PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול שיש שבת, אילת - ים המלח

עירא
16-11-03, 23:06
בשישי שבת הקרובים אנחנו (אני ועוד חבר או שניים) מתכננים לצאת לטיול התיכנון בשישי בבוקר להדרים לכיוון אילת ולהתחיל להצפין ולסיים בשבת בערב בים המלח.
טיפים, מסלולים אפשריים ומצטרפים יתקבלו בברכה.
עירא

נמרוד
17-11-03, 11:49
יותר מדי לשישי שבת!

עירא
17-11-03, 18:13
אין בעייה גם להתחיל מאיזור יוטבתה (לעלות שם על ציר הנפט ולסוע בכלליות צפונה) ולסיים בשבת, השאיפה עם בירה קרה בים המלח, אבל אם לא מגיעים אז לא (זה לא ניווט ואין לי אף נ.צ לאסוף) נוסעים בכיף עד לנקודה שממנה חותכים לאיזור כביש כי מתחיל להחשיך.
עוד הצעות טיפים ומצטרפים יתקבלו בברכה.
עירא

עירא
17-11-03, 19:35
ובקשר למרחק / זמן,
הטיול שעשינו בשבת הקודמת (לרדת לכביש הערבה, לתדלק בחצבה, להכנס מול עין יהב לנחל נקרות לחניון לילה. למחרת לעלות בדארב-א-סולטן לכיוון שדה בוקר כאמור. ולקפוץ לעין עקב) בהמלצת נמרוד (היה יופי באמת אחלה מסלול) הסתיים מוקדם מהצפוי (אולי נסענו קצת מהר :wink: ) ולכן כשהגענו לשדה בוקר (אחרי גיחה קצרה לזיק וצפייה בכמה מתאבדים שיעיים) בשעה 13:00 בערך, החלטנו להמשיך לכיוון המחתש הגדול דרך מעלה אברהם וגם לשם הגענו לא מאוחר במיוחד (לארוחת צהריים מאוחרת +- 15:30).
אי לכך ובהתאם לזאת
המרחב והזמן כמו שאמר אינשטיין הם יחסיים,
וכולם מוזמנים.
:P

ארז
17-11-03, 22:30
אתם עם פאררי?או פורשה קייאן?
קח בחשבון שטיול זה משהו כמו 30/50 ק"מ בשטח...יותר מזה ,זה כבר מרתון....

עירא
17-11-03, 22:56
הלוואי,
אם מה שיש לי היום גם 30 קמ"ש בשטח לא תמיד מבטיח שנגיע אל היעד :lol:
אבל בלי קשר, בשביל זה אני שואל פה ולא בפורום נשים מניקות, לשמוע דעות הערות והארות.
ואם קשר אם זה ארוך מידיי אז אחת משתי אפשרויות:
א. לקראת החשיכה חותכים לכביש הקרוב, נכנסים לתחנת דלק מדמיינים ים ושותים בירה (לא הנהג כמובן :wink: )
ב. משנים מסלול בעצת חכמי הפורום. (אולי מצפה רמון במקום ים המלח כנ.ס.)
עירא

-->