PDA

צפייה בגרסה מלאה : 2007 רנגלר

טדי
23-10-06, 06:36
צילומים מאוקטובר 21

טדי
23-10-06, 06:38
המשך

tzagi
23-10-06, 07:05
At least the front axle is not made out of plastic :-)

GodsFather
23-10-06, 07:26
one of the ugliest MFs i've ever seen...but again my opinon only...

פלסטיקה מנופחת...בעעע

אבל מה זה הדרייבשאפט הזה ?

lizard
23-10-06, 07:32
מזכיר יותר מידי SUVים. זה נראה כמו ג'יפ, השאלה אם זה מתנהג בשטח כמו ג'יפ.

חבל שג'יפ היום זה קודם כול כביש ואחר כך שטח.

נמרוד
23-10-06, 09:33
אתה שוב מבלבל את המוח ליזרד על משהו שאתה לא מבין בו... מכל הSUV החדשים שאתה יכול לקנות בעולם, זה הכי ג'יפ. תמצא לי עוד אחד עם סרן קדמי חי. תמצא עוד אחד שאתה יכול להזמין עם שני סרני דנה 44 נעולים מקוריים, עם טרנספר 4:1... סמן V במשבצת הנכונה בתופס ההזמנה, והרבה סבלנות, ויש לך רוביקון. חמש דלתות, לכל המשפחה.

זה שהוא על גלגלים קטנים ונמוך - ככה זה, תמיד היה ותמיד יגיעו מהמפעל ב"תצורת כביש" אבל כל כך קל להגביה אותם, הקיטים הם כמעט בשיתוף פעולה עם המפעל.

יהיה לי כזה יום אחד, ללא ספק :wink:

lizard
23-10-06, 09:46
אוקי, אני אנסח את זה שנית

לי זה נראה יותר מידי כמו SUV. לא סובל פלסטיקים.
על זה שהוא מפלצת מוטורית מתחת לפלסטיק לא התייחסתי בכלל וזה לא קשור למה שכתבתי.

ולדעתי, ולדעתי בלבד, זה שיש לו סרנים נעולים ויחסי העברה נמוכים ועוד מטעמים זה לא אומר שבשטח הוא לא יפיל את כל הפלסטיקים שלו. וזה מה שמפריע לי. תסיר ממנו את כל הקישוקושים מסביב ואני בטוח שהוא יהיה חיית שטח שנראת גם כמו חיית שטח. מה הטעם שיש לך רכב עם כל הנעילות והשיפורים אם בנסיעה בשטח מכה והלך לך הפגוש הקדמי שעולה לתקן כמו סיקס שלם?

נמרוד
23-10-06, 09:53
טוב, כעיתונאי מוטורי אני חוטא בדעה מוקדמת, אפילו לא ראיתי את הרנגלר החדש בעיניים... שיקפצו לי כולם. אני רוצה אחד.

ואתה לטאה: של נעליך מעל רגליך!
You're not worthy!

מאיר רוטברג
23-10-06, 10:04
מזכיר יותר מידי SUVים. זה נראה כמו ג'יפ, השאלה אם זה מתנהג בשטח כמו ג'יפ.

חבל שג'יפ היום זה קודם כול כביש ואחר כך שטח.

אפילו בתיקון הוספת חטא על פשע,

אין עליו
נקודה

יעל זמר
23-10-06, 12:09
גם אני רוצה.:|

וגם לי יהיה...............................יום אחד.....

GodsFather
23-10-06, 14:37
אתה שוב מבלבל את המוח ליזרד על משהו שאתה לא מבין בו... מכל הSUV החדשים שאתה יכול לקנות בעולם, זה הכי ג'יפ. תמצא לי עוד אחד עם סרן קדמי חי. תמצא עוד אחד שאתה יכול להזמין עם שני סרני דנה 44 נעולים מקוריים, עם טרנספר 4:1... סמן V במשבצת הנכונה בתופס ההזמנה, והרבה סבלנות, ויש לך רוביקון. חמש דלתות, לכל המשפחה.

זה שהוא על גלגלים קטנים ונמוך - ככה זה, תמיד היה ותמיד יגיעו מהמפעל ב"תצורת כביש" אבל כל כך קל להגביה אותם, הקיטים הם כמעט בשיתוף פעולה עם המפעל.

