PDA

צפייה בגרסה מלאה : מסגר

coas
16-11-03, 16:23
שאלתי בעבר לגבי מסגר, בין לבין הג'יפ שהה במוסך ובינתיים המומלץ כנראה סגר את העסק, מישהו מכיר מסגר באיזור י"ם לשם בניית מתקן לגלגל רזרבי?

t_uri
16-11-03, 18:17
קאוס.
בו נראה. מסגרים טובים יש בשפע - כמעט כל מסגר שתמצא בדפי זהב יוכל לבנות לך מתקן לגלגל לפי בקשתך. אבל לדעתי זאת לא הנקודה. אני ממליץ לך לקנות רתכת וללמוד לרתך בעצמך. רתכת פשוטה בתור התחלה תעלה לך עד 400 ש"ח (אני מאמין שעבודת מסגר לא תעלה פחות) והיא תשרת אותך טוב מאד עד שתחליט להשקיע ברתכת אלקטרונית (בד"כ מעל 1500 ש"ח).

מיומנות לא תבוא לך על האלקטרודה הראשונה, אבל כולנו למדנו וכולנו התחלנו מ-0. מעטים מאיתנו עברו קורס ריתוך ועדיין חלק מהאנשים באתר רכשו מיומנויות ריתוך גבוהות. ריתוך היא מיומנות חיונית בתחביב שלנו ובטווח הארוך זה משתלם.

בכל אופן, בהצלחה.

אררי טל.

coas
16-11-03, 21:09
לרתך התחלתי ללמוד, אבל לא הייתי מהמר על כישורי המתחיל שלי כדיי לבנות מתקן לרזרבי, עדיין לא. עד ליום זה אני צריך את הרזרבי מאחור ולא על הספסל האחורי. גם כך אני לא משופע במקום...(CJ7) :roll:

t_uri
16-11-03, 22:35
את הריתוך הראשון שלי עשיתי כשבניתי מתקן לגלגל ספר + 2 ג'ריקנים (כמו שהיה לנמרוד) בשביל הג'יפ הקודם שלי. הכל שאלה של מוטיבציה :wink:

אורי טל.

Bulldog
16-11-03, 23:01
מצטרף פה להמלצה של אורי. במקרה הכי גרוע, תחתוך את המידות של המתקן שאתה צריך ותתאמן קצת עם הפסולת.

אייל
16-11-03, 23:17
אם אתה מביא את כל החומר מוכן (חתוך במידה המדויקת) אין לי בעיה לרתך לך.

צור קשר טלפוני כי אני כרגע במיל'

אייל
051876694

-->