PDA

צפייה בגרסה מלאה : סיכום מפגש ג'יפולוג במואה, סוכות 2006

IlanHadar
13-10-06, 20:23
****(פוצל מהשרשור על המפגש)***

הייתי שם,

השטח היה גדול והקבוצות היו מפוזרות, כדאי פעם הבאה לעשות משהו במרוכז.

בכל מקרה היה נחמד כבכל שנה לראות את הג'יפאים האמיתיים בארץ. הפעם הזאת היונימוגים אכן היו האטרקציה.

אני לא חושב שהיו שם הרבה רכבים רגילים, כולם מדוגמים ברמות גבוהות.

נחכה למפגש בשנה הבאה בינתיים נהנה מהחולצה.

פקק התנועה בנקרות היום היה התוצאה של המפגש :smile: (חוץ מהטוארג שהתלבש שם על המדרגה ועצר 25 רכבים לשעה :wink:

taylorh
13-10-06, 21:21
חזרנו מהמפגש .
אנסה להעלות כמה תמונות

איציק - 4X6ZH
14-10-06, 07:13
אנחנו רוצים לראות טוארג בנקרות :razz: :razz:
איציק

מאיר רוטברג
14-10-06, 09:48
ותודה לטרקטורונים /אופנועים ב 2 בלילה שעברו וציפצפו ,

IlanHadar
14-10-06, 10:51
איציק,

לצערי אין לי תמונה, לא לקחתי מצלמה דווקא הפעם. בקהל שישב על הטריבונה בוודאי יש תמונות הן יצצו מן הסתם בהמשך.

אפשר להגדיר את העניין תמונות קשות לצפיה, אם יהיה סאונד זה יקבל דירוג לגיל 18 ומעלה בלבד :mrgreen:

בכל מקרה תמונה ראשונה של המפגש, צילם ירון טיילור (חלק ממנו).

איציק - 4X6ZH
14-10-06, 10:58
אתה מוכן להגדיר מה זה תמונות קשות לצפיה
משכו והפשיטו את הרכב לעיני כל ?
השמן זרם כמים :cry:
אתה מתבקש לחזור ולתאר מה בדיוק היה שם מי היה על מי :oops:
איציק

IlanHadar
14-10-06, 12:53
לו רק היתה לי תמונה,

אז ככה, אם אתה מכיר את המדרגה (אני בטוח שכן) אתה יודע שצריך לבוא במקביל לקיר משמאל לרכב ולעלות ברצף.

הטוארג, איך שהוא, הגיע במאונך למדרגה, כנראה החליק, הדיפ' האחורי והמשולש הימני התיישבו על סלע כאשר הצמיגים הקדמיים כל המדרגה (צמיגי כביש כמובן).

במצב שטח כאשר הרכב הזה מוגבה אז אין הרבה מהלך מתלה מאחורה, הגלגלים האחוריים הסתובבו ללא מגע מספיק בקרקע והקדמיים סתם השאירו גומי על המדרגה.

הצענו לנהג להרים את הרכב מאחורה כדי לשחרר אותו מהסלע הוא לא הסכים.

בשלב מסויים הוא החליט לחבר את הגלגל השמאלי (דרך הג'נט) לכננת על מנת למשוך את הרכב שמאלה, ברגע האחרון התעשתו וירדו מהעניין.

בסוף הגיע רכב עם כננת מלמעלה ומשך אותו, רעשי המתכת שחרקו על הסלע לא ישכחו אצל מי שהיה שם עוד הרבה זמן.

אני מקווה שזה מספיק תיאור צבעוני בשבילך.

איציק - 4X6ZH
14-10-06, 13:07
מה לא היה דם ( שמן משפריץ ) .
להחזיר אותו מיד לזירה ( למדרגה )
ולהמשיך את ההתגוששות . מה הוא חושב לעצמו :!: :mad:
איציק

taylorh
14-10-06, 18:06
איציק אמנם לא היה דם ( שמן )
אבל היו עצמות מרוסקות ( שבבי מתכת )

כאשר הצצנו תחת הטוראג התקוע ניתן להבחין במיכלולים עדינים ( משולשים אחוריים דקים )
צמיגים דקי פרופיל , ואמבטית מפלט ( אופינית למשפחת פולקסוגן ) בעלת חיבה יתירה לסלעים
זדוניים .
מסקנה - חבל על האוטו , הוא לא בנוי לשטח אמיתי ושופע תרחישים .
לדעתי בעל האוטו למד שיעור כי במקום לטייל בקניוני הנקרות , עדיף להסתובב עם הטוראג
בקניוני רמת אביב .
אגב גילוי נאות : הצצה לחזית הטורג גילתה פגוש קדמי מפוצץ בחלקו הימני ( מחבטת סלע חביב )
וקשור למקומו עם איזה חוט מאולתר .

