PDA

צפייה בגרסה מלאה : איפה ניתן לקנות דלתות קנט עגול לסופה

kgal
18-10-06, 16:15
אולי מישהו יכול לעזור לי ולהגיד לי איפה ניתן לקנות דלתות קנט עגול לסופה.
חיפשתי כבר בכל לוחות המודעות ולא מצאתי.
הדלתות שיש לי כיום מצוידות בחלונות פרספקט סדוקים ומרעישים. והפח נראה הולך להתפרק .
בכוונתי לעבור לסגירת פיבר כך שבאותו הזמן חשבתי לעבור גם לדלתות קנט עגול חדשות.
האם מישהו מכיר מקום בוא מיצרים כאלו או אולי פירוקייה שיש לה ???
אשמח עם מישהו יוכל לעזור,
יום טוב גל.

six 4 life
18-10-06, 16:46
בדוק עם נתן פליישר- הנדסת חלומות
השאלה היא אם אתה מודע לעלויות של דלת קאנט עגול חדשה... מדובר על 8,000 ש"ח וצפונה... לחדשה ואצל מקום מוכר.

אם תמצא בלוחות.. גם עניין של כמה אלפים...

טירוף מה שקורה עם הדלתות האלו, ואני באמת לא מבין למה.

בהצלחה.

asafk
18-10-06, 17:03
טירוף מה שקורה עם הדלתות האלו, ואני באמת לא מבין למה.

עודף ביקוש. א-ב של כלכלת שוק...

אסף.

נ.ר
18-10-06, 19:51
זה לא רק עודף ביקוש נתן פליישר מהנדסת החלומות לא מוכן לעשות סגירה לקנט ישר(רגיל) .לדעתי זה רק בגלל שהתבנית ליציקת הסגירה היא לפי דלתות קנט עגול .אבל נסה גם אצל ינוביץ או קניה דרך האינטרנט אולי יוצא יותר זול ?(זהוי רק דעתי קחו אותה כדעה בלבד)

lizard
18-10-06, 22:17
תעלה תמונה של מה שאתה צריך.
יש לי 3 זוגות דלתות למכירה.
אחד לסיקס מברזנט, אחד חצי לסופה או CJ8 ואחד אלומיניום סגור לסופה או CJ8. בסופה הכוונה לסופות שהבודי שלהם הוא כמו של CJ8.

kgal
18-10-06, 23:15
תמונה להמחשה
תיראה את המסגרת של החלון זה מה שאני מתכוון קנט עגול

נמרוד
19-10-06, 08:14
מיכה, דלתות "קאנט עגול" זה דלתות של רנגלר/CJ אמריקאי, להבדיל מדלתות סופה רגילות שהן במקור דלתות של ג'יפ CJ10 וCJ8 world cab

http://www.ajeepthing.com/images/jeep_cj10.jpg

בארה"ב אני מניח שדלת עגולה זה כמו זבל אבל דלת סופה זה מצרך נדיר ביותר, one mans gold is another mans sh

Gilad
19-10-06, 11:28
אם אני לא טועה הדלתות של סופה 2 הן "עגולות" - תנסה לבדוק אולי יסכימו למכור לך זוג במחיר הגיוני (למרות שמחיר הגיוני ותע"ר לא הולכים יחד)

גלעד

AvigdorAharon
19-10-06, 13:22
http://www.ajeepthing.com/images/jeep_cj10.jpg

עכשיו אני מבין מהיכן הגיעה ההשראה למראה של הסופות הישנות...

אביגדור

lizard
19-10-06, 22:14
עד כמה זה פרקטי לבנות דלת פשוטה לבד?
נוכחתי לדעת ש....אין לי שום דלת מתאימה לבודי החדש.
לקנות דלת זה לא אופציה, בעיקר כי זה עולה הון.
חשבתי לכופף כמה ספאגטי (צנרת חצי אינץ', עובי דופן של נייר) ועליהם לרתך 1.5 מ"מ. עם קצת מזל נמצא קישוטים כמו הטבעה של JEEP וכדומה.

פרקטי?

נמרוד
19-10-06, 22:22
איזה דלת??? הג'יפ שלך פתוח, לא? אתה לא הולך להסתיר את הכלוב היפיפה עם דלתות פח "בעבודה עצמית"? אם אני ברוך, אני בא ומפרק לך את הכלוב (ואת הצורה) אם אתה מעלה את הרעיון עוד פעם.

tayrie
20-10-06, 01:53
מיכה יש דלתות ברזנט מלאות שמתאימות לבודי שלך אם אתה רוצה ...
0573641481 לישי
0523346830 אבי

אלעד4ס4
20-10-06, 05:53
מאוד קשה להשיג דלתות עם קנט עגול.. רוב הדלתות שיש שונו עיי פחח. וזה לא בעייה. פשוט מעגלים את הפינה . . גם דלתות רגילות יקרות . זוג דלתות במצב טוב יכולות להגיע למחיר של 4000 שח. דרך אכב יש לי זוג כזה למכירה. :D

lizard
20-10-06, 08:20
איזה דלת??? הג'יפ שלך פתוח, לא? אתה לא הולך להסתיר את הכלוב היפיפה עם דלתות פח "בעבודה עצמית"? אם אני ברוך, אני בא ומפרק לך את הכלוב (ואת הצורה) אם אתה מעלה את הרעיון עוד פעם.