יהיה לי כזה יום אחד, ללא ספק :wink:

מה קרה לפטרול? GWAGON ? אלה לא SUVים בשבילך? הרי המחיר זהה בארצנו...

וגם אני חושב שהורדת הפלסטיקים תועיל.
לפני כמה שבועות הייתי במכשירי תנועה בת"א ובמקרה הייתה שם המשאית שהביאה כמה רנגלרים חדשים - גלגלים נוצצים כל כך שאפשר להסתנוור עם עובי צמיג שגם באימפרזה היו רוצים...בעעע

ג'יפ זה ברזל טהור וכמה שיותר סוסים, לדעתי...

וכן, גם אני הייתי רוצה כזה

lizard
23-10-06, 20:59
נמרוד, אני מקווה שאת הירח דבש אני אעשה במואב....עם רנגלר שכזה :-) (טוב 2 דלתות, לא צריך להגזים)
נגיד את זה אחרת, מכר הSUVיז שיש היום בשוק, זה הכי בשבילי :-D

הכי הרבה, קצת זמן קצת מברגה והופ אין פלסטיקים....אני אהיה הראשון בעולם שיהיה לו רנגלר משוריין....ויש לי קבלות על זה :-D:-D:-D

asafk
23-10-06, 21:18
מיכה- לא צריך מברגה. תפנים את המשפט הבא- "אם זה מפלסטיק, מה שנופל לבד, כנראה שלא צריך". יש גם הרחבה מסויימת שקובעת שמה שאני מפרק עם לום, נחשב כאילו נפל לבד :roll:

מישהו ראה בארץ (בסוכנות) רנגלר 2007? או שהמלאי שמוכרים הוא עדיין של הדגם הקודם (TJ) ?

אסף.

lizard
23-10-06, 21:31
אסף אסף, תחשוב כלכלית. מה שמפרקים כמו שצריך יכול להמכר במחיר מלא. מה שמתפרק לבד ימכר בחצי מחיר :-D

מאיר רוטברג
23-10-06, 22:03
במילה אחת

ולא תאמינו מה אומר לכם
יאללה תעברו אתר ביזבזתם לי מקום במוח על השטויות הללו שלכם

LAREDO
23-10-06, 22:18
קיבלתי עכשיו את גליון חודש אוקטובר של AUTOMOTIVE ENGINEERING, והרנגלר מופיע על הכריכה ובכתבה נרחבת בפנים. יש מישהו שמתנדב לסרוק?

עמרי2
23-10-06, 22:29
קיבלתי עכשיו את גליון חודש אוקטובר של AUTOMOTIVE ENGINEERING, והרנגלר מופיע על הכריכה ובכתבה נרחבת בפנים. יש מישהו שמתנדב לסרוק?

מה מספר העמודים (אתה מוזמן להעריך כמה עמודי פרסומות יש ולהוריד אותם מהשכלול..)?
בגדול אין בעיה...
אני אפילו מגיע לרמת דוד מחר ושבוע הבא (אז תוכל קבלו בחזרה תוך שבוע+/- חודש :mrgreen: )

עמרי

LAREDO
23-10-06, 23:04
3 עמודים.
הנה לינק לעמוד השער
http://www.sae.org/images/covers/auto_cover.jpg

grand
23-10-06, 23:16
מה SUV???
זה SUV???
תראו לי עוד SUV כזה שבנוסף לכל הפוטנציאל והמראה היפה שלו גם ניתן להפכו לג'יפ פתוח בקלות.
אינשאללה יום אחד בחניה שלי..

אלון_ק
23-10-06, 23:23
נמרוד, דיפנדר. במקום הנעילות, מגיע עם מתלה וצמיגים כמעט נורמלים [265/75/16 כיום]. וזהו, בערך, בנושא הנורמליות ברכב זה. 2 סרנים חיים, אותו פוטנציאל שיפורים בארץ, מנוע לא מרשים במיוחד גם בגרסת הבנזין (אבל יש אופצית דיזל, למי שאוהב לשמוע המון רעש שלא עושה כלום באמת).

לי לא יהיה כזה אף פעם. לא רנגלר כזה ולא דיפטנדר. למה? כי שניהם בחירות מחורבנות בהשוואה למה שאתה יכול לקבל באותו מחיר ולא משנה מה אתה רוצה. רוצה עבירות אמיתית, בנה מרכב ישן (או עדיף, מכלום). רוצה עבירות ונוחות למשפחה? קנה פטרול, דיסקו 3 או משהו כזה (אז תרד שנתיים כדי להגיע למחיר, זה עדיין פי אלף יותר נח ובל עוד אתה חושב על צמיגים קטנים (עד 33) גם עביר בדיוק אותו דבר).