שחף110
14-10-06, 19:32
חבל שאנשים לא יכלו להיות קצת יותר תרבותיים (עינו ערך האופנועים / טרקטורונים בלילה)
וגם אין צורך להתיישב עם האוהל / רכב על קבוצה אחרת ללא הזמנה ובטח לא בחניון כזה ענק.

MY TWO CENTS

tayrie
14-10-06, 21:01
חבל שאנשים לא יכלו להיות קצת יותר תרבותיים (עינו ערך האופנועים / טרקטורונים בלילה)
וגם אין צורך להתיישב עם האוהל / רכב על קבוצה אחרת ללא הזמנה ובטח לא בחניון כזה ענק.

MY TWO CENTS

:shock: פעם הבאה סמן סביבך בסס"ל שאף אחד לא יחשוב להסתחבק איתך בטעות. :confused:

דרור הראל
14-10-06, 21:04
ערב אור
היינו במפגש,היה כיף לפגוש חברים שמזמן לא ראינו.
אבל יש הרבה מקום לשיפור למפגשים הבאים.
המפגש כמו שהיה, הוא למעשה,הדבר ממנו אנחנו מתחמקים ברוב הטיולים,והוא חניון לילה מפוצץ ברכבים עם הרבה רעש בלגאן ,חוסר פרטיות וגורמים רבים המפריעים לשינה השלווה.כל זה כמובן נלקח בחשבון כשבאים למפגש כזה,אבל אם אין שום פעילות משותפת שום מדורת שבט אחת לרפואה,אז למה באים למפגש? כמובן שאני מקצין ובהחלט אני נהנה לבוא למפגש ולו בגלל מפגשים עם אנשים כדוגמת יואב וחבורת ה"גראנדים",חיים רכס והיונימוגים ועוד רבים וטובים שאני נפגש עימם רק במפגשים מעין אלו.אבל כדי שהחוויה של כולם תהיה מעניינת ומהנה,ויווצרו יותר אינטראקציות ,אני חושב שיש להקדיש יותר תשומת לב לארגון הארוע.
1.חניון לילה נגיש ונח,ורחב דיו לאכלס את כולם.
2.מרכז חברתי,מדורת שבט אחת גדולה אליה מוזמנים כולם.
3.חשיפת רכבים ודיגומים מיוחדים,עוד בערב עצמו.
4.הכרזת תחרות "בנושא שקשור לאוכל" עוד לפני המפגש,מה שיוסיף עיניין למשפחות במורחבות.

אני מציע להעמיק במחשבה לפני המפגש הבא,אהיה מוכן לסייע באופן אישי לנושא.
דרור הראל

חנן-ג'יפולוג
14-10-06, 21:36
דרור, למרות שלא היו תוצאות בשטח, הושקעה הרבה מחשבה ברעיונות למפגש. היה קונפליקט רציני בין הרצון לעשות משהו משותף, ובין הרצון לא להעיק על מי שלמרות המפגש ההמוני, עדיין ירצה להיות בערב מדברי שקט, כמו שרובנו אוהבים. עלו רעיונות וירדו, בדיוק בגלל הנושא הזה.

אחרי כל הרעיונות, מה שנשאר זה שרצינו לעשות מדורה מרכזית, ורצינו לעשות את ההשקה לעומר. למה זה לא התממש? אנחנו נצטרך לבדוק את עצמנו לפני שנוכל להשיב על כך.

שחף110
14-10-06, 21:42
:shock: פעם הבאה סמן סביבך בסס"ל שאף אחד לא יחשוב להסתחבק איתך בטעות. :confused:

כמעט לנסוע למישהו על האוהל ולאחר מכן לשים את האוהל שלך 10 סמ מאוהל של מישהו שאתה לא מכיר ולא התחברת אליו בכלל ויתרה מזאת - לעשות רעש במשך כל הלילה לעניות דעתי לא נקרא הסתחבקות.

הסתחבקות זה כשמישהו בא לדבר, להכיר ואפילו לאחר מכן מצטרף אליך לטיול למחרת.

אבל היי - יכול להיות שככה אתה נוהג, אז באמת כדאי להתרחק ממך גם אם זה דורש סס"ל.

חנן-ג'יפולוג
14-10-06, 21:43
אני לא מבין את הטענה לגבי שטח גדול מדי, שהועלתה כאן, וגם שמעתי אותה במפגש מאחד המשתתפים:

נרשמו כ70 בעלי כלים להגעה למפגש. הנחנו שיכול להיות שבפועל יגיעו מעל למאה כלים. בפועל היו משהו כמו 70-80 . חלק מהקבוצות בחרו להתבודד (וכג'יפאי אני בהחלט יכול להבין אותן. בניגוד לעמישראל האופייני, ג'יפאים במדבר לא נוטים להתקבץ כמו זבובים על ח.. ) . לדחוס אנשים בכח לתוך מקום קטן? זה לא נכון, לדעתי. מי שרצה, הצטרף לקבוצה הגדולה, שמנתה כ35 רכבים, וניצל את הערב לBONDING. מי שלא רצה, התבודד. חופש הבחירה הזה הוא נכון, לטעמי.

