PDA

צפייה בגרסה מלאה : חיפוש מנוע אמריקאי

חנן גולומבק
26-10-06, 09:08
שלום חברים
אני צריך כתובות או ו טלפונים של מקומות בהם ניתן לקנות מנוע אמריקאי וי - 8 5.7 ליטר , כלומר מה שנקרא בארה"ב 350 small block.

זה עבור הבאגי בקטגוריה הפתוחה !!!

תודה

yaron
26-10-06, 11:00
אם מעניין אותך מנוע של קורבט LT1 כולל צמת חוטים משאבת דלק ומחשב תתקשר אלי,

ירון - 0505983530

lizard
26-10-06, 13:07
חדש? ישן? מאיזה שנה? דגם ספציפי שירד ממכונית מסויימת?
אתה רוצה מוזרק או קרבורטור? אם מוזרק, איזה סוג של הזרקה?

יש לי כמה ספרים בנושא שקניתי כשעוד הייתי אופטימי, בנוסף יש את ההמלצות בתנ"ך של הג'יפים כמדומני. אתה מוזמן לבוא לקרוא כשתהיה במרכז.

הבלוק מנוע של V8 משנות ה70 נחשב חזק יותר, לפחות זה מה שהבנתי ממה שנאמר לי.
יש מספרים סידוריים על המנוע שאומרים במדויק מה הרכב המתכת ממנו הוא עשוי, כמה מיסבים יש לקראנק וכדומה.

יהיה לך, לדעתי, יותר קל בפירוקיות כשתגיד שאתה צריך מנוע של מכונית XYZ ולא את שם המנוע או את הדגם.

ybar
26-10-06, 13:43

ירון - 0505983530

ירון אני אשמח לקבל מחיר ופרטים על המנוע בהודעה פרטית
אגב מהיכן אתה?

חנן גולומבק
27-10-06, 22:33
חדש? ישן? מאיזה שנה? דגם ספציפי שירד ממכונית מסויימת?
אתה רוצה מוזרק או קרבורטור? אם מוזרק, איזה סוג של הזרקה?

יש לי כמה ספרים בנושא שקניתי כשעוד הייתי אופטימי, בנוסף יש את ההמלצות בתנ"ך של הג'יפים כמדומני. אתה מוזמן לבוא לקרוא כשתהיה במרכז.

הבלוק מנוע של V8 משנות ה70 נחשב חזק יותר, לפחות זה מה שהבנתי ממה שנאמר לי.
יש מספרים סידוריים על המנוע שאומרים במדויק מה הרכב המתכת ממנו הוא עשוי, כמה מיסבים יש לקראנק וכדומה.

יהיה לך, לדעתי, יותר קל בפירוקיות כשתגיד שאתה צריך מנוע של מכונית XYZ ולא את שם המנוע או את הדגם.

לדעתי שתי האופציות המתאימות לי הן או קרבורטור או הזרקה חד נקודתית. כמובן שעדיף מנוע לא ישן מדי.

חנן גולומבק
27-10-06, 22:34

ירון - 0505983530

תודה אצור קשר.

lizard
28-10-06, 02:41
לדעתי שתי האופציות המתאימות לי הן או קרבורטור או הזרקה חד נקודתית. כמובן שעדיף מנוע לא ישן מדי.

