PDA

צפייה בגרסה מלאה : טורבוסידי גרסא 4

Anonymous
24-11-03, 20:22
טורבוסידי גרסא 4 מסתובב חופשי באינטרנט. תורידו בEMULE. חשוב לדעת --- בג'יפטריפ לא אוהבים דיונים בנושא משיקולים מסחריים --- אין סיבה לשלם מחירים מופקעים עבור תוכנה דפוקה כשכל ילד יכול הוריד את כולה פרוצה תוך עשר דקות. אני מקווה שבפורום הזה לא תצנזרו את המידע הזה, שחשוב לכל ג'יפאי לדעת, ולעשות כצו מצפונו.

אריק זמר
24-11-03, 21:08
צו המצפון הינו אינדווידואלי.
שלי אומר נגד. עבדו על זה, לא מגיעה התמורה ? ומי בכלל קבע שהמחיר גבוה או נמוך אם לא הצרכנים בסופו של דבר ?
מי נותן תמיכה על המוצר אם לו אנשים שמקבלים שכר מטעם החברה ?
הטורבו הוא מותרות ! יש לך מצפן ומפה ? זה אמור להספיק, במיוחד בארץ...
יש לך מחשב נייד המוכן ומזומן להתקנת התוכנה ? בעלות נוספת של כ10 אחוז ממחיר המחשב הממותקן תוכל לרכוש, חוקית, את המוצר הזה.
ןבכלל, ללא חשיפה או משהו בסגנון, תוכל לומר לי במה אתה עובד ואז אתן לך את ההשקעה המקבילה להוצאת מוצר, על העלויות שלה...?

ד ו ר ו ן
24-11-03, 22:53
אני מניח שזה אותו חכם שחטף על הראש בג'יפטריפ ובעוד מקומות על ההודעה הזו..
בנוסף לכך, באתר שאתה הצעת יש הערות מפורשות של גולשים שציינו שזה לא עובד, בין השאר כי צריך לקבל גם את קוד האימות מאתר החברה, וקוד זה טוב ל3 התקנות בלבד ומשתנה, והגירסה הצרובה לא עובדת כמו המקורית.
עשו בשבילך עבודה רצינית ואיכותית, על אותו משקל לך תצלם את כל סט מפות סימון שבילים, בהצלחה.
:x

חנן א.
24-11-03, 23:03
ראשית, מבחינת עובדות, הבחור צודק.
ניתן להוריד את התוכנה ולקבל בשבילה גם קוד אימות והכול, כך שהיא עובדת אצלך בדיוק כאילו נקנתה.

אני לא נכנס לדיון המוסרי, אבל אני חושב שלאור המחיר הגבוה,ניתן להבין שהיצרן לא סופר את הג'יפאים הפרטיים, אלא פונה יותר לשוק המוסדי שאפשר לדפוק לו מחירים ללא חשבון והוא לא ילך לתוכנות פרוצות מסיבות מובנות.
אם מדברים רק על השוק הפרטי, אז להערכתי אם המחיר היה 100 ש"ח, אז יותר מפי שישה אנשים היו קונים את התוכנה במקום לגנוב, והפסדו של היצרן היה יוצא בשכרו, אבל כאמור, אני לא חושב שהוא סופר אותנו, הפרטיים.

זאביק
25-11-03, 09:50
א. אם התוכנה דפוקה - למה אתה טורח להוריד אותה, להתקין אותה ולספר לכל העולם ?
ב. מה חשוב לכל ג'פאי לדעת ? איך לגנוב ?

לכל מוצר יש את העלויות שלו. אם (כמו שחנן אמר) לקוחות פרטיים לא נספרים וזה מתומחר לפי לקוחות מוסדיים, אז זה אומר שלנו מותר לגנוב אותו ?
יקר לך ? לא טוב לך ? חפש מוצר אחר, זול יותר טוב יותר . . . . .

אם מישהו היה משאיר את הג'יפ שלו עם מפתחות בסוויץ', גם אז היית לוקח סיבוב כי אפשר ?

נמרוד
25-11-03, 10:08
מה חדש?