חנן-ג'יפולוג
14-10-06, 21:47
שחף, חיים, תעצרו בבקשה את הדיאלוג הזה. אני לא יודע אם מדובר בריב ביניכם לגבי מקרה ספציפי שהיה או לא, אבל אני לא רואה איך זה תורם לשרשור הזה.

נחום
14-10-06, 21:56
היינו, הבן שלי ואני במפגש.
היה כייף אמיתי לפגוש חלק מהאנשים שמאחורי הכינויים.
גם אני אשמח לקחת חלק בארגון "מדורת השבט" במפגש הבא.

היה אחלה :!:

נחום

מאיר רוטברג
14-10-06, 22:14
ראשית, כאחד שיזם לפני שנים את המפגש הראשון בגיפטריפתמיד אוכל לסייע ,

הרעיון לשטח גדול הינו מבורך,
כאן אין מדובר על החבורה הפרטית שלנו 4 או 5 רכבים
כאשר מוזמן מפגש שכזה כל כך רחוק וצפויים לבוא בין 70 ל 100 רכבים רצוי לארגן את
"הארוע המרכזי"

הארוע יכול להיות הרבה דברים מושכי קהל(קהל משלנו הכוונה)

ברצון אסייע לכם בפעם הבאה באירגון , תמיד כייף לפגוש בשטח חברים לקשקש, להחליף חוויות , ייעוץ וכו'.

חנן ,אין מדובר על דבר בין טיירי לשחף פשוט גם בשטח צריך נימוס אלמנטרי ובמיוחד אם מדובר על שטח כל כך גדול ,

לא , לא עוברים בטווח של 10 ס"מ מהאוהל שהבת של אורן דוכן בת השלוש ישנה בו,
אנחנו כבר היינו בסרט הזה שבחוסר זהירות מישהוא לקח רוורס ועלו על אוהל שחברה ישנו בו!!

זה לא מעבר הכרחי!!!!

ניתן להאיט ,לא לאבק את כולם , ובהחלט לא חייבים להראות למי יש יותר גדול ומהיר
ולטוס בלפחות 80 קמ"ש צמוד לאוהלים שמישהוא יושב ואוכל.

יתכן כי לפעם הבאה שווה לסמן עם סס"ל :razz: את כביש הגישה ושלט או מחסום דרכים מכוון להאט את הבאים

בסך הכל היה בהחלט שווה,

וחברים ,מארגנים יקרים ,
תמשיכו כך לשמור על המומנטום
הערות והארות תמיד יהיו כל זמן שהן בונות יהיה בסדר גמור .

להתראות במפגש הבא

asafk
14-10-06, 23:21
ורצינו לעשות את ההשקה לעומר. למה זה לא התממש?
אולי בגלל שהוא הגיע אחרי שכולם כבר הלכו לישון...???
:? :?
לדעתי היה אחלה. ממש נהניתי- וזכיתי להכיר המון אנשים חדשים (גם אם זה דרש קצת הליכה רגלית בין הקבוצות).

כשיהיה לי כוח אני אעלה תמונות...

אסף.

six 4 life
15-10-06, 00:16
אני חושב שזה בגלל שהוא לא רצה שיראו את הרכב נוסע באור יום מסיבות כאלו ואחרות ......

http://youtube.com/watch?v=K8XC7JV9G2c

:twisted: :twisted: :twisted:

איציק - 4X6ZH
15-10-06, 08:01
מי או מה זה עומר ? :?:
אכשיו ברצינות כאחד שישב שנים על הגדר ( ולא כתב בפורום )
והיום כותב " לפעמים " בפורום
האמת שאני לא מכיר את רוב הכותבים
ודאי שאני לא מכיר את הקוראים .
ולא יוצא להגיעה למפגשים
נכון אסף חנן נמרוד ואחרים דואגים לציין שכולם מוזמנים
וכאחד שהוא כבר לא כל כך צעיר ( בגיל ) .וכנראה שיש עוד הרבה כמוני
אנחנו לא כל כך מתחברים ולא בדיוק מבינים מי נגד מי
ולצערי כנראה שגם בקבוצה זאת כבר יש מפלגות וחבל .
איציק

גיא
15-10-06, 09:29
איציק, המפלגות זה לא מאתמול.

