PDA

צפייה בגרסה מלאה : ייעוץ בתיקון פחחות קל- פייבר מול מרק

yoav
22-10-06, 14:54
כן- עשיתי חיפוש וכן קראתי את השרשורים ובכל זאת:

יש לי תיקון קל של פס חלודה באורך 4 ס"מ, רוחב מילימטר ועומק של כ מ"מ/שניים, בסמוך לציר בדלת האחרוית (סמוראי סגור). הלכתי לפחח- אמר שקטן עליו להתעסק עם זה בכלל- אמר לי - תעשה לבד.
קראתי פה על פייבר מול מרק ואני מבקש המלצה ספציפית, כולל שם של חומר ואיפה קונים אם אפשר. הפגם הוא מעין סדק צר וארוך שדורש מעין "מילוי" (ממש מתחשק לשים שם סיליקון משפורפרת:roll: ).
בעבר שמתי שם מרק- היה יפה והחזיק שנה- ושוב חזרה הבעיה.

איציק - 4X6ZH
22-10-06, 15:32
חבל על המאמץ חבל על הכסף .
כל חומר שתשתמש יחזיק מספר חודשים ויתחיל להוציא את החלודה החוצה !
הבעיה היא שהחלודה יוצאת מהחלק הפנימי כלפי חוץ
זאת לא חלודה חיצונית שאתה מנקה עד היסוד ממגן וצובע .
אתה מטפל בתוצאה ולא בסיבה .
אתה יכול להגיע לחלק הפנימי ( לא מסיר חלודה ולא ממזמז ברזלים ) לגעת בדופן הפנימית
לשפשף טוב למגן את הברזל שלא יהיה לו כל מגע עם החמצן שבאויר תעשה את זה ויהיה סוף לחלודה .
זאת דופןן כפולה והגישה בלתי אפשרית לכן אתה מסתובב סביב החלודה .
איציק

yoav
22-10-06, 15:36
חבל על המאמץ חבל על הכסף .
כל חומר שתשתמש יחזיק מספר חודשים ויתחיל להוציא את החלודה החוצה !
הבעיה היא שהחלודה יוצאת מהחלק הפנימי כלפי חוץ
זאת לא חלודה חיצונית שאתה מנקה עד היסוד ממגן וצובע .
אתה מטפל בתוצאה ולא בסיבה .
אתה יכול להגיע לחלק הפנימי ( לא מסיר חלודה ולא ממזמז ברזלים ) לגעת בדופן הפנימית
לשפשף טוב למגן את הברזל שלא יהיה לו כל מגע עם החמצן שבאויר תעשה את זה ויהיה סוף לחלודה .
זאת דופןן כפולה והגישה בלתי אפשרית לכן אתה מסתובב סביב החלודה .
איציק

לא הבנתי :roll:
הגישה אפשרית או בלתי אפשרית?

yoav
24-10-06, 07:30
יש מישהו שמבין בענייני הפחחות האלה ויכול להעיף מבט בבעיה שאצלי (באיזור המרכז) לפני שאינ מנסה לתקן לבד? (או המלצה על פחח שיסכים לקבל עבודה כ"כ קטנה?)

עמרי2
24-10-06, 14:18
יש מישהו שמבין בענייני הפחחות האלה ויכול להעיף מבט בבעיה שאצלי (באיזור המרכז) לפני שאינ מנסה לתקן לבד? (או המלצה על פחח שיסכים לקבל עבודה כ"כ קטנה?)

אתה יכול לקנות סופה-כמו שאתה מתכנן הרבה זמן. ככה הבעיה תגדל-ואז הפחח יסכים לקבל אותך :mrgreen:

בהצלחה...

yogibear
24-10-06, 20:45
ראשית , במקומך הייתי מעלה תמונה, זה יכול לעזור.
שנית, לפחד מתקוני פחחות קלים? למה ? אין שום סיבה. דווקא משום שפחח אינו מעוניין לתקן את הסדק עליך לנסות לבד. גם אם התיקון זמני, מוטב למגר את החלודה בעודה בחיתוליה ...
שייף היטב את המקום עד מתכת גלוייה, קנה "חומר פחחים" איכותי, ומרח . עליו צבע צבע מגן וצבע הרכב או קרוב לו. אולי זה לא פתרון קבע, אך פתרון זה עשוי להאט את התפשטות החלודה. אני מעדיף חומר פחחים על בסיס פיבר . יריעת פיבר? אפשר , אבל נדמה לי שהסדק קצת קטן בשביל זה...
בכל מקרה אל תשים סיליקון הוא עשוי לגרום יותר נזק מתועלת.

yoav
24-10-06, 21:56
ראשית , במקומך הייתי מעלה תמונה, זה יכול לעזור.
שנית, לפחד מתקוני פחחות קלים? למה ? אין שום סיבה. דווקא משום שפחח אינו מעוניין לתקן את הסדק עליך לנסות לבד. גם אם התיקון זמני, מוטב למגר את החלודה בעודה בחיתוליה ...
שייף היטב את המקום עד מתכת גלוייה, קנה "חומר פחחים" איכותי, ומרח . עליו צבע צבע מגן וצבע הרכב או קרוב לו. אולי זה לא פתרון קבע, אך פתרון זה עשוי להאט את התפשטות החלודה. אני מעדיף חומר פחחים על בסיס פיבר . יריעת פיבר? אפשר , אבל נדמה לי שהסדק קצת קטן בשביל זה...
בכל מקרה אל תשים סיליקון הוא עשוי לגרום יותר נזק מתועלת.

תודה:
1. עם מה לשייף?
2. איפה קונים "חומר איכותי"(ואני לא מתכוון לכספומטים בלוד :-)?

idanw
25-10-06, 00:28
יואב..

אני לא בטוח שאני מבין איפה זה נמצא.. אכן תמונה תעזור..
לשייף עם דיסק.. עד שהפח נקי החלודה (נקי משמע מבריק!)
יש לי חומר פחחים איכותי (חצי מהבודי שלי בנויי ממנו :D ) בכמות גדולה..
אתה מוזמן לבוא לקחת, גם דיסק וגם חומר...
עידן

T-REX
25-10-06, 03:01
אני עכשיו עובד על הג'יפ שלי ,אתה מוזמן להגיע ,להתרשם,ללמוד וליישם
רוני
0525402602
באיזור כפ"ס

yoav
25-10-06, 17:26
תודה תודה- אני אצור קשר:-P

-->