PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג'ריקן לדלק

אדי
23-11-03, 13:50
מישהו מכיר את מיכלי הדלק הפלסטיים האדומים הנמכרים באייס? שוים משהו?
נראה שהם לא אטומים לחלוטין (הפקק הגדול יותר הוא פיה למילוי דלק ...).

מישהו יודע איפה יש מיכלי דלק מתכתיים ייעודיים לדלק במחיר נורמלי? ולא 250 ש"ח לג'ריקן של 10 ליטר ...

תודה, אדי.

נמרוד
23-11-03, 14:00
המיכלים האדומים הם בסדר בעקרון... אני משתמש בקטנים (של חמש ליטר) לטובת שמנים. הם עמידים הרבה יותר מאריזת מקורית של שמן.

לדלק, הכי טוב זה ג'ריקן נאטו תקני, מברזל, התכנון הגרמני המקורי. יש לי שניים שמשמשים אותי כבר למעלה מ4 שנים. אני קניתי אותם ב99 ש"ח כל אחד באוטו-דיפו, יש מבצעים כאלו מדי פעם גם באייס, שז"ר, ואחרים. הם זהים לחלוטין לדלקן צה"לי. ומכיוון הסתכלות אחר - דלקן צהל"י זהה לחלוטין למה שאתה צריך... ולכן ידידי, כל שנותר לך הוא לגבות "תשלום" פעוט עבור התנדבותך לשירות מילואים... חס וחלילה.
http://www.jeepolog.com/images/rollcage%20pics/c16_rear%20deck.jpg

חנן א.
23-11-03, 14:37
הג'ריקנים האדומים מפלסטיק מצוינים ואטומים.
החסרון היחיד שאני מוצא אצלם הוא שהצורה שלהם מוזרה, לא מלבנית מושלמת, ולכן הם תופסים יותר נפח בתא המטען מאשר נפח הדלק בהם.

זאביק
23-11-03, 15:04
האדומים מצויינים, גם לשמנים (אלו של ה-5 ליטר) וגם לדלק.
מעבר לצורתם המוזרה, יש להם בעיית התנפחות בחום (נניח בקייץ, שמייצרת לחץ עודף פנימי), אבל גם אז דלק לא בורח והלחץ נשאר, מה שאומר שהם אטומים לגמרי.

מצד שני, הברזליים מאוד נוחים למתקון (אפשר בקלות לפרק ממטרות בדרום) ולאחסון.

סוזי המשתוללת
24-11-03, 01:41
אני קניתי אצל שזר מיכלים קטנים שחורים מתוצרת צרפתית עמידים במיוחד והם אטומים כל כך טוב שהם יכולים להכנס לתוך הרכב ואין ריח

אדי
24-11-03, 08:53
נמרוד, אם אני אחכה עד שאני אעשה מילואים ... יקח קצת זמן :).

נראה לי שאני אחפש ג'ריקנים ממתכת, אם מישהו יודע איפה יש במחיר טוב (100 ש"ח לג'ריקן כמו שנמרוד אומר) מוזמן לכתוב.

תודה, אדי.

AvigdorAharon
24-11-03, 09:31
אדי,
אם תמצא, אני גם רוצה לרכוש! אנא עדכן.

תודה,
אביגדור

סוזי המשתוללת
24-11-03, 10:48
אצל שזר שדרות ההסתדרות מפרץ חיפה
לגבי המחיר זה כנראה מעט יותר גבוה אבל הסחורה טובה

נץ לבן
24-11-03, 21:52
הג'ריקנים הירוקים מאייס לא משהוא, הפח דק מאוד, הם רגישים למכות, הצבע מתקלף והחלודה אוכלת אותם בכל פה. ממש לפני יומיים זרקתי 2 כאלה, (אצלי הם היו במינשאים מחוץ לרכב).
בזמנו ראיתי אצל ינוביץ ג'ריקנים אדומים עם פקק הברגה מינשא תואם ופית שפיכה במשהוא כמו 160 שח' ליחידה, מעניין אם יש לו עדיין כאלה.

נמרוד

נמרוד
25-11-03, 09:26
הג'ריקנים הירוקים מאייס לא משהוא, הפח דק מאוד, הם רגישים למכות, הצבע מתקלף והחלודה אוכלת אותם בכל פה. ממש לפני יומיים זרקתי 2 כאלה, (אצלי הם היו במינשאים מחוץ לרכב).
בזמנו ראיתי אצל ינוביץ ג'ריקנים אדומים עם פקק הברגה מינשא תואם ופית שפיכה במשהוא כמו 160 שח' ליחידה, מעניין אם יש לו עדיין כאלה.

נמרוד

ג'ריקן נאטו תוצרת גרמניה, תקני, כמו שלי יש הוא מעולה, אצלי 4 שנים, אחד מהם לפחות תמיד על הג'יפ, גם חשוף לכל דבר, ואין עליהם טיפת חלודה. אני חושב שאנחנו פשוט לא מדברים על אותו מוצר. הג'ריקנים האדומים של ינוביץ' נקראים Blitz והם חיכוי אמריקאי ותיק לג'ריקן גרמני. אין לי נסיון איתם, אבל מקריאה פה ושם הבנתי שמערכת האטימה שלהם פחות טובה מהגרמנית.

נץ לבן
25-11-03, 21:12
הג'ריקנים שאני זרקתי נקנו באייס לפני קצת יותר משנה ב- 90 שח' ליחידה, צבע ירוק כהה ויוצרו במיזרח הרחוק. כאמור זבל, חבל שלא צילמתי אותם לפני שזרקתי. חבר אחר קנה במקביל ג'ריקנים דומים אבל בצבע ירוק בהיר ואצלו הם באמת מחזיקים מעמד, מעניין היכן יוצרו.

נמרוד

savyon
27-11-03, 11:44
מי שמעוניין בג'ריקנים צבאיים...(עודפים של הצבא).
90 ש"ח ליח' דרכי (מובטל צריך להתפרנס ממשהו, לא :?: ), קניתי שני ג'ריקנים משומשים במצב לא רע בכלל.

סביון

amitaikl
16-12-03, 16:33
במבצע "חומת מגן", הסתובבתי באיזור דרום הר חברון. באחד הלילות נשלחנו לישון בבסיס "אדוריים" (לשעבר ביה"ס להנדסה צבאית). הבסיס נטוש כולו למעט מחלקת כוננות.
בכל אופן, באיזור המוסך יש פחון מלא אומר שנית מלא בג'ריקנים שרק מחכים שמישהו יקח אותם...

-->