PDA

צפייה בגרסה מלאה : נסיעה עם באגי בשטח כמובן..

יקיר
21-10-06, 23:13
שלום
אני חדש פה ויש לי שאלה:
השאלה שלי הוא אם אני נוסע בבאגי בשטח קרוב לכביש ומשטרה רואה אותי דרך הכביש שהיא נוסעת בו היא תישלח ניידת ג'יפ שתעשה מרדף אחריי או לא? בדרך כלל שמישטרה תופסת מישהו עם באגי בנסיעה בשטח מה היא עושה לו?? מה העונש בכללי? זאת אומרת הכל אם יהיה משפט ובלא גן מה העונש?
ואם הנסיעה היא רק בשטח ולא בכביש המישטרה תיתפוס את אותו האחד שנסע בבאגי זאת אומרת אם הנסיעה בשטח היא לא מעניינת את המשטרה?
תודה רבה
יקיר
ד"א אני מקווה שהנושא קשור לפורום הזה כי אני עוד לא הכרתי את כל מערכת הפורומים ושוב תודה

shmil
21-10-06, 23:29
שלום
אני חדש פה ויש לי שאלה:
ברוך הבא.

השאלה שלי הוא אם אני נוסע בבאגי בשטח קרוב לכביש ומשטרה רואה אותי דרך הכביש שהיא נוסעת בו היא תישלח ניידת ג'יפ שתעשה מרדף אחריי או לא?
כן. או לא. תלוי.

בדרך כלל שמישטרה תופסת מישהו עם באגי בנסיעה בשטח מה היא עושה לו??
מה שהמשטרה רוצה, יכול להגיע גם עד כדי מעצר.

מה העונש בכללי?
מה שמגיע.

זאת אומרת הכל אם יהיה משפט ובלא גן מה העונש?
אם יהיה משפט, ויהיה בלאגן, העונש יכול להגיע גם לשלילת רשיון לכל החיים וגם למאסר. תלוי.

ואם הנסיעה היא רק בשטח ולא בכביש המישטרה תיתפוס את אותו האחד שנסע בבאגי זאת אומרת אם הנסיעה בשטח היא לא מעניינת את המשטרה?
למה שהיא לא תעניין את המשטרה?

תודה רבה
יקיר
ד"א אני מקווה שהנושא קשור לפורום הזה כי אני עוד לא הכרתי את כל מערכת הפורומים ושוב תודה

ועכשיו גם קצת רצינות.
לפי השאלות שלך, גילך די צעיר.
שאלותיך כלליות וכוללניות מדי, ועל שאלות כלליות אפשר לענות רק תשובות כלליות.
תלוי באיזה אזור בארץ, תלוי באיזה שעה ביממה, תלוי בכמה כוחות שיטור באיזור, תלוי באיזה עוד אירועים יש באותו הזמן, תלוי בכמה עייף השוטר שראה,
תלוי בשאלה האם יש לך רשיון בכלל, תלוי בן כמה אתה, תלוי בשאלה האם יש לך רישום פלילי, תלוי גם במיהם הוריך ובמי עורך הדין שלך,
תלוי ותלוי ותלוי,
ורק תזהר שלא תהיה אתה התלוי...:lol:

יקיר
22-10-06, 00:07
ועכשיו גם קצת רצינות.
לפי השאלות שלך, גילך די צעיר.
שאלותיך כלליות וכוללניות מדי, ועל שאלות כלליות אפשר לענות רק תשובות כלליות.
תלוי באיזה אזור בארץ, תלוי באיזה שעה ביממה, תלוי בכמה כוחות שיטור באיזור, תלוי באיזה עוד אירועים יש באותו הזמן, תלוי בכמה עייף השוטר שראה,
תלוי בשאלה האם יש לך רשיון בכלל, תלוי בן כמה אתה, תלוי בשאלה האם יש לך רישום פלילי, תלוי גם במיהם הוריך ובמי עורך הדין שלך,
תלוי ותלוי ותלוי,
ורק תזהר שלא תהיה אתה התלוי...:lol:
אני רוצה תשובות אמיתיות את מה שאמרת לי אתה לא מחדש לי כלום זאת אומרת אם כבר תשובות אז לפחות מה הערכה של הנזק שאפר לצאת עם משטרה...
גילי 16.5 אם זה מעניין אותך

asafk
22-10-06, 00:14
כיוון שאני מבין שעדיין אין לך רשיון- מפגש עם החוק עשוי להוביל לזה שלא יהיה לך רשיון עוד הרבה שנים. כרגע, זה לא חוקי בשום דרך לנסוע בבאגי. בכביש, בשטח- לא משנה איפה (אולי בחצר של הבית/ משק שלך).
האם זה קורה בפועל? האם שוטר באמת יתאמץ לתפוס אותך? לא יודע.

אסף.

חנן-ג'יפולוג
22-10-06, 00:14
אני רוצה תשובות אמיתיות

אלו היו התשובות הכי אמיתיות שאתה יכול לקבל כאן.

ביי.

-->