PDA

צפייה בגרסה מלאה : הפיכת CJ לצוללת

חנן-ג'יפולוג
20-10-06, 20:16
על מנת להפוך את הסיקס שלי לאחד שיודע לעשות את זה:

http://imgsrv.pic4u.co.il/5d3b6a48e7be2b127948369e294aed70030000.a spx

הארכתי את ששת החוטים שמובילים למודול ההצתה, והעברתי אותו אל האלכסון של כלוב ההתהפכות שנמצא מאחורי כסא הנהג. אני לא בטוח שהצעד הזה חשוב בשביל הפיכת הCJ לצוללת, כי עשיתי אותו ביחד עם פעולות אחרות.

לקחתי שקית פשוטה של סופר, עשיתי לה חור בצד התחתון שיהיה מספיק גדול כדי להכיל את מכסה המפלג. הארכתי את הצינור של יחידת קידום ההצתה במפלג, כך שיהיה ניתן להוריד את הצינור ולהצמיד אותו לצוואר של המפלג. הצמדתי את הצינור לצוואר המפלג ביחד עם שלושת החוטים הדקים שיוצאים מהמפלג. הורדתי את כל הכבלים ממכסה המפלג, לאחר שסימנתי את מיקומם. הלבשתי את השקית, כשהיא הפוכה (צד תחתון למעלה) , על המפלג. הדקתי את השקית בעזרת אזיקונים על מכסה המפלג, ועל צוואר המפלג. בגלל שמכסה המפלג לא לגמרי עגול, אלא עם שני חריצים לטובת המברג שמהדק את ברגי המכסה, אז נוצרים שני חורים בין האזיקון והשקית ובין מכסה המפלג. סגרתי את החריצים האלה עם סיליקון.

ביטלתי את הצ'וק החשמלי, על ידי פירוקו מהמאייד. במקומו קניתי מחנות חלקי חילוף "כבל צ'וק אוניברסלי" והתקנתי אותו בג'יפ כך שניתן להפעיל את הצ'וק בצורה ידנית.

בתוך כל קצוות כבלי המתח הגבוה, הכבלים שמחברים בין המפלג ובין המצתים ובין הקויל, דחפתי המון גריז פשוט.

את דוד מסנן האוויר, העברתי אל מאחורי הדשבורד, מעל רגלי הנוסע, במקום מערכת החימום. הפתח של הדוד מופנה כלפי מעלה לקבלת גובה צלילה מירבי.

כדאי לציין שכל זה אמנם יאפשר לכם לעבור את הצלילה בשלום, אבל אם לא תבדקו אח"כ שכל השמנים והגריזים בג'יפ נשארו נקיים ממים, אתם עלולים להיענש בחומרה, כמו שאני נענשתי: באחת מהצלילות לא עשיתי את זה ונענשתי בהחלפת קונטרהגיר, מיסבים וסינכרונים בגיר (800 ש"ח) ושני מיסבים בגלגל הקדמי שמאלי (150 ש"ח) .

tal_96
20-10-06, 22:06
פשוט מלךךךךךךךךךךךך

-->