גם לי לא יצא להגיע ובאופן מפתיע גם פגשנו מעט מאוד אנשים בשישי ושבת למרות שהיינו בסביבה ( כולל מפגש מפתיע וקרוב עם נחמל :mrgreen: )

רציתי להציע מפגש משופר בצפון הרחוק ( מי אמר רמה"ג ? )
ואני אשמח לעזור באירגון ( למרות שאני לא ממנהלי הפורום )

חנן-ג'יפולוג
15-10-06, 09:39
גיא ואיציק, אני ממש לא מבין על מה אתם מדברים. זה שלכל אחד יש מעגל חברים קרוב, זה ברור, וזה בסדר, ואני לא מבין על מה הטענה. יש קבוצות בתוך המפגש, שהגיעו ביחד ושיוצאות לטייל ביחד. מה הבעייה עם זה? יש גם בודדים שמגיעים, ולפחות לי לא ידוע על אף אחד שלא מצא לו פרטנרים לטיול.

לקרוא לקבוצות האלה "מפלגות" ? זה לא נכון, לא יפה, ואפילו מקומם.

לגבי עניין הגיל שאיציק הזכיר, אני לא מבין מה הקשר בין גיל וג'יפאות ואהבה לטיולים? מעולם לא בחרתי את הפרטנרים שלי לטיול ע"פ גילם, ואני חושב שרוב הג'יפאים לא נוהגים כך. יש את העניין שאתה רוצה לפחות פרטנר אחד עם ילדים בגיל שקרוב לגיל הילדים שלך, כדי שהם ימצאו עם מי לשחק, אבל זה לא מפריע לפרטנרים נוספים בלי ילדים בגיל הנ"ל להצטרף. בין המבוגרים, עניין הגיל לא רלוונטי בכלל. מפליא אותי שמישהו חושב אחרת.

איציק - 4X6ZH
15-10-06, 09:50
חנן בבקשה בו נעצור כאן
אני מתנצל על השימוש בתאור מפלגות ( נכון בימים אלה זה מקומם :???: )
בו נשאר פורום טכני שאלות שמן גריז אלקטרוניקה
והכל בסדר .
איציק

asafk
15-10-06, 09:57
נשאר פורום טכני שאלות שמן גריז אלקטרוניקה

בהחלט.

ולמרות זאת- ה"קהילה" שלנו היא לא רק וירטואלית, ולא רע להיפגש מדי פעם על קפה או בחניון לילה משותף. אח"כ, כשאתה מקשר פרצוף לניק, זה יותר קל לכתוב לאנשים תגובות, ומוריד הרבה מתחים בפורום.... ולא תאמין עם כמה "זקנים" אני מטייל... וכמה הגיעו למפגש.

אסף.

מאיר רוטברג
15-10-06, 10:24
בהחלט.

ולמרות זאת- ה"קהילה" שלנו היא לא רק וירטואלית, ולא רע להיפגש מדי פעם על קפה או בחניון לילה משותף. אח"כ, כשאתה מקשר פרצוף לניק, זה יותר קל לכתוב לאנשים תגובות, ומוריד הרבה מתחים בפורום.... ולא תאמין עם כמה "זקנים" אני מטייל... וכמה הגיעו למפגש.

אסף.

ממש אהבתי את דברי איציק ותגובתכם,

איציק יקירי,

אני מטייל בקביעות עם מייטב "הנוער" הגיל זה עניין של תעודת זהות לא ראש טוב,

אצלינו יש חברה בני 22 32 ודוד מאיר בגיל של אבא שלהם פחות או יותר אז?????.

אתה יודע איזה כייף לטייל עפ שי יצחקי ועם אבא שלו יקי בצוותא???

אתה ,ורק אתה קובע את החברה הטובה שהינך מצוי בתוכה ואין לכך כל קשר לגיל,

שחף מרום בגיל של ביתי הגדולה האם זה מונע מאיתנו לעלות מעלות בייחד?
לשבת בערב על ארוחת גורמה בשטח ולשתות קצת "יוחנן המהלך" שחור??
ממש לא.

ואני יכול לתת לך עוד עשרות דוגמאות שכאלו

איציק - 4X6ZH
15-10-06, 10:39
אני רואה שהעסק לא נרגע
יש גם הודעות פרטיות בנושא .
רבותי למי שלא מכיר אותי ( האמת הרוב לא ) אני שואל שאלות זלמנסון ולא מתבייש לקחת על עצמי
מה שאחרים מתבישים ( מזל שיש כאן כאלה שמכירים אותי ;) ) ושלי לא הכי גדול :lol:
וכשכתבתי על הגיל הכוונה לא לגיל שלי
וששאלתי על עומר ....לטובת כל אלה שמתבישים
בדיוק כמו שאני הולך לפתוח שרשור על הבוץ מאיר יש כבר בוץ :D :D
ואני באמת לא יודע להוריד אויר או לנפח אויר בבוץ ?
מאיר למה אתה לא שואל שאלות על ביטוח ?
הרי כולם יודעים ( בעצם יש כאלה שלא יודעים ) שאתה עוסק בביטוח אני עוסק ברכב
ושנינו ביחד אחד גנן ראשי והשני עוזר גנן :lol:
איציק

מאיר רוטברג
15-10-06, 11:20
איציק ידידי היקר,

בכוונה עניתי לך כאן , ברצוני כי תהיה פעיל יותר כאן נוכל תמיד להעזר בנסיונך העשיר
בכבוד רב
עוזר גנן

הצפרדע
15-10-06, 11:27
זה באמת לא ענין של גיל או מקצוע או שום דבר אחר.

