PDA

צפייה בגרסה מלאה : טס לבולגריה אחרי כיפור , יש שם משהו מעניין להביא?

GodsFather
29-09-06, 19:35
היי לכם,

כאמור טס לבולגריה בקרוב קרוב.

האם יש שם משהו מעניין בתחום הטכני/מכונאי ששווה הצצה/רכישה - חנויות כלי עבודה/מחנאות בעלות מוניטין? סדנאות שיפורים (הגזמתי אני מניח...)

האם מישהו מכיר אופצית טיול ג'יפים במדינה? קראתי באיזה פורום של "למטייל" שיש שם אפשרות כזו וזה בתוך יערות עם (ציטוט) "ג'יפים ישנים" אבל לא היו שם פרטים...ולדעתי זה צריך להיות מדליק...

מפות לדסטינטור PN או הרגיל...יש למישהו? או שזה בכלל לא עובד שם ?

ובכלל המלצות כלליות שלא קשורות בג'יפאות ו"גבריות מצ'ואיסטית" על המדינה, תושביה , מקומות טיולים בה והדבר הכי חשוב - אוכל!

טס ברביעי , 4 לילות , מתכנן ללון בוורנה (זה הדיל) אבל בכיף אשכור רכב ואו אצא לטיולים רגליים גם מחוץ למקום התיירותי הזה.

תודה ושבת שלום!

אמיר

סוזי המשתוללת
29-09-06, 21:50
גבינה בולגרית ? :razz: :mrgreen:

איציק - 4X6ZH
29-09-06, 22:24
ורנה זה לא בולגריה !!!
4 ימים בורנה זה מקסימום טיול סוף שבוע באיזה עיר גדולה על חוף הים השחור
קראתי את התגובות בפורום השני .
סגנון התגובה וסוג הדיל הולכים ביחד .
פעם כשתרצה טיול רציני אשמח לעזור לך .
http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Albums&search=||||%d7%90%d7%99%d7%a6%d7%99%d7%a 7-4X6ZH
איציק

GodsFather
29-09-06, 23:54
איציק , אין צורך לכעוס ,אני נוסע ל-ורנה כי זה היה הדיל , אבל משם הדרך פתוחה לפחות עד כניסת השבת (זוגתי שומרת) ואם יש לך המלצות על חברות טיולים שמוציאות שם טיולי ג'יפים (בנהיגה עצמית כמובן) , אנא פרט, ראיתי את הגלריות, נראה מדהים ועכשיו אני דלוק אפילו יותר ממקודם...

ולגבי התגובות מהפורום השני - תבדוק שוב ותראה שלא אני רשמתי אותן...

GodsFather
09-10-06, 10:33
משחזרתי , אוכל רק לומר שמי שמחפש ציוד לניבה - יש שם כמו זבל.

ניבות , קצרות וארוכות (כן , 5 דלתות!), ציוד שיפורים זה משהו שלא בגדר הנודע שם , אבל יש איזורי תעשיה שלמים בתחום הרכב ושם אפשר למצוא גם קפיצי סליל ארוכים וכל מיני שידרוגים קלים לרכב הזה ושכמותו.

סמוראים...היו שניים שמצאתי בכל השהות שלי שם.

מרצדס G לעומת זאת , יש שם כמו שיש אצלנו סוברו...

יערות עם פוטנציאל אדיר לטיולים עצמיים אבל מצריכים התארגנות מראש (מה שלא התאפשר אצלי לצערי). טיולים שלא בנהיגה עצמית יש בלי סוף (לא ניסיתי).

על האוכל אין מה לדבר - יש המון , טעים ומיוחד , כל אחד וטעמו כמובן.

בכל מקרה - כיף לברוח לכמה ימים וכיף גם לחזור. מחכה לטיול של חמישי

שבוע טוב וחג שמח לכולם.

וכמובן תודה לכל המסייעים.

fuksi
17-10-06, 12:05
מרצדס G לעומת זאת , יש שם כמו שיש אצלנו סוברו...

ואללה קטע מוזר
חזרתי שבוע שעבר מקייב אוקרינה וגם שם הרבה הרבה מרצדס G ...
לא כמו סובארו אבל ממש הרבה.

idan10
23-10-06, 19:43
גם אני חזרתי מוורנה לפני שבוע ואכן יש שם המון ציוד וחלפים לניבה. הרכב הזה נמצא בכל מקום שם!

-->