PDA

צפייה בגרסה מלאה : טלפונים של מגרשי חלקי חילוף

tal_96
09-10-06, 22:19
ערב טוב
אני זקוק למוט הגה של סופה , זוז כנפיים , גומיות לבודי
מהיכן אני יכול להשיג את הפריטים הללו ?
מספרי טלפון יהיו לעזר רב

תודה

נמרוד
09-10-06, 22:26
אני רואה שאתה מכרמיאל. מצויין, יש לך את ראוף אבו-נעים בנצרת, הטלפון שלו 050-5216603, יושב קרוב לאיצטדיון העירוני. הייתי אצלו כמה פעמים בשבועות האחרונים, יש לו סטוקים גדולים של חלקים משומשים לסופות מעודפי צבא, וחוץ מזה תמיד יש לו את כל חלקי החילוף לג'יפים, חדשים ומשומשים בכל מיני מצבי צבירה. לגבי חלקי בודי גם אם אין לו במקום הוא יפנה אותך או ידאג לך. תגיד לו שנמרוד עם הסיקס והצ'רוקי האפור שלח אותך.

tal_96
10-10-06, 00:06
תגיד לו שנמרוד עם הסיקס והצ'רוקי האפור שלח אותך
אתה בטוח שזה לא יסבך אותי :p :p :p סתם רות הישר
אגב יש לך את המספר של סומו הבנתי שיש גם לו חלפים לגיפים

תודה

six 4 life
10-10-06, 00:13
ל"סומו" אין חלקי סופה פרט ל40 ומשהו גירים ידניים.

עוד מעט שיתחילו להזרים סופות מהצבא, יפתח הברז.

נמרוד
10-10-06, 10:06
אין לך מה לסוע למרכז הארץ, אני אומר לך נכון לעכשיו אבו-נעים במצב רוח טוב ויש לו הכל, ובעיקר המון ידע מעשי שכדאי להעזר בו. אחרי שהוא יכיר אותך ויראה שאתה לקוח קבוע הוא לא ינסה לדחוף לך שום דבר וגם יעשה לך מחירים טובים מאד. הוא בן אדם מבוגר, ואין לו ממש יורש לעסק, אבל כל עוד הוא שם ופעיל - אנחנו בצפון מסודרים.

tal_96
10-10-06, 23:37
ערב טוב
1 אני לא ממש מחפש לבצע נסיעות סרק כאשר יש לי את הכל קרוב לבית אני פשוט בעוד שבועיים מתחיל ללמוד בצריפין ככה שמגרש זול במרכז גם נחשב לאופציה אפשרית .....
2 דיברתי איתו היום ,אהבתי בחור קצת עקשן לא מוכן לזרוק מחיר בטלפון אלה מבטיח מחיר זול כמובן אחרי שיראה את המוט ויאמת שהוא באמת של סופה ( למרות שאני סומך על הזיהוי של ארז שזה אכן מוט של סופה );-)
3 בכל מקרה ההצעה הזולה ביותר למוט היא 600 ש"ח של רועי וגיא לחדש בנילון לדבריו

תודה על העזרה

נמרוד
11-10-06, 01:59
תגיד לאבו נעים שרועי מוכר ב600 שקל והוא ירד למחיר שלהם. בכל מקרה הוא לא יגיד לך שום דבר בטלפון עד שלא יכיר אותך... אם תהיה במרכז הארץ אז באמת אין לך בעייה.

shay1
19-10-06, 22:57
מיצטרף להמלצות של נימרוד

אני לקוח של ראוף כבר חמש שנים וכול פעם הוא מפתיע מחדש
גם במחירים , גם בידע והנסיון העצום שיש לו
רציו להיצתייד במחיר החלק אחרי שבדקת במקום אחר כך תוכל לדעת אים המחיר זול

גם היום עם הגראד צ'ירוקי , את רוב החלקים אני מוצא אצלו

אתה יכול להגיד ש-שי שלך אותך , אבל זה בתוך יסבך אותך

-->