ארז
23-10-06, 23:26
מה SUV???
זה SUV???
תראו לי עוד SUV כזה שבנוסף לכל הפוטנציאל והמראה היפה שלו גם ניתן להפכו לג'יפ פתוח בקלות.
אינשאללה יום אחד בחניה שלי..

במחיר של הרנגלר בארץ לא הייתי חושב בכלל לקנות אחד כזה(שדווקא מאוד יפה בעיני),הייתי הולך על הפטרול או על G פשוט, רכבים ה ר ב ה יותר טובים.,מבחינת פונטציל שיפורים שווים לו, מרווחים יותר ולפטרול יש לא פחות קיטים(אומנם מאוסטרליה ולא מUS).
רמי לגבי הפתוח תרשה לי לגחך, אפשר לחשוב שאם עכשיו אני שם לך אחד כזה בחנייה, אתה באמת תפתח אותו....

YNV
23-10-06, 23:48
מישהו ראה בארץ (בסוכנות) רנגלר 2007? או שהמלאי שמוכרים הוא עדיין של הדגם הקודם (TJ) ?

אסף.

דיברתי היום עם מכשירי תנועה. הם עדיין בעידן ה-TJ. בכל אופן המוכר גיכח כששאלתי אם בטעות הם ישווקו את הרוביקון.

יניב

עמרי2
24-10-06, 00:15
מיכה- לא צריך מברגה. תפנים את המשפט הבא- "אם זה מפלסטיק, מה שנופל לבד, כנראה שלא צריך". יש גם הרחבה מסויימת שקובעת שמה שאני מפרק עם לום, נחשב כאילו נפל לבד :roll:

אסף.

ממש הורדת לי אבן מהלב-בדיוק חזרתי מהשחטת הפלסטיק היחיד שיש בסופה שלי-הדשבורד... (אחרי שניסיתי להבין למה אין לי אורות דרך ופירקתי את המתגים-כמובן שמשהו היה חייב להישבר בדרך...) ממש תענוג להיפטר מעוד קצת פלסטיק :mrgreen:

טדי
24-10-06, 06:13
http://www.jeep.com/en/wranglers/gallery.html

כל הפרטים הטכניים כאן וגם סרטונים ומה לא הכל על הבייבי האמר הזה

grand
03-01-07, 21:49
במחיר של הרנגלר בארץ לא הייתי חושב בכלל לקנות אחד כזה(שדווקא מאוד יפה בעיני),הייתי הולך על הפטרול או על G פשוט, רכבים ה ר ב ה יותר טובים.,מבחינת פונטציל שיפורים שווים לו, מרווחים יותר ולפטרול יש לא פחות קיטים(אומנם מאוסטרליה ולא מUS).

220-230K - בארץ במכשירי תנועה !!!
שווה איזה התיחסות מחדש לא?
חצי מחיר מפטרול?
חברה , ימות המשיח הגיעו!! יש עתיד למה לצפות עוד איזה 4-5 שנים בתור משומש.

נמרוד
03-01-07, 23:18
רמי איפה ראית את המחירים כבר? אני מחכה בכליון עיניים לג'יפים האלו במחירים האלו...

Saar
03-01-07, 23:44
רמי איפה ראית את המחירים כבר? אני מחכה בכליון עיניים לג'יפים האלו במחירים האלו...

הי,

אני מנחש שכאן:
http://cars.walla.co.il/?w=/4705/1034774

סער.

נמרוד
04-01-07, 00:00
ימות המשיח. אי אפשר להגיד שהם לא קוראים את הפורומים באינטרנט... (הם כן.) :smile:

GodsFather
04-01-07, 00:07
ימות המשיח. אי אפשר להגיד שהם לא קוראים את הפורומים באינטרנט... (הם כן.) :smile:

חבוב , זה לא רק ימות המשיח , זה גם היום שלכם (מנהלי ג'יפולוג, כתבי הרכב ומשוגעי הג'יפים המקושרים) להתחיל ללקק ליבואן שיתן לכם לעשות נסיעת מבחן לכתבה, כדי שכולנו פה נזיל ריר ונדע אם שווה לשאוף לזה!

-->