PDA

צפייה בגרסה מלאה : יונדאי טראקן או קאיה סורנטו

ארי
29-09-06, 13:29
שלום חברים

יש לי אפשרות לרכוש טארקן שנת 2007 או סורנטו שנת 2006 שניהם חדשים.
אני מתלבט בבחירה, אני חדש בעניני שטח ומן הסתם אנחנו נבלה את רוב הזמן בכביש ואם נכנס לעניין השטח אז נבלה יותר זמן בשטח .
אילו מהרכבים האלו יותר טוב בכביש ? ויותר טוב ועמיד בשטח ? מי מהם יותר אמין ?
עזרה בהחלטה תתקבל בברכה יש לציין שאנו משפחה בת חמישה נפשות ומירווח מחיה ברכב זוהי פונקציה חשובה מאוד

תודה וחג שמח לכל חברי הפורום

idanw
29-09-06, 20:56
אני לא מכיר את הטראקאן...
בקשר לסורנטו - נוח מאוד בכביש, אחיזה מעולה יחסית לSUVים אחרים.. והמון כוח.. מנוע שקט מאוד (יחסית לכל דיזל אחר) נסיעות מהירות מאוד לא מורגשות כלל..
בשטח - מרווח גחון מגוכך.. (מיגון מלא לגחון הרכב חובה!) מתלים נוחים מאוד בשבילים..
עם מרווח הגחון המקורי, לא יותר מרכב שבילים +...
מבחינת מרווח פנימי, נוח מאוד ל 5 מבוגרים + תא מטען מכובד.. לטראקאן יש יתרון- 2 כיסאות אחוריים (לא למבוגרים..)
עידן

IlanHadar
29-09-06, 22:21
הסורנטו נחשב לרכב בעל יכולת שטח גבוהה יותר, לפחות לפי מבחני הדרכים.

מיגון חובה בשניהם, הגבהה אפשרית בשניהם וחובה למטייל שרוצה לעבור בכל מקומות ארצינו.

הבחירה בינהם היא עניין של טעם אישי, בין עיצוב לאיבזור. כאשר אני קניתי היונדאי היה רכב ספרטני ומכוער לדעתה של אשתי.

יש לך הזדמנות לקבל את הסורנטו במחיר מציאה כיוון שתוך חודש - חודשיים אמור להגיע לארץ הדכם המחודש. 170 כ"ס בדיזל. בנוסף יגיע גם דגם בנזין מאובזר מאוד אבל הוא יהיה יקר.

אם אתה רוצה יותר פרטים לגבי הסורנטו, לשירותך.

orel21
17-10-06, 14:04
היי אתה מכיר את הסאנגיונג רקסטון שנת 2003 מנוע 2900? ואם כן אתה יכול לתת לי עליו קצת פרטים?

שעיה כליף
18-10-06, 09:48
הבעיה הכי קשה של הטראקאן היא מרווח גחון
הרכב ארוך יחסית לגובה, מיגון לא מספיק
דרושה הגבהה אחרת אתה תגרד כל הזמן את הקרקעית
בעלי הטראקאן שבאמת מטיילים - מקללים כל הזמן
אם תפתור את בעיית הגובה - הרכב מצוין.

נדמה לי שהסורנטו קצר במעט וגבוה יותר - אני לא בטוח.

IlanHadar
19-10-06, 19:42
בדיוק החברים הנחמדים כאן באתר פירסמו מאמר שלי בנושא (http://www.jeepolog.com/298.html), כדאי לקרוא למי שחושב לרכוש רכש כביש שטח חדיש בעיקר קוריאני.

-->