התוכנה הזאת לא שונה מכל תוכנה אחרת שקיימת - קיימת פרוצה במרחב הוירטואלי, חופשית להורדה ושימוש. מי שלא לגמרי מבין בזה - כמוני - שישאל את החברים שלו שכן מבינים. עצם העלאת הנושא לא מפריעה לי אישית, ואולי אפילו תעזור לאנשים מסוימים (דורון?) שלא מודעים לאפשרות...

לגבי הדיון הפילוסופי, האם העתקת תוכנה/מוזיקה/סרטים/ כל חומר עם זכויות יוצרים זהה לגניבה במובן התנכ"י -- "לא תגנוב" -- זו שאלה פתוחה בניגוד למה שחברות הענק וגרורותיהם מנסים לגרום לכם לחשוב בקמפיינים פרסומיים בינלאומיים. אל תכנעו לשטיפת המוח, לפחות לא בלי נסיון להבין לעומק על מה מדובר.

גניבת הסופה שלך זאביק, ושימוש בעותק לא רשמי של תוכנה או האזנה לשיר של איזו צרחנית בלונידינית שלא מדיסק קנוי, אינם אותו דבר. אבל זה דיון לפורום אחר.

ד ו ר ו ן
25-11-03, 20:09
נמרוד, ??

הרב
26-11-03, 00:48
ההלכה היהודית מתייחסת כמובן לנושא כמו לכל תחומי החיים
ואומרת שזהו מקרה של :" זה נהנה וזה לא חסר "
כלומר אם בגלל המחיר (המופרז לדעתי - בארה"ב קבלתי תוכנה זו בחינם מAAA
ובקנדה מ CAA) לא הייתה קונה במילא את התוכנה הרי יוצר התכנית לא ניזוק
(לא חסר) ולכן לך מותר להנות . כמובן שאדם צריך שתהיה לו מספיק יראת שמים \ מצפון \ מוסר אנושי טבעי כל אחד יקרא לזה איך שירצה .

Anonymous
26-11-03, 14:57
קודם כל חשוב לציין שבג'יפ טריפ ההודעה לא נמחקה משיקולים מסחריים - ג'יפ טריפ אינו אתר מסחרי ואין לי שום קשר אישי / מסחרי / פרסומי עם המשווקים של המוצר. ההודעה נמחקה בגלל שלעניות דעתי היא חורגת מהנורמות האתיות אליה אני רגיל ואינני רוצה להיות הבמה לגניבת תוכנה זו או אחרת.

משום מה במדינת ישראל זה נהפך ללגיטימי להעתיק ולגנוב תוכנות או כל תוכן הנמצא באינטרנט, לא סתם מדינת ישראל עומדת בצמרת התוכנות הפירטיות וגניבת זכויות היוצרים.

מצאת את התוכנה ב-EMULE בחינם? תבושם לך! תתקין אותה, תהנה ממנה, תספר לחברים שלך... אבל לדעתי פרסום באתר ציבורי עובר את גבול הטעם הטוב.

אינני חושב שזו הדרך להלחם במחיר הגבוה ו/או הבלתי מוצדק של התוכנה - פשוט זה יותר קל ונגיש והרבה פחות מסוכן לבצע גניבה מסוג זה מאשר לפרוץ למחסן של גתוס או ינוביץ' ולגנוב ציוד שלדעתך יקר מדי.

אבל זו רק דעתי.
יובל. ג'יפ טריפ

ניר ל
26-11-03, 15:26
ניתן להבין שהיצרן לא סופר את הג'יפאים הפרטיים, אלא פונה יותר לשוק המוסדי שאפשר לדפוק לו מחירים ללא חשבון

אני לא יודע מי בשוק המוסדי קונה את התוכנה הזאת, סה"כ מפה סרוקה עם מספר פונקציות עלובות שבאמת אין סיבה שתעלה יותר מכמה עשרות ש"ח כולל תמלוגים למו"לים של המפות המקוריות. התכנות הכי פרמיטיביות שבשימוש הצבא לדוגמה לא רואות את הקשקוש הזה ממטר.

landY
15-12-03, 17:56
לא יודע מי קבע ש-650 ש"ח זה יותר מדי. בדקת לאחרונה כמה עולה סט מפות סימון שבילים?

בעוד שנתיים שלא תהיה אפשרות לקנות עידכונים לטורבו בגלל שלא ישתלם לפתח מוצר עבור פראייר אחד שמשלם- גם תוריד את העדכונים מהאי-מיול? :x

-->