PDA

צפייה בגרסה מלאה : תודה לכל היועצים(קניית S15)

תום בריל
04-10-06, 23:25
תודה לכל היועצים סוף סוף נקנתה הסיירה(סונומה) שנת 88 4x4 4300

נישאר רק לשפץ את הטרנספר בשביל מצב מכני שלם

ואז מתחיל השיפוץ הגדול שיכלול פחחות 4 צמיגי פירלי 4 ראנצ'ו 9000 שכבר מחכים, העלה תמונות בקרוב

תום בריל
06-10-06, 02:36
ועכשיו שאלה , בעיה ברכב היא כזאת,

במצב 2X4 מתחילים נסיעה בולמים ואז פשות נשמעים קולות של מגזמה
ואין תגובת דוושה, כאילו הרכב בניוטרל רק שיש קולות מגזמה ,צריך לדומם להעביר לP להניע וחזרה להעביר לD (לפעמים גם זה לא עוזר)

במצב 4X4 כל בעיה והרכב נוסע רגיל
במצב LOW הרכב נוסעה רגיל ,אבל יש קול שריקה כמו של רוורס..

מה אתם אומרים...?

נ.ב גם אצלי מעבר לLOW יכול לתבצע רק בדימום

gooja
06-10-06, 18:30
אם הכוונה היא שזמן קצר אחרי התחלת נסיעה, פתאום, ולעיתים, דוושת התאוצה לא מגיבה, ויש רעש של מזמרה, לי זה נשמע כמו בעיה בגיר. נסעת, האטת/בלמת, וכנראה שיש בעיה בגלגל השיניים בו אתה מצוי באותה העת. לפחות אצלי, שופץ הגיר באותן נסיבות.

לגבי שילוב LOW, אני ממליץ שתיקח בעל GMC ותיק לנסיעה, ותראה איך מעבירים. זה הולך יותר קשה מברכב יפני או מבדיסקו, אבל זה הולך. אתה צריך לדעת להעביר בצורה הנכונה. בטיול השני שלי עם הג'ימי (אותה תיבה כמו אצלך), זה הלך מאוד קשה, ולא הצלחתי להוציא מ LOW והחלטתי ליסוע ככה הביתה, אחרי 100 מ' ניסיתי יותר בכח, והבנתי מה מידת הכוח הנכונה.

מומלץ, אגב: להעביר את הטרנספר ל N, לנסות להעביר. אם לא הולך חלק, להחזיר ל HIGH להידרדר חצי מטר קדימה (הידרדרות ב N לא תועיל...), ולנסות שוב - אבל רק בעצירה מלאה.

אפי

תום בריל
06-10-06, 21:20
היום הוחלף הטרנספר (2500 ש"ח), האוטו נסע מעולה ואז ראיתי שהספידומטר לא עובד חזרתי וראו שיש נזילה רצינית ביותר מאיזור החיבור של הטרנספר לגיר, בלי קשר לספידומטר, בטח מחזיר שמן : (

אז רק ביום ראשון....

-->