יש בעיה בחורף עם דלת פתוחה. גשם חוצפן מנסה כל הזמן להכנס פנימה. שלא לדבר על רוח קרה.
איך אתה מסתדר ? יש לך דלתות?

תודה חיים, אני ארים אליהם טלפון

נמרוד
20-10-06, 08:35
יש בעיה בחורף עם דלת פתוחה. גשם חוצפן מנסה כל הזמן להכנס פנימה. שלא לדבר על רוח קרה.
איך אתה מסתדר ? יש לך דלתות?

בתור אחד שלא בילה חורף אחד עם ג'יפ, לא כל שכן עונה כלשהי בנסיעה, אתה בהחלט מסיק מסקנות וכותב משפטים עם נקודה בקצה לא רע. מישהו עוד יחשוב שאתה מבין על מה אתה מדבר :twisted:

ברור לך שאתה לא הראשון ולא האחרון שיש לו ג'יפ פתוח? שרוב רובם של מיליוני הCJ שיוצרו ברחבי העולם מאז סוף המלחמה ועד היום פתוחים, וברוב המדינות בעולם קר יותר ו/או יורד יותר גשם מאשר אצלנו? רוצה ג'יפ אטום? יש סגירות ברזנט אטומות לגמרי, כולל דלתות מצוינות. רמז - זה בדרך כלל לא בייצור עצמי. ומצד שני יש סגירות פח עם דלתות פח מקוריות לא אטומות (יש כאלו שיגידו שהמצב הטבעי של סופה סגורה הוא מסננת).

בכל מקרה, אם יש לך בעייה של אטימה היא בהיקף הדלת, ואיכות האטימה לא תלויה בחומר שמצפה את הדלת - פח או ברזנט, אלא בדיוק ובאיכות הייצור וההתאמה ובעוד כמה טריקים קטנים שאני כבר שכחתי כי הג'יפ שלי פתוח לגמרי ממזמן. הוא היה סגור עם ברזנט ואטום מצויין בשני החורפים הראשונים שלי איתו, כשהוא הפסיק להיות רכב שאני נוסע בו ביומיום לפני ארבע או חמש שנים הורדתי את הברזנט, בניתי כלוב, ומאז הוא נוסע פתוח בקיץ ובחורף. את הברזנט והדלתות השאלתי למישהו, ומאז עבדו עקבותיהם. כשממש יורד גשם - לא נוסע.

GodsFather
20-10-06, 11:07
בעברי כבעל CJ7 גם לי הייתה בעיה כזו (גנבו את הדלתות שהיו!!!) ולי הן עלו אז 4K (אני מדבר על חמש שנים אחורה..אז...) - באותה עת הייתי בקשר עם בחור המוכר בשם "ארז - קקטוס" והוא אירגן לי אותם...איבדתי קשר איתו, אולי אחרים מכירים אותו פה...

בכל מקרה, לפני כשלושה חודשים ראיתי איש בחור (מוסכניק) מהמגרש מוסכים מול משרד הרישוי בראשל"צ מכין מדלת ריבועית, דלת עם קנט עגול...אין לי מושג על עלויות אבל הוא עשה את זה וכנראה הוא לא הראשון...יש בחור באתר שיש לו מוסך ממש צמוד לו,אולי הוא יוכל לעזור בנושאי תמחורים וכד'
(KARNAF זה השם שלו פה)

דלת קנט ריבוע , לדעתי, אפשר להביא גם מפירוק או מסופות צבאיות שיוצאות למכרז ומשם להמשיך לשיפצורה לקנט עגול...אבל למה לא להפוך את הקנט הנוכחי של הבודי לריבועי ואז למנוע גם צרות עתידיות ? (זו שאלת תם כי אין לי מושג כמה זה אפשרי)...

לראות את התמונות של הCJים ולהתגעגע לאדום שלי... :neutral:

lizard
20-10-06, 20:33
נמרוד יצא לי לנסוע בגשם. אפילו די הרבה כי כשנסעתי על הרכב זה היה בתקופת החורף.

הדלתות הם לא רק לגשם. לפעמים אם חם אז רוצים לפתוח חלון :twisted:

מאחר והאישה נתנה אישור שאפשר גם בלי דלת אז כנראה שיהיו רק דלתות פתוחות שיתשטשו את נוכחות המוט הצידי.

karnaf
21-10-06, 15:36
זה לא במוסך לידי זה אצלי במוסך
מי שמכיר את יוסי ממוסך מאיה אז הוא ביצע בעצמו את העיגול של הדלתות
הבעיה היא חלונות מתאימים הוא הביא עכשיו חלונות מפלסטיק ומתכוון לחתוך אותם
קובי

יריב קלר ברוך
23-10-06, 22:29
אפשר לבנות לבד תתקשר 0508899577 יריב {גם הדלת שלי היום קנט עגול ביצור עצמי מדלת סופה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!}

-->