הרי כולם נמצאים פה מסיבה אחת - האהבה ל 4x4, מי לטיולים ומי לספורט,
מי לשיפורים ומי לבניה, וכיו"ב אספקטים של הנושא המאחד את כולם.

הענין הוא אחר לגמרי - כשעורכים מפגש ג'יפולוג, חייב להיות לזה משהו עם פעילות
מרכזית מאורגנת וידועה מראש, שיוצרת את הדינמיקה של ביחד.

תסלחו לי על הבוטות, אבל לקרוא למאה מאתיים אנשים למפגש ללא שום קשר לכלום,
בלי אירגון של אירוע מרכזי(למשל קומזיץ, סרטי 4x4, הרצאות, הדגמה, דיגום רכבים, השקה
"רשמית" של רכב של חברי הפורום וכו'), ולהסתפק באיזה "מפגש" לא ברור ולא מוכוון, כשכל אחד מתמקם אקראית או על יד מישהו שכבר מוכר לו(ה"חבר'ה" שלו), נראה החמצה של המטרה והמפגש, וחבל; ואם להיות מעט בוטה, זה אפילו די אדיוטי.

אם רוצים לארגן, מארגנים, לא אוספים כבשים תועות ומרכזים אותן ללא רועה, ומניחים להן לפעות עם מי שבא להן.

בשביל זה לא צריך מפגש מוכרז ומיוחצן בפיזדיולוך, מרחק 3-4 שעות נסיעה.

כששאלתי את אסף מי נגד מי, איך כמה ולמה, לא ידע מה לומר, מכיוון שלא היה לו מה לומר, ולכן ויתרתי על האופרציה של ההגעה עם כלי רכב מיוחדים שצריך להובילם, כאשר למחרת בבוקר הייתי אמור למצוא לי פרטנרים או פשוט לצאת עם אותם פרטנרים שאני כבר מכיר טוב גם ללא המפגש הזה.

אל תתפלמסו ותסבירו ותצדיקו וכו' - תפנימו ותפיקו לקחים אם הענין הזה של מפגש באמת חשוב, ותרשו לי לומר שלעניות דעתי הוא יכול להיות חשוב, מלהיב וחוויה של ממש, סטייל מה שנהוג בארה"ב.

ואידך זיל גמור.

נמרוד
15-10-06, 12:00
ברוך מה שאתה מבקש גדול עלינו. זה הפקה שדורשת המון. עושה אותה או חברה מסחרית ואז זה בתשלום ומאורגן וזה בסדר גמור, ראה ערך בגוגל jeep jamboree שנערכים כל הזמן ברחבי ארה"ב, הפקות מסחריות מושקעות.

זה יכול להיות בסגנון Moab Easter Jeep Safari - זה בהחלט חלום מבחינתי, שם התשלום סמלי כי מי שמארגן את הכל עושים את זה בחצי התנדבות, אבל שם זה מן מסורת של עיירה שלמה שבעצם חיה מהעסק הזה. Moab חיה מג'יפים. אולי מצפה רמון יכולה גם? לא תלוי בי. אם ראש המועצה שלה מעוניין להרים מצפה-Mitzpe-ג'יפ-ספארי שנתי, שירים טלפון.

מאיפה הרעיון לחניון לילה משותף התחיל? להבדיל ממפגשים במרכז הארץ, כמו מפגשים בבור, או מפגש ההשקה של עירא ושל אסף בשנים האחרונות שהיו מאד מוצלחים - אנחנו חושבים שכן חשוב לעשות פעם בשנה משהו במדבר. במקום הנכון, באווירה הנכונה. יש בזה כיף, לעבור ממדורה למדורה, לפגוש מכרים וחברים מהאתר, גם חדשים וגם וותיקים שלא יוצא לפגוש כי אין מה לעשות, גם אני וגם הם אוהבים לטייל בקבוצות קטנות. פעם בשנה אני מוכן לוותר על השקט המדברי בשביל לפגוש כמה שיותר חברה. מי שלא מתאים לו, רועש לו, רחוק לו, זה בסדר גמור - אני מבין אותך לגמרי ברוך ואם היית שואל אותי הייתי אומר לך שלא שווה לך לגרור את הכלים שלך במיוחד למואה.

