לא מדברים
נ.ב
פעם הבאה שאתה שואל שאלה עם מקום תגיד מאיפה אתה כי אם את לדוגמה מחיפה אז הכתובת לא ממש עוזרת לך.

GodsFather
28-09-06, 22:26
במחיר שעולה היום כיסא ספארקו , שווה לנסוע מחיפה לת"א בשביל לרפד אותו , לדעתי ...

אבל ,כן , יש צדק בדברים - ציון מקום יעזור לכולם.

raanan_mire
29-09-06, 19:50
האמת היא שאני מאזור הצפון-גליל תחתון- בין עפולה לטבריה ויש לי שני כסאות ששיפצתי אותם עכשיו...קצת צבע ריתוכים וכו'.....ומה שנשאר עכשיו זה לרפד אותם....אני מוכן להשקיע אם צריך אבל אני מחפש מישהו שיעשה עבודה טובה (יעני אני מוכן לנסוע למרכז אם צריך....)
יש לך מושג כמה זה עלול לעלות???

GodsFather
30-09-06, 00:13
ידידי, הכל בר מיקוח. אתה רוצה עבודה טובה , על גסטון שמעתי מלא מעט אנשים , את הבחור מיצחק שדה אני מכיר כי עבדתי "חנות ליד" וכל הזמן יש אצלו ג'יפים, מכוניות ענתיקות שמורות ועוד כל מיני רכבים שבאמת דורשים איכות עבודה ברמה ולא סתם חאפריות. ואת הבחור משכונת התקווה אני מכיר מהמלצה של חבר שריפד אצלו כיסא להיילקס ועשה לו עבודה יפה.

לדעתי , תרים צלצול או שתגיע לביקור ותעשה סקר בין השלושה ביום אחד - מי שימצא חן בעיניך , תשאיר אצלו את הכסאות , אם שום דבר לא ימצא חן בעיניך...לפחות ניסית...

raanan_mire
30-09-06, 20:02
האמת היא שעם גסטון כבר דברתי....הוא קצת בלחץ כרגע והשמועות אומרות שהוא "שוחט"..... אבל אני אשמח אם תוכל לתת לי מספרי טלפון או שמות קצת יותר מדוייקים של החבר'ה שדיברת אליהם בכדי שאני אצור את הקשר ......

erezjack
30-09-06, 21:23
אני שפצתי את מושב הנהג לפני מספר חודשים אצל גסטון.
כיסוי המושב וצד שמאל של הספוג (ליד הדלת)התפוררו עם השנים ומצאתי את עצמי גולש אט, אט הצידה בזמן הנהיגה וגם יושב עקום, דבר שהחל להראות אותותיו בגב וברגליים.
לקח קצת זמן להצליח לתאם עם גסטון מועד לביצוע העבודה אבל אני מעריך את העובדה, שהוא לוקח עבודה כפי יכולתו ולא יותר.
שלמתי כ 450 ש"ח עבור שיפוץ המושב בלבד, נעשה שימוש בפנלי הצד המקוריים של הריפוד, למרות שלא היו במצב שלם והדבר לא נאמר לי לפני העבודה, גם צורת התפרים וחלוקתם לא תאמה למקורית ולמושב הנוסע שעדיין שלם ותקין, אם כי גסטון הודיע לי מראש כי אינו יכול לתפור תפרים כפולים. הסקאי לא היה בדיוק מאותה דוגמה של הקיים. בסיס הספוג המקורי נשמר ועליו הוסיף שכבות נוספות כדי להשלים את החלקים שהתפוררו. המושב קיבל חוזק נוסף אבל עדיין שוקע מעט לצד הדלת.
אני אולי פדנט אבל גם גסטון עשה עלי רושם כזה, לכן הסכמתי לשלם את המחיר שביקש. התוצאה, לדעתי, סבירה אך אינה מצדיקה את המחיר ששילמתי.

ארז

shay1
03-10-06, 22:00
למה להגיע עד איזור המרכז אם יש לך רפדים מעולים בנצרת
האמת אף פעם לא ריפדתי אצלם כלום אבל ראיתי עבודות שלהם

יש אחד ביפיע מול קונדטורית סמי ואחד בנצרת ברחוב המוסכים לא רחוק מראוף אבו נעים אם אתה מכיר

raanan_mire
05-10-06, 09:01
האמת היא שכבר בדקתי אצל כמה רפדים מהסגנון שאתה מציע ו....אחד מהם אמר שהוא פשוט לא מסוגל לרפד כסא כזה (זה לא כסא רגיל ודיי קשה לרפד אותו מחדש...) השני פשוט לא מספיק טוב לדעתי ובכלל אני רוצה עבודה טובה ולא שמישהו ינסה לרפד ואולי יצליח

מאיר רוטברג
05-10-06, 09:16
עלויות??

רצו ממני על תיקון כיסא רק דופן רון קאר 600 ש"ח

-->