PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה שאלות ( כי היום קניתי ג'יפ )

jeep-c-king
15-10-06, 21:03
שלום לכולם היום קניתי ג'יפ סופה יפהיפה , אבל יש לי בעיה אחת ,
אני לא מבין במכוניות ובטח שלא בנהיגת שטח . אז תפרגנו לי קצת
1. אני מחפש מוסך טוב לג'יפ סופה באיזור תל אביב ( פחות חשוב לי טוב יותר חשוב לי הוגן )
2. יש לי צמיגים ענקיים ואני רוצה להחליף לצמיגים יותר סולידיים שמתאימים גם קצת יותר לכביש , מה מומלץ , איזה גודל ומה המחיר ??

תודה מראש , ואחלה שבוע לכולם ;)

bobsfog
15-10-06, 21:15
אני יכול להמליץ לך על מוסך אפ"ק, לדעתי לא תשמע הרבה עצות כאן, משום שהרוב פה
מטפלים ברכבם לבד.

אך אני מקווה שאני טועה.

דרך אגב - אהבתי - גלגלים ענקיים, קודם תברר איזו מידה רשומה לך ברישיון הרכב. ותקנה צמיגים במידה הזאת.

asafk
15-10-06, 21:29
. יש לי צמיגים ענקיים ואני רוצה להחליף לצמיגים יותר סולידיים שמתאימים גם קצת יותר לכביש , מה מומלץ , איזה גודל ומה המחיר ??

אנחנו לא מבינים ב"ענקיים" ו"סולידיים". כן מבינים במספרים. איזה מידה כתובה על הצמיגים? מה כתוב ברשיון? מה אתה רוצה שיהיה על הג'יפ?
הגודל המומלץ בלי עניינים הוא 31X10.5R15, מידה סטנדרטית, והמקובלת ביותר לסופות. אפשר גם 33X12.5R15, שעשוי לגרור איתו כל מיני שינויים (הגבהה ועוד), ופחות נפוץ.

אסף.

T-REX
16-10-06, 07:26
מוסך מומלץ?
בבית
כולנו התחלנו מ-0 , אם תתחיל עם מוסכים תשאיר ת'תחתונים שם מהר מאד והם יתעשרו מהר מאד
עדיין לא פגשתי מוסך הגון לצערי
רוני

bartalo
16-10-06, 08:23
שלום לכולם היום קניתי ג'יפ סופה יפהיפה , אבל יש לי בעיה אחת ,
אני לא מבין במכוניות ובטח שלא בנהיגת שטח . אז תפרגנו לי קצת
1. אני מחפש מוסך טוב לג'יפ סופה באיזור תל אביב ( פחות חשוב לי טוב יותר חשוב לי הוגן )
2. יש לי צמיגים ענקיים ואני רוצה להחליף לצמיגים יותר סולידיים שמתאימים גם קצת יותר לכביש , מה מומלץ , איזה גודל ומה המחיר ??

תודה מראש , ואחלה שבוע לכולם ;)
בוקר טוב
קודם קבל פירגון ענק שבחרת בסופה.
לפי השאלות שלך והבעיות שהצגת אני מסיק:
1. אתה ומכונאות לא מתחברים טוב.
2. צמיגים לכביש - סופה לא נוחה בכביש ולא משנה איזה צמיג, חוצמזה גם הדלק ישחט אותך בנסיעה יומיומית.
3. אתה לא מבין בנהיגת שטח - כאן דווקא יש יתרון לסופה: היא נשברת פחות מאחרים וגם החלקים זמינים וזולים יחסית (עד גבול מסויים כמובן).
** אם הנתונים הללו היו ידועים קודם הייתי ממליץ לך - ללכת על רכב יפני אמין ונוח (כמובן לאנשים שרוטים ולא נורמליים שלא אוהבים רכב רועש ומפרק עצמות כמו סופה) בכביש וגם בשטח.

המלצתי:
א. תתחיל לאט ללמוד עם חבר שמבין גם במכונאות וטכניקות התגברות על קילקולים פשוטים.
ב. תתחיל להתנסות בנהיגת שטח בחניכת חבר שמבין ותעלה ברמת הקושי לפי רמת בטחונך ברכב ובעצמך.
ג. ובכל מקרה תכין הרבה כסף לדברים שוטפים רגילים: דלק, חלקים ותיקונים

למרות הכל - אם התאהבת בתחום הזה - תהנה מכל רגע.
בהצלחה

-->