שים לב שהמהות לא השתנתה מאז המפגש הגדול הראשון במדבר שהיה בראש השנה לפני 5 שנים, בחניון הרועה למי שלא זוכר אחרי בלאגן גדול עם פקחים בחניון זיק...;) ואורגן עוד בפורום ג'יפטריפ. זו הזמנה פתוחה, למי שרוצה. אנחנו מכריזים על מקום ותאריך, ומי שבא ברוך הבא. האתר גדל, קהילת השטח גדלה, זה טוב מאד אבל זה אומר שלא מדובר עוד על 20 ג'יפים כמו במפגשים הראשונים-הראשונים (אני חושב שטיול האינטרנט הראשון הראשון אורגן על ידי יפתח, בתל צפית, עוד בפורום 4X4 לפני ג'יפטריפ בכלל... היסטוריה), וכשיש 100 כלים ומאות אנשים בשטח... קשה לרצות את כולם (ואם להיות לרגע סרקסטי אז הכי קשה לרצות את אלו שנשארו בבית :twisted: ).

אני שמח שכולם מסכימים שחניון הלילה המשותף הוא מסורת שצריך להמשיך בה, ומקבל את ההצעות לעזרה לשנה הבאה - יש מקום ל"וועדת ארגון" לצורך העניין שתחליט מי מה איך למה ומתי. אני מודה שעלינו זה גדול, זה לא עיסוק הליבה של ג'יפולוג, אנחנו מקדישים את הזמן לניהול ולשיפור האתר, לכתיבת כתבות טכניות, לעריכה של כתבות טכניות מהגולשים.
--------------------------
ונעבור למקבץ תמונות (כתבת סיכום תתפרסם אחרי ששלב איסוף התמונות יסתיים).

Bulldog
15-10-06, 13:36
שלום איציק
אני עומר.

סוזי המשתוללת
15-10-06, 14:22
אז זהו נמרוד
ברוך לא כל כך נשאר בבית :lol:
הוא היה מאד עסוק ;)
עד כדי כך עסוק שכוס מים לאורח קרוא הוא לא הציע :rolleyes:

נו ברוך ?
עניתי על הציפיות ? :mrgreen:

הצפרדע
15-10-06, 15:09
לא לא לא לא !!!

מה יחשבו עלי שאני קמצן מגעיל!!!

היית צריך לכתוב(כמו שסיכמנו....:mrgreen: ) שלא שתית, ולא שלא הצעתי:!:

איציק - 4X6ZH
15-10-06, 15:26
שלום עומר
אכשיו נשאר להבין מה היו צריכים לעשות לך שלא עשו ?
איציק

הצפרדע
15-10-06, 15:37
שלום עומר
אכשיו נשאר להבין מה היו צריכים לעשות לך שלא עשו ?
איציק

יצחק, הפעם זה כבר לא יעזור לך -

למה אתה מתעקש לכתוב אכשיו במקום עכשיו??
זה סימן ההיכר שלך?
הרי כולם כבר רואים שאתה יודע לכתוב יפה יפה, אז מה, זה מין קעקוע לשוני כזה שמייחד אותך מכולללללללם??:mrgreen: ??

גלה לנו את הסוד:!:

****(בואו נסכם את חטיפת השרשור הזאת. תכירו - איציק - עומר, עומר - איציק, ברוך - עומר ואיציק. מספיק, תודה)*****

איציק - 4X6ZH
15-10-06, 16:11
תשמע ידיד האדבוקאט ( או איך שכותבים את זה ) :mrgreen:
אצלי שפת האם היא לא עברית !
יש מספר מילים שאני כותב בשגיעות ( מה לעשות דפוק מהיצור )
אתה רוצה היום בגילי ללמד אותי עברית .... אישתי עוד לא הצליחה
אתה יודע יש כאלה ששלוש ושלושה הולך אצלם אותו דבר אז אני אחד מאלה .
ולהיות יותר רציני הערות מהסוג הזה בבקשה בהודעה פרטית .
אתה רוצה להראות לכלום שאתה יודע עברית אז אני לא יודע עברית !
אני משתדל כבר כמה שנים ללמד בפורום טכני מכונאות ולא כל כך מצליח לי :mad:
וכשזה באמת קיצוני אני שולח הודעה פרטית וכותב את דעתי המקצועית ולא צועק מעל המקפצה שלי גדול יותר .
זה פורום טכני ולא פורום של אליעזר בן יהודה !
איציק

asafk
15-10-06, 16:46
טוב, חלאס.

אסף.

lizard
15-10-06, 17:29
אם תרצו אז כשאסיים את הג'יפ שלי אז יהיה מפגש.

אני חושב שאוכל למצוא איזה מסלול בוץ נחמד באיזור.

PAUL
15-10-06, 17:42
אם תרשו לי להיות ענייני לרגע.

