PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיולי שטח

ברק
24-11-03, 17:33
לבעלי האתר :
נשמח מאוד אם תפרסמו את המסלולים בהם נסעתם בצורת סיפור דרך.
כדי שגם אנחנו נהנה.

חנן א.
24-11-03, 17:40
שמע: סיפורי דרך, זו דרך די מסריחה, גם לתאר מסלול, וגם לטייל על פיו. ראשית, זה דורש מכותב הסיפור לשבת כל הדרך עם מחברת ולרשום הערות, ושנית, זה אומר שכל שינוי שקורה בשטח, נוצרו שבילים חדשים, נמחקו קיימים, צמתים השתנו וכו', גורמת לבלבול של מי שינסה לטייל לפי סיפור דרך.
אם כבר, אז קבצי TWL או TEXT שמתארים נ.צדיקים לאורך השביל.

נמרוד
24-11-03, 18:07
סיפור דרך יכול להיות דרך טובה אם הוא כשמו: סיפור דרך, עם דגש על הסיפור. הבעייה עם זה היא שמישהו, עם כשרון, צריך לטייל ולכתוב/להקליט כל תוואי בדרך, לספור קילומטרים, לכתוב ולערוך... בקיצור, השקעה של זמן ומאמץ. למען האמת, זו לא הנישה של ג'יפולוג כפי שחנן ואני התחלנו את האתר, יש כבר מספיק מקורות טובים*. הטיולים שמוצגים באתר הם יותר גלריות תמונות עם דגש על חויית הג'יפאות. במידה ויש לך שאלות לגבי משהו מסויים, שאל בפורום ותקבל את כל העזרה.

*איפה יש מסלולי טיול טובים לדעתי?
1. הספרים של אבירם ברקאי, אין צורך להרחיב.
2. לדרור ברלי יש טיול כל חודש במגזין "מכוניות" של גלובס. סיפורי דרך סופר-מפורטים, ממש טבלאות של מרחקים וחיצים בכל פנייה, כמו מסלול ראלי. אני לא יודע מאיפה משיגים גליונות ישנים - אפשר לשאול את דרור. פורסמו בהחלט גם טיולים ברמת עבירות "מעניינת" - אני יודע...
3. אם אתה מנווט מהדור החדש, GPS + טורבו CD, לך לג'יפטריפ ( http://www.jeeptrip.com ). יש שם מאגר ענק של מסלולים בפורמט של קבצי נ.צ.

זאביק
24-11-03, 18:28
בחור בשם יניב (LANDY) פרסם בג'יפטריפ תוכנה קטנה שממירה קבצי TWL (קצבי נ.צ. של תוכנת הניווט טורבו-סידי) לקבצי טקסט, כך שאתה יכול לקחת כל מסלול להעלות אותו ידנית על מפת סימון שבילים.

נמרוד
25-11-03, 15:11
שכחתי לציין עוד אתר עם מסלולי טיול טובים, אם אתה מחפש סיפורי דרך אז נראה לי שימצא חן בעינך, http://www.mototracks.co.il

רכס חיים
25-11-03, 20:37
וחוץ מכל מה שיש בשרשור ולאחר תיכנון של מאות טיולים - חלק ענק מהכיף של הטיול זה בנית 'סיפור הדרך' באופן אישי על המפות לפני הירידה לשטח.ושלא לדבר על הכרת השטח מהמפה - עוד לפני שהגעת אליו, מבחינת הקלות בניווט והזכרון העתידי של כל אתר לאחר שהכרת אותו במפה. עזוב סיפורים - תייצר אותם בעצמך.

-->