PDA

צפייה בגרסה מלאה : רציתי לדעת לאיזה שטח אני יכול להיכנס [סאניונג רקסטון]

orel21
23-10-06, 20:57
עם הסאניונג רקסטון שלי..
אין לו שיפורים או מיגונים או הגבהות.. שום כלום...
והבנתי שלחול ים צריך לדעת איך להיכנס מישהו יכול להסביר לי מה צריך לעשות? ....
ומישהו יכול להסביר לי איך משתמשים ב 4 על 4? ולמה כל דבר משמש
(אני מדבר על high, low והpower שנמצא לייד היידית הילוכים)
תודה מראש

bobsfog
23-10-06, 21:09
לפי דעתי הדבר הנכון מבחינתך זה ללכת לקורס נהיגת שטח.
זה עולה כסף, נכון,אבל זה מחזיר כל שקל מהר מאוד, כשאתה מבין יותר על הרכב שלך, המערכות שבו - וכמה כסף חסכת על טעויות טיפשיות.
בכל מקרה - מיגונים הייתי עושה, רק למען הביטחון הנפשי.

זאביק
24-10-06, 10:00
בכל מקרה - מיגונים הייתי עושה, רק למען הביטחון הנפשי.

לא הייתי רץ ועושה מיגונים.

כן הייתי רץ ועושה קורס נהיגת שטח.
יום אחד, 8-9 שעות. אחרי הקורס תבין את הרכב, איך הוא עובד, איך ניגשים לשטח, ואז תחליט אם אתה צריך מיגונים או לא (לדוגמא, רק לים ולחול לא צריך מיגונים), ומה עוד (אם בכלל) אתה צריך.

אישית, אני ממליץ על יפתח, מהמרכז הישראלי לסיור. http://www.4wd.co.il
(גילוי: יפתח הוא חבר קרוב, אנחנו מטיילים יחד כבר הרבה שנים, ועדיין אני חושב שהוא מדריך שטח הכי טוב שאני מכיר).

ran
26-12-06, 18:04
מצטרף עם שאלה,אבי קנה מגנום 99 לעסק,באיזה שטח אפשר לטייל איתה בלי להשקיע במיגונים ,הכוונה טיולי שטח שלם הכיף.
ערב טוב,רן.

IlanHadar
26-12-06, 19:12
הרקסטון בתצורה הרגילה שלו הוא רכב נמוך ופגיע למטה.

מספיק לעשות נזק מחוסר ידיעה, פעם אחת וכבר כיסית את עלות המיגונים ברכב הזה.

גם בחול ים צריך מיגונים, בזמנו שירדנו לחול בבור כולם מכירים שם את האבנים שמסתתרות בחול, דווקא הרכב הזה יכול לקבל שם מכה מאבן בגלל הגובה שלו. בלי קשר אין לרדת עד ל 100 מטר מקו המים, אלא אם כולם שם במילא :shock:

קורס שטח אכן מומלץ.

אם אתה מעוניין אני יכול לחבר אותך לבעל רכב זהה שיתן לך הרבה תבונה מהניסיון שלו עם הרכב.

דרור ברלי
26-12-06, 21:48
הרקסטון נמוך, מיגונים ינמיכו אותו עוד יותר, אבל פוטנציאל הנזק ללא מיגונים די גדול.
רגע לפני שאתה מתקין מיגונים רוץ לקורס נהיגת שטח. מה זה רוץ? טוס!!!
עלות יום לימוד שכזה (כמה מאות שקלים) מחזירה עצמה מהר מאוד. חוץ מזה, הקורס הוא גם כייפי.
אחר כך תתרגל קצת לרכב, צבור מעט נסיון וטוס מהר!!! לקורס מעט מתקדם יותר.
תראה כמה טוב לכם היום! לכל דבר יש קורסים ומדריכים. לומדים כמו שצריך. מגניב. בזמננו לא היו קורסים. למדנו לבד ובעיקר דרך הכיס.

אצל מי ללמוד? גם אני ממליץ על המרכז הישראלי לסיור ובמיוחד על יפתח (הוא חבר של כולנו... איזה כיף לו), אבל לא רק - כולם שם באמת מצויינים ואני אומר את זה באחריות מלאה ולא כי אני קשור אליהם איכשהו אלא כי זו פשוט האמת.
חוץ מהם יש את אבירם ברקאי, יש את ג'וי, אורי בן דוד, עופר אוגש, ועוד לא מעט מדריכים טובים, מוכשרים ומנוסים עם קבלות. אצל כולם תקבל תמורה מלאה ויותר.

-->