PDA

צפייה בגרסה מלאה : קיצור מהלך מתלה

גיתאי נוה
22-10-06, 16:54
לאור העובדה שצמיגי ה-33 אצלי משפשפים את בית הגלגל ואין בכוונתי להכניס בודי ליפט, אני רוצה להנמיך באמפסטופים (מאחור בלבד, מלפנים אין צורך). לאור העובדה שבסופה יש מאחור שני באמפסטופים שתושבתם אינה ישרה, חשבתי שיהיה פשוט הרבה יותר לרתך קוביית מתכת על הסרן למטה במקום שנפגש עם הבאמסטופ המרכזי הגדול.

האם יש למישהו הארות/הסתייגויות? בעיה פוטנציאלית שאני מפספס בדרך?

תודה,
גיתי

ערן המסוקס
22-10-06, 17:09
ממש לא! אמנם בקפיצות השטח הקוביה המרותכת על הסרן תפגע במטרה, אבל בהצלבות היא תפספס במקרה הטוב, ותקרע את הבאמפסטופ במקרה הפחות טוב. כך או כך היא לא תעשה את העבודה שלה.

פשוט תוסיף קוביה בין הבאמפסטופ לשילדה על הברגים המקוריים, בלי ריתוכים.

גיתאי נוה
22-10-06, 17:28
מסתבר שזה לא כל כך פשוט כי תושבת הבאמפסטופ איננה שטוחה לגמרי, אלא אם אני מרתך את הקוביה בין השלדה לבאמפסטופ, מה שלא נראה כדאי. אתה בטוח שאם אוסיף קוביה בסרן העסק לא יפגע?

חנן-ג'יפולוג
22-10-06, 17:33
ערן צודק.

הברג ברגים חפים (ללא ראש) ארוכים לתוך החורים המקוריים של ברגי הבמפסטופ. עקם אותם כך שהם כן יהיו מקבילים ויוכלו להיכנס לקוביה שבנית, וחזק את הקוביה, יחד עם הבמפסטופ, עם אומים. עשיתי את זה אצלי מקדימה בסיקס, ושם השילדה היתה מעוגלת, כנ"ל.

גיתאי נוה
13-11-06, 00:56
הצלבתי את האוטו מלא וראיתי (מדובר, להזכיר, על המתלים האחוריים בלבד) שאכן המקום המיועד בסרן ממילא אינו פוגש את הבאמפסטופ הראשי, אלא קדמת הקפיץ (המאיה) פוגשת את הבאמפסטופ הקטן שמלפנים. לקחתי מידות וראיתי שאם אני מרתך קוביית מתכת לסרן מתחת לבאמפסטופ הראשי, במידת רוחב שתספיק כדי להפגיש אותם בשעת הצלבה, לא צריכה להיות שום בעיה מיוחדת. מה גם, שזה הרבה יותר פשוט מכל דבר אחר וגם ניתן לשינוי בקלות רבה.

האם עדיין יש התנגדויות בקהל?

זאבי
16-11-06, 18:07
ריתוך לחלק יצוק ו/או לשלדה מהווה פגיעה חמורה בחוזק.
שים קוביה מתחת לבאמפסטופ.
אפשר קוביה מאוקולון ו/אן אפילו מעץ (בוק).
להתאמת הברגים תרחיב את החורים באזני הבאמפסטופ אורכית (לונג-לוך).

בהצלחה,

גיתאי נוה
16-11-06, 18:14
ריתוך לחלק יצוק ו/או לשלדה מהווה פגיעה חמורה בחוזק.
בסרן - למה?

שים קוביה מתחת לבאמפסטופ.
אפשר קוביה מאוקולון ו/אן אפילו מעץ (בוק).
צריך מתחת לשני הבאמפסטופים שבכל צד, כלומר, הגדול שבאמצע ה'נפגש' עם הסרן רק במקרה שבו כל הסרן כחתיכה אחת מתרומם אל השסי (או להיפך), וצריך גם תחת הבאמפסטופ הקטן ש'נפגש' עם קידמת העלים במצב של הצלבה. שים לב שבהצלבה הבאמפסטופים הגדולים שבאמצע ממילא 'מחטיאים' את הסרן.

להתאמת הברגים תרחיב את החורים באזני הבאמפסטופ אורכית (לונג-לוך).

בהצלחה,
אם תוכל להרחיב קצת לגבי המשפט האחרון, לא בטוח שהבנתי.

תודה,
גיתי

-->