PDA

צפייה בגרסה מלאה : גיפ משפחתי בטיחותי, 7 מקומות ישיבה

kremkrem
30-09-06, 10:49
קראתי בעיון רב את כתבתכם המצויינת אודות סקירת הרכב שטח המשפחתיב תקציב של 70K.
ברצוננו להשתייך לאוכלוסיה זו, כאשר המטרה היא לרכוש את הגיפ כרכב לאשתי, הנוסעת כ 6000 ק"מ בשנה, ואנו מתכוננים לצאת לטיול שטח כ 12-18 פעמים בשנה. אנו מעוניינים ברכב בעל 7 מקומות אשר יאפשר הנאה מירבית גם בכביש וגם בטיולי השטח. תקציב של 80K ואני מתלבט בין: פאגרו, טרופר, טראנו, גאפולר ומוסו (אם אני מבין נכון, לכולם 7 מקומות ישיבה). על הדיסקו וויתרתי לאחר קריאה ממושכת בפורום ...
פרמטרים חשובים: בטיחות לילדים, נוחות לאישה, הנאה בשטח ואמינות גבוהה. אני מניח כי לאור הק"מ הנמוך עדיף מנוע בנזין. אשמח לקבל המלצות איזה מבין החמישה עדיף על פי הפרמטרים הנ"ל. תודה על הסיוע וגמר חתימה טובה, אורן.

ניר ל
30-09-06, 11:56
אין לך בפועל דגמי בנזין בשנים האלה (פאג'רו וטרופר בנזין זה בתאוריה), בשקלול של אמינות/נוחות/עבירות הפאג'רו נראה לי עדיף.

גיא
30-09-06, 14:46
1. סולר
2. תתקשר למודעות ותעשה סיבוב ( וגם האשה ) על כל אחת מהאפשרויות ותראו מה הכי מתחבר לעכוז ...
3. כניראה באמת פאג'רו ...

נסעתי השבוע בפוראנר אוטומטי מחיפה לחדרה. אז נכון שלא ירד לי החיוך עד עכשיו. אבל יצאתי עם רבע טנק לדרך מה שבהיילקס מספיק לי עד תל אביב בקלות ב 120 כל הדרך.... באזור עתלית המחוג של הפוראנר הגיע לצד הנמוך של הרבע טנק ... אמנם לא נידלקה מנורה אבל משם והלאה נסעתי 90 בלי מזגן ועם חששות כבדים ... אני לא מצליח להבין איך אפשר לחיות על המנועי בנזין האלו ...

ruby
30-09-06, 15:33
אני לא מצליח להבין איך אפשר לחיות על המנועי בנזין האלו ...[/QUOTE]

ruby
30-09-06, 15:35
אני לא מצליח להבין איך אפשר לחיות על המנועי בנזין האלו ...[/QUOTE] שכחת את ימי הלאדה גיא ;-) .

KOOKE
01-10-06, 20:41
6000 ק"מ בשנה - לדעתי רק בנזין.

בתקציב שלך הייתי הולך על הטרופר בנזין - יש בשנתונים גבוהים 99 או אפילו 2001 (פג'ארו בנזין כמעט ואין בשנתונים מתקדמים)

שנתון מתקדם יותר = רכב אמין יותר.

שלמה

מאיר רוטברג
02-10-06, 15:46
1. סולר
2. תתקשר למודעות ותעשה סיבוב ( וגם האשה ) על כל אחת מהאפשרויות ותראו מה הכי מתחבר לעכוז ...
3. כניראה באמת פאג'רו ...

נסעתי השבוע בפוראנר אוטומטי מחיפה לחדרה. אז נכון שלא ירד לי החיוך עד עכשיו. אבל יצאתי עם רבע טנק לדרך מה שבהיילקס מספיק לי עד תל אביב בקלות ב 120 כל הדרך.... באזור עתלית המחוג של הפוראנר הגיע לצד הנמוך של הרבע טנק ... אמנם לא נידלקה מנורה אבל משם והלאה נסעתי 90 בלי מזגן ועם חששות כבדים ... אני לא מצליח להבין איך אפשר לחיות על המנועי בנזין האלו ...

בקלות ביזו בקלות,
ראית על כמה קילומטרז שנתי הוא מדבר???

חוץ מזה איך אפשר לחיות בלי מנועי הבנזין הללו??

-->