PDA

צפייה בגרסה מלאה : מוט מייצב חובה לטסט?

עמית ש
15-10-06, 20:20
אז ככה אצלי בסופה אין מוט מייצב ואני חודש הבא בטסט האם חייב מוט כזה או שיעבירו אותי ככה בטסט?

תודה עמית

אדי
15-10-06, 20:38
חובה לטסט, וגם לסתם ביקורת של בוחן רכב וכדומה.

WildLove
15-10-06, 21:24
אני לא חושב שיש הבדל גדול בין סמוראי לסופה בקטע הזה,
ובסמוראי שלי כשנגשתי לטסט, למרות שאני בלי מוט מייצב - אף אחד לא דיבר איתי,
לעניות דעתי הלא מקצועית - זה עניין של מזל והכול שאלה על מי נפלת..

בהצלחה, בכל מקרה!

msmiron
15-10-06, 23:10
הטסטר המצוי בדר"כ לא מכיר את המבנה המקורי והתיקני ולכן אם אין סימנים שמעידים על הפירוק הוא לא ישים לב בכלל שחסר משהו, אם לעומת זאת יהיה לך איזה מחזיר אור שבור שאתה הוספת כי הגדלת ראש הוא מיד יחשוב שגילה את אמריקה ויפסול אותך עד שתחליף את המחזירור השבור שאתה התקנת...

כל זה נכתב מנסיון אישי עם הסופה שלי
מירון

גיתאי נוה
16-10-06, 01:39
אצלי היה מנגנון פרימיטיבי לניתוק מהיר, אבל תוך זמן קצר הוא הפך ל'חיבור מהיר לצורך טסט בלבד'. לפני הטסט האחרון ניסיתי לחבר את הסטבילייזר ללא הצלחה, ואחרי מאמצים כושלים רבים החלטתי להעיף אותו לכל הרוחות. לאחר הפירוק ניגשתי לטסט ולא נאמרה מילה אחת בנידון, למרות שחיפשו להעיר לי על זוטות שאפילו לא אטרח לפרט כאן.

אגב, לתשומת לב בסיקסים אין פנהרד ובחלקם גם אין מייצב במקור, כך שיש על מה להסתמך.

גיתי

six 4 life
16-10-06, 02:43
ההגיון (העקום) של החוק בנושא הזה אומר- יש לך חורים בשאסי בשביל מייצב- אתה צריך מייצב ללא קשר לשנה או לדגם הספציפי.

מה שבפועל הוא טעות, מכיוון שכמו שנאמר- סיקסים הגיעו ממודל מסויים ומעלה עם מייצב, אם אני לא טועה- סיקסים משנת 83 והלאה.

יש את אותו אבסורד גם בדיפנדר.
בדיפנדרים ממודלים מסויימים היתה אפשרות בחירה לרכב עם מייצב/ בלי מייצב. משמע יצאו דיפנדרים ללא מייצב.

אממה-
הגיע לטסט במכון של זו... והוכשל על זה שאין לו מייצב (חורים בשאסי זוכרים?)
כמובן שלא עוזרים התרסות ונסיון להגיע אל ההגיון הבריא.

במקרה של הסופות-
לא קיימת סופה שיצאה ללא מייצב מקו היצור. לגבי הפנהרד אני לא בטוח.
לכן סופות חייבות מוט מייצב.

לגבי לא אמרו כלום/ כן אמרו/ ואיפה
תעצרו את זה כאן.

דרור ברלי
17-10-06, 00:42
מצטער לקלקל לכם את חגיגת הקיטורים.
אני האחרון שיסנגר על מכוני הטסטים, אבל במקרה הזה החוק לא עקום.

לנסוע בכביש ללא מוט מייצב ברכב שבמקור יש לו מוט מייצב, זו סכנת נפשות וחשיבה עקומה.
המוט המייצב לא נמצא שם סתם. ההבדל באיכות ההיגוי ובזווית הגילגול הוא לא פחות מדרמטי.

נכון, אנחנו נוסעים הרבה בשטח טכני וצריכים מהלך יעיל, ובדיוק בשביל זה יש מספיק קיטים של ניתוק מהיר שנותנים לנו את האפשרות לנתק את זה בשטח ולהינות ממהלך מתלים וגמישות, אבל כשחוזרים לכביש מחברים את זה בצ'יק צ'ק ובלי תירוצים. לנפח אוויר אחרי טיול אתם מקפידים? ברור. למרו תשזה לוקח כמה דקות. תקדישו עוד חצי דקה לחיבור המייצב. אני לא מגזים, זה בדיוק הזמן שהחיבור הזה צריך לגזול מבעל שתי ידיים שמאליות.

בסיקסים ישנים לא היה מייצב? נכון. אז מה? זה נותן גושפנקא לנסוע בסופה ללא מייצב ועוד להיכנס ככה לטסט ואחר כך גם לבוא בטענות?...:roll:

tayrie
17-10-06, 02:05
מסכים עם דרור לחלוטין , מרכיב בטיחותי מהמעלה הראשונה ! ביחוד ברכבים מוגבהים(ומשופרים בכלל)
ברכבי החדש לצערי לא מורכב אחד ואני הולך להשקיע כאלפיה בהתקנה של אחד + ניתוקים .

(גם חגורות בטיחות לא היו ברכבים מסוימים , נו אז?! )

עמית ש
17-10-06, 19:24
אוקיי אז אחרי כל זה איפה קונים מוט + ניתוק מהיר אם יש משומש איפשהו?

וכמה צריכה להיות ההשקעה?

-->