בתור בחור צעיר מאוד (ויחס לרוב חברי הפורום) ושזה המפגש ג'יפולג הראשון שלו אני יכול להגיד על כמה דברים שאני הרגשתי.

אני באמת הייתי שמח אם היה משהו קטן שהיה מגבש את החבורה, באמת הרגיש לי טיפה מצחיק שכולם נסעו מרחק רב כל כך וישבו במרחקים גדולים אחד מהשני.

אבל להבהיר את עצמי, הקמת המאהלים רחוק אחד מהשני היא הגיונית לגמרה, יש צורך באינטימיות ובשקט בכל סוג של טיול (בואנא הזוג חברים שסחבתי איתי עשו את זה ברעש באמצע הלילה ואפילו אני לא רציתי להיות קרוב לסוג הרעש הזה, על אחת כמה וכמה אם הייתי הורה לילדים נוכחים) אבל הייתי שמח אם איפשהו הייתה פשוט מדורה גדולה שאליה כולם היו מרגישים מוזמנים.

מה שהיה משאיר לאנטיפטים (והיו גם אנטיפטים) את הזכות להישאר במעגלם הקטן.

אני יודע שאני בערב רציתי לעשות סיבוב להכיר ולפגוש.
היו כאלה שהסתכלו עלי כאילו אני בדואי שבא לגנוב להם סיבוב, והיו כאלה שאירחו אותי כמו שאני הייתי מארח אותם, על הדרך נמרוד, רציתי להגיד שחבל שהסיבוב שלנו היה באותו זמן אחרת הייתי מארח אותכם אם יותר מהבירה של חברה שלי.

אבל לסיכום, יצא לי לחבר הרבה חיוכים לניקים וזה היה שווה נסיעה גם עד אילת.

רציתי להגיד בפורום הזה תודה לכל מי שהשקיע ביצירת המפגש.

PAUL
15-10-06, 17:45
איזה בזיון של בנאדם אני,
שכחתי להגיד שגם יצא לי לעשות כמה חברים ולטייל את הטיול של החיים שלי.

אתם יודעים מי אתם, ותודה.

ארז
15-10-06, 17:52
אני בגדול עם ברוך, נסעתי עד מואה(אחרי יום עבודה...), מרחק נסיעה לא קטן רק בשביל לשבת עם החבורה הקבוע שלי(פחות או יותר), אז נכון שאמרנו שלום,שלום לעוד כמה אנשים ופגשנו כאלו שלא הכרנו.
להבא אני הייתי שמח אם הייתה מתארגנת מדורה מרכזית(או מנגל מרכזי), משהו שיושיב את כולם ביחד...

חנן-ג'יפולוג
15-10-06, 18:22
כתבתי כבר קודם, ואני חושב שחבל שכל משתתף יחזור שוב על הדבר הנכון הזה.

צריכה להיות לפחות מדורה מרכזית. תיכננו שתהיה. בפועל, לא הקמנו אותה. זו אשמתי, ואשמת שאר המארגנים. במפגש הבא תהיה מדורה. זו הבטחה חד משמעית.

UNIX
15-10-06, 19:21
לדעתי מה שהיה היה מושלם
אנחנו הגענו ב אחת בלילה ולכן לא יצא לנו לעשות סבב ולהכיר את החברים ,
למרות שכבר הרבה מהאתר אני מכיר אבל בכל אופן
אינטימיות זה דבר נפלא וטוב שהיא הייתה קיימת .
מצטער אם הערתי מישהו בלילה זה ממש לא היה בכוונה .

kuju
15-10-06, 19:59
חומר למחשבה
ארועים כאלה כפי שהציעו הצפרדע וקודמיו מתקימים לרוב על כספי חסויות מגופים מסחריים בעלי אינטרס פרסומי אבל אז הארוע הופך להיות בצוויון מסחרי ולא חברי נטו

אני אישית לא יכולתי להגיע מסיבות אישיות לא נעימות ואני עצוב על כך ומקווה להגיע ואולי אף לעזור להפיק בשנה הבאה

erezjack
15-10-06, 20:07
מצטרף לדעת קודמי בנושא "האירוע המרכזי". כחבר פורום שאינו מכיר כמעט איש מהמשתתפים התקשיתי להסתובב בין הקבוצות ולערוך היכרויות, זה יותר מידי בשבילי, לבסוף מצאתי את עצמי עורך היכרויות עם בודדים כמוני. לפחות זכיתי לביקור ולמסדר המפקד על הג'יפ של על ידי כבוד הועדה המארגנת. (פעם ראשונה שאני חוטף תלונה במסדר על ג'יפ נקי מידי)
היה לי זמן פנוי בערב אז נצלתי אותו לצילומי לילה.

ארז

mixael
15-10-06, 20:44
היו כאלה שהסתכלו עלי כאילו אני בדואי שבא לגנוב להם סיבוב,.

