PDA

צפייה בגרסה מלאה : בניית רכב שטח מרכב כביש ישן??

SWIFT
09-10-06, 18:07
ברשותי סוזוקי סוויפט שנת 87 שעדיין פועל המנוע חדש אבל אין מה לעשות אם האוטו למכור אותו אין טעם אז לכן אנחנו רוצים לקחת אותו לפרק לו את כל הפח להשאיר רק את השלדה להגביה אותו ל25 ס"מ להחליף לצמיגים רחבים יותר ולהגדיל את הפילטר אוויר
השאלה היא האם זה אפשרי??
האם צריך להעביר את המנוע לאחור? ואם כן למה?
לבנות שילדת צינורות? אם כן למה?
עוד לא יצא לי להתעסק בג'יפים עד היום
רק במכוניות כביש

asafk
09-10-06, 18:11
היות ויש הודעה בנוסח זה (פחות או יותר) אחת לשבועיים, אני מבקש שתבצע חיפוש בפורום, אפילו תעבור על הדפים האחרונים. אני בטוח שתמצא תשובות לרוב השאלות ששאלת. תעבור גם, בבקשה, על ההודעות הדביקות בראש הפורום. אם עדיין תהיה לך שאלה שלא מצאת לה תשובה- אתה מוזמן להמשיך את הדיון הזה.

אסף.

tayrie
09-10-06, 18:48
אני אשמח לקבל או לקנות במחיר סימלי את הבולמים האחוריים לפני שאתה מפוצץ אותם בשטח , תוכל לקבל מפוצצים בתמורה :D

אני רציני 0544-589181

SWIFT
09-10-06, 23:14
אתם ממש לא נחמדים ...ואני מצטער שאני לא "ילד" אלא "חייל" מזדיין שנלחם בשביל שתמשיך לסוע כמו על הג'יפ ולא יבוא לפה ויזיינו לך את הראש עם קלצ'ניקוב...
אני מבין למה המשטרה דופקת אותכם תמיד...

asafk
09-10-06, 23:22
שמע, אל תתרתח. זה לא במקום. כשמישהו פותח חדשות לבקרים דיונים חדשים באותו נושא, זה:
א. מעמיס על הפורום.
ב. גורם למספר האנשים שכן יכולים לענות לך תשובה רצינית, לא לענות לך בכלל (כי כבר נתנו את אותה תשובה כמה פעמים)
ג. גורם לך להיראות כמו מישהו שלא מבין איך משתמשים בפורומים באינטרנט

עם כל ההערכה שלי לזה שאתה רוצה לבנות באגי, בלי ציניות, חיפוש קצר היה מביא אותך להרבה מידע טוב שיש כאן בפורום, ממש מהתקופה האחרונה. הכותרת של ההודעה הדביקה "ילדים" וכו', לא צריכה להעליב אותך. בחייאת רבאק- אם אתה נעלב מזה אתה באמת צריך להתבגר.
ועדיין, אם יש משהו שלא ברור לך אחרי שביצעת חיפוש- אתה מוזמן להמשיך את הדיון.
אני מקווה שבזה יישרנו את ההדורים ונחזור ל... מה היה הנושא? באגי? יותר מעניין, לא?

אסף.

סוזי המשתוללת
10-10-06, 00:11
חייל
אתה עדיין ילד !!!!
כמעט כולם באתר הזה החזיקו נשק לסוגיו השונים כדי שאבא שלך יוכל לייצר אותך ....
אז אל תבוא ותטיף כאן מוסר

*************(וזה סוף הדיון על חיילים וייצור ילדים, סגור? --- המערכת) ***********

-->