PDA

צפייה בגרסה מלאה : קנס על נסיעה מחוץ לשבילים

גיא
17-10-06, 20:48
היום אם נוסעים מחוץ לשביל או נוסעים בלילה בשמורה או משהו כזה, מקבלים דו"ח שנע בין 360 ש"ח ל 700.

וגם זה רק אם הפקח עצבני או לא התנהגתם יפה כשניתפסתם.

מה היה קורה אם הקנס היה 20,000 ש"ח לדעתכם ?

שחר 9
17-10-06, 21:03
גיא מה פשר השאלה השטותית הזו ?

ועל אותו משקל תשאל :

1. מה היה קורה אם היה עונש מוות על נסיעה בשביל לא מסומן.

2. או מה היה קורה אם היה עונש של סירוס בסקילה על נסיעה עם אור גבוהה.

התשובה :
1. אף אחד לא היה נוסע בשמורות טבע.
2. אף אחד לא היה מדליק אורות.

איציק - 4X6ZH
17-10-06, 21:17
גיא גם כך יש לך שאלות סודוקו במכונאות :wink:
תשאיר את הפורום שקט
אלה שאלות בעלי גוון צהוב
אנחנו מבינים רק בשמן פילטרים נעילות
ולא אוהבים מתנדבים אוכלי חינם שמציקים לסביבה :-x
איציק

חנן-ג'יפולוג
17-10-06, 21:48
גיא, אתה הרי יודע את התשובה, אז למה למתוח אותנו? בוא תגיד את מה שיש לך לומר, ונראה איך יתפתח הדיון מכאן והלאה:

אגב, אתה בטוח שכולנו באותו צד של המתרס?

יכול להיות שזה שיש בשמורה שבילים שהם קיימים בשטח, נמצאים בשימוש ע"י הצבא למשל, קיימים גם על המפה, אבל לא מסומנים בצבע ולכן אסורים בנסיעה, זה בגלל חוסר תקציב של הרשויות לסימונם בצבע ואחזקת הצבע עליהם, ולא בגלל שיקולים של שמירת טבע?

יכול להיות שיש שבילים שאסורים בנסיעה כי מישהו החליט שמותר לו לקבוע לנו היכן זה מסוכן לנו לנסוע והיכן לא?

בהנחה שלא היה איסור על נסיעה בלילה, האם הארבעה ג'יפים בחודש ממוצע שיעברו בשמורה בלילה (כמה מאיתנו כבר באמת אוהבים נסיעה לילית? ) , כשבחלק מהשמורות זה בנוסף לעשרות/מאות רכבי צבא שנוסעים שם בחלק מהלילות, הם אלו שיחרבו את המרקם העדין בטבע?

גיא
17-10-06, 22:32
לא סודוקו

מצטער להרוס לכם גם לא תפסו אותי נוסע בלילה.

ראיתי את הסרט הזה שפורסם פה בשבוע שעבר.

יש שם באיזה קטע, שלט שאומר שאם נוסעים מחוץ לשביל יש קנס של $5000.

וחשבתי לעצמי, אם היו באמת מקפידים פה כמו ששם. אולי התרבות היתה ניכנסת. אם לא מהראש אז בדרך הרגליים.

גיא
17-10-06, 22:48
גיא גם כך יש לך שאלות סודוקו במכונאות :wink:
תשאיר את הפורום שקט
אלה שאלות בעלי גוון צהוב
אנחנו מבינים רק בשמן פילטרים נעילות
ולא אוהבים מתנדבים אוכלי חינם שמציקים לסביבה :-x
איציק

איציק, אני מתנדב במד"א .. לא מבין איך זה מפריע לסביבה ( או לך ).

אני גם הייתי מעדיף שהיו עוזבים אותנו בשטח לטייל איפה שאנחנו רוצים. בטח ובטח בשבילים שהצבא טוחן.

וכן, חנן אנחנו באותו צד.

ד ו ר ו ן
17-10-06, 23:20
אחד המובילים במצעד האיוולת הזה של סמ"ש הוא שבאותן שמורות שמשמשות גם כשטחי אש מסתובבים שיירות צבאיות בלילות בקביעות, בלי אורות שיכולים להזהיר בע"ח שמשהו מגיע ואילו למטיילים אסור לנוע בלילה ביום וחצי שיש בשבוע לטייל.

מס' 1 הוא כמובן עניין השבילי רכב הקיימים בשטח ובמפה שאינם מסומנים כסמ"ש וכביכול אינם קיימים למרות שהצבא נוסע בהם ע"ב קבוע, חלקם נפרצו ע"י כלים כבדים ולא יעזרו 1000 שנה בקצב ההתחדשות של קרקע במדבר בלי לנסוע עליהם כדי שיחזרו לקדמותם אבל למטיילים אסור לנסוע עליהם.

רט"ג במקום להבין שנפח התנועה במדבר עלה וצריך לשחרר לחץ ע"י הכשרת(מלשון כשרות,לא לפרוץ צירים חדשים) צירי מטיילים חדשים ובכך להוריד מהלחץ של השבילים הקיימים שכל עם ישראל טוחן כל שבת וחג.

במקום זה הם מנסים להתמודד עם שטפון המטיילים על אותו תא שטח קטן.

-->