חשבתי שהייתי החשוד היחיד להיותי בדואי :mrgreen:

samorai
16-10-06, 00:00
לכל הגיפאים
אני ממש מצטער שלא הגעתי ואני ממש בבאסה על זה
פשוט הרגשתי על בפנים ביום חמישי

אבל עשיתי אחלה טיול שבעולם בשישבת אז זה קצת עודד אותי
אבל אני אשמח עם עוד חודשים שלוש
שעונת הטיולים כבר תהיה בשיא
ויהיה לי ריח של בוץ כל הזמן באף
אז אשמח אם יאורגן עוד מפגש

ואני אשמח לעזור לארגן

רותם. :smile:

אריק
16-10-06, 15:17
מספר תמונות מהמפגש
http://img167.imageshack.us/img167/8799/dscf1226me7.jpg (http://imageshack.us)
http://img228.imageshack.us/img228/1967/dscf1229zk1.jpg (http://imageshack.us)
http://img228.imageshack.us/img228/3607/dscf1230yb9.jpg (http://imageshack.us)
http://img181.imageshack.us/img181/2062/dscf1231ly3.jpg (http://imageshack.us)

אריק
16-10-06, 15:28
ועוד כמה
http://img99.imageshack.us/img99/3695/dscf1234ze9.jpg (http://imageshack.us)
http://img90.imageshack.us/img90/6041/dscf1233xx3.jpg (http://imageshack.us)
http://img182.imageshack.us/img182/1637/dscf1236ze6.jpg (http://imageshack.us)

אריק

הצפרדע
16-10-06, 15:54
הכי אהבתי זה היונימוג, שצריך לשים סולם כדי לעלות עליו(או אליו) :lol: :lol: :lol:

gelbgiser
16-10-06, 16:15
נהננו מאוד מהחברה ומחכים למפגש הבא - מנחם, ערד

lizard
16-10-06, 16:17
היונימוגים האלה משהו משהו :-)

six 4 life
16-10-06, 16:27
אני שמעתי שהם יצאו ב8.10 כדי להגיע בזמן למפגש... :twisted: :twisted: :twisted:
כלים מטמטמים משופצרים ברמות הכי גבוהות
לצהוב עם המזגן על הגג שמופיע בתמונה עם הסולם- יש מטבח מאחורה. שאני אומר מטבח, הכוונה למטבח שלא היה מבייש דירת 2 חדרים. :mrgreen:

הם באמת היו מחזה. הזכירו לי עדר פילים אפריקאים קטן. אם תרצו יש סרטון גם שלהם... 8-)

אריק
16-10-06, 17:25
הכי אהבתי זה היונימוג, שצריך לשים סולם כדי לעלות עליו(או אליו) :lol: :lol: :lol:

ברוך,
רוצה לבנות כלוב ליונימוג הפתוח? :mrgreen:
http://img155.imageshack.us/img155/9480/dscf1232cg7.jpg (http://imageshack.us)

שלומית
16-10-06, 17:48
תודה, תודה ושוב תודה

לך אסף, שלא השארת אותנו בשטח, ודאגת לחבר אותנו לאדם מקסים ששמו בועז.
תודה לכול החברים שקיבלו אותנו לקבוצה ודאגו שנרגיש כאילו אנחנו כבר שנים יחד.
תודה על הטיפים הקטנים והגדולים.
חנן אין כמוך..... חילצת אותנו שם בשניה, מקווים ללמוד מהר.....
הויטרה מרגישה מצוין ואנחנו בעיקר מחכים לנסיעה הבאה.

תמונות ישלחו בקרוב.

להתראות :) :) :) :) :)

שלומית
16-10-06, 17:56
:oops: יווווווווווווווווווווווווווווווווווו
לא לא שכחתי את הברקנים שהנעימו לנו את הערב הראשון.

מגיע לכם חיבוק ברקני על הכנסת האורחים.
( המפה האדומה מחכה לפעם הבאה )

להתראות :wink:

נמרוד
18-10-06, 14:18
תודה על התמונות המצויינות!לצורך הכנת כתבה מסכמת על המפגש, אשמח לקבל עוד תמונות איכותיות, של המפגש, הן כלי הרכב והן האנשים, ושל הטיולים בדגש על מי שטייל ביום שישי בדרך הבשמים, תמונות מהתנועה בנקרות וכולי. אפשר להעלות לכאן ואפשר לשלוח באימייל [email protected] , בבקשה לא לשלוח כמות של תמונות אלא איכות :grin: באימייל אפשר לשלוח כל גודל תמונה, בפורום - לפי המגבלות המקובלות. ולא לשכוח לציין את השם, אני לא רוצה להחסיר מישהו מרשימת הקרדיטים. תודה מראש!

-->