PDA

צפייה בגרסה מלאה : פירוק ראש מנוע

gil4
15-10-06, 22:10
יש לי דליפת לחץ למערכת הקירור (רדיאטור). לאחר נסיעה לא ארוכה נבנה לחץ במערכת הקירור, בשלב מסויים המים פורצים דרך מיכל העיבוי. נתתי למים להתקרר (כל הלילה) ובבוקר עדיין היה לחץ במערכת.
מסקנות:
1. יש לי סמוראי פלאים שיוצר יש מאין ומצאתי מקור אנרגיה חלופי לטובת המין האנושי.
2. צריך להוריד ראש מנוע.
למרות שאני מלא באמונה שסעיף 1 הוא הנכון, ההייתי רוצה לדעת מספר דברים בנוגע לסעיף2:
טיפים להתמודדות הנכונה אם ברגי סעפת הפלטה, המלצות לאן לשלוח את הראש (אני גר באילת) אם צריך מילוי או שיפוץ, מחירים? ועוד כל עצה תתקבל בברכה.

סוזי המשתוללת
15-10-06, 23:34
1) ספריי חודה על כל ברגי סעפת פליטה
2)חלק מהברגים על סעפת הפליטה בעיקר אלה שמחזיקים את פחית ההגנה ייגזרו לבלי שוב לא נורא סתם שמו את הפחית הזו :mrgreen:
3) אין לי מושג באילת - בחיפה דווקא יש לי מושג
4) תבדוק קצף במכסה השסתומים (פתח מילוי השמן ) או במכסה הרדיאטור

gil4
16-10-06, 19:20
כן, יש קצף לבן על מכסה מילוי השמן ואין בריחת לחץ מפתח מילוי השמן.
את פחית ההגנה העפתי מזמן, האים חימום עם ברנר עוזר? מי זה בחיפה והאם הוא אמין ומקצועי?
לשלוח את הראש לא משנה לי לאן, העלות משנית, הכרות אישית של בעל המקצוע חשובה יותר. היות ואני באילת אין לי אפשרות לראות את המקום ולשקול-האם להשאיר את הראש לשיפוץ או לברוח.

gil4
20-10-06, 18:49
הראש פורק ללא בעיות. האם אין לאף אחד המלצות לאן לשלוח את הראש?

tooshey
20-10-06, 19:43
שלום גיל
לאלי ממוסך סיטרואן (צמוד ל-בן חלפים)יש ציוד לשיפוץ ראש.
אני לא חושב שהוא מתעסק בזה לאחרונה,אבל אולי תצליח לשכנע אותו .
אתה גם יכול להתייעץ עם אברם ממוסך המרכז.
לפני שאתה שולח לאנשהו,תבדוק את הראש היטב בעצמך.יתכן ולא ניתן לשפץ אלא צריך להחליף.
בברכה,טושי

gil4
22-10-06, 21:16
טוב, לאחר שנוקה הפיח מהבוכנות והראש, התוצאות לא מעודדות: בוכנות מידה 0.75 ומדרגה מורגשת בקצה חלל הצילינדר וראש גמור מרוב השחזות. עכשיו אני מתלבט בין האפשרויות הבאות:
1 החלפת הראש בלבד ולמשוך עוד קצת עם המנוע.
2 מנוע מפרוק.
3 מנוע 1600 מפרוק. :mrgreen:
4 אם קיימים בוכנות 1.00 (???) אוברול.

חימושניק
22-10-06, 21:25
אוברסייז של 1 מ"מ לא קיים, לפחות לא כסטנדרט.

הפתרון הכי פשוט הוא מנוע מיבוא, בנפח המקורי.

בהצלחה.

אלון_ק
22-10-06, 23:59
1600. אם אתה חושב על זה עכשיו, אתה תצטער שלא עשית אח"כ. החלפת מנוע זה משהו שקורה פעם ב15 שנה, אם תחליף היום ל1.3 לא תהיה לך הזדמנות שניה (אלא אם קוראים לך סושי המשתרללת).

-->