אם אני הייתי במקומך הייתי בודק כמה דברים, זו כמובן דעתי בלבד לאור רמת הידע שיש לי היום. מחר זה יכול להשתנות.
1. במה ה"יריבים" שלך משתמשים. למה בגרשיים? כי היריבים האמיתיים שלך כרגע הם לדעתי המתחרים בCLASS 1 בבאחה באמריקה. אם זה טוב בשבילם אז כנראה שזה יהיה טוב גם בשבילך.
2. מה העלות שיעלה לך כל סוג מנוע. מנוע זה גם מערכת ההצתה, ההזרקה/קרבורטור, חיישנים, מחשב וכדומה. אולי שווה לך כרגע להתחיל עם קרבורטור על מנת להרים רכב ואחר כך אם תצטרך לשדרג להזרקה.
3. זמינות חלקים. נניח ויש לך את המנוע הכי טוב שאפשר, אם הוא נשבר לכמה זמן זה משבית אותך? אולי שווה לך לבנות 2 מנועים זולים מאשר אחד יקר עם חלקים קשים להשגה. זה כמובן בהנחה שאתה הולך להתחרות באופן מסודר ושיהיו בכלל כמות של תחרויות. אם יש רק 2-3 תחרויות בשנה אז זה באמת לא רלוונטי.
4. בהמשך לסעיף 2, מה אפשרויות השדרוג שלך ? כלומר, נניח והלכת על מנוע קרבורטור, האם בעתיד תוכל להזריק אותו או שמה תצטרך לקנות מנוע חדש.

אני לא מכיר אותך, אתה נראה לי יותר רציני ממה שאני הייתי/עכשיו בנושא הזה.
ההמלצה היחידה שאני מרשה לעצמי לומר לך, בתקווה שלא יקטלו אותי, היא שאתה חייב לעשות שיעורי בית. יש לי כמה ספרים על הV8, מכל מיני שנים. יש לי על הLS1 ונדמה לי על המודל הישן יותר. אתה מוזמן להשאיל (ולספר לי מה כתוב שם אחר כך ;-) )
אם אתה הולך על גיר אוטומטי אז יש לי גם ספרות על הTH350 והTH400. בנוסף יש לי ספרות על מערכות מחשב לרכב וכל מיני נוסחאות מתמטיות בתחום הרכב. כשיהיה לי ממש משעמם אני אפילו אקרא את הכול.

בהצלחה

חנן גולומבק
28-10-06, 21:23
אם אני הייתי במקומך הייתי בודק כמה דברים, זו כמובן דעתי בלבד לאור רמת הידע שיש לי היום. מחר זה יכול להשתנות.
1. במה ה"יריבים" שלך משתמשים. למה בגרשיים? כי היריבים האמיתיים שלך כרגע הם לדעתי המתחרים בCLASS 1 בבאחה באמריקה. אם זה טוב בשבילם אז כנראה שזה יהיה טוב גם בשבילך.
2. מה העלות שיעלה לך כל סוג מנוע. מנוע זה גם מערכת ההצתה, ההזרקה/קרבורטור, חיישנים, מחשב וכדומה. אולי שווה לך כרגע להתחיל עם קרבורטור על מנת להרים רכב ואחר כך אם תצטרך לשדרג להזרקה.
3. זמינות חלקים. נניח ויש לך את המנוע הכי טוב שאפשר, אם הוא נשבר לכמה זמן זה משבית אותך? אולי שווה לך לבנות 2 מנועים זולים מאשר אחד יקר עם חלקים קשים להשגה. זה כמובן בהנחה שאתה הולך להתחרות באופן מסודר ושיהיו בכלל כמות של תחרויות. אם יש רק 2-3 תחרויות בשנה אז זה באמת לא רלוונטי.
4. בהמשך לסעיף 2, מה אפשרויות השדרוג שלך ? כלומר, נניח והלכת על מנוע קרבורטור, האם בעתיד תוכל להזריק אותו או שמה תצטרך לקנות מנוע חדש.

אני לא מכיר אותך, אתה נראה לי יותר רציני ממה שאני הייתי/עכשיו בנושא הזה.
ההמלצה היחידה שאני מרשה לעצמי לומר לך, בתקווה שלא יקטלו אותי, היא שאתה חייב לעשות שיעורי בית. יש לי כמה ספרים על הV8, מכל מיני שנים. יש לי על הLS1 ונדמה לי על המודל הישן יותר. אתה מוזמן להשאיל (ולספר לי מה כתוב שם אחר כך ;-) )
אם אתה הולך על גיר אוטומטי אז יש לי גם ספרות על הTH350 והTH400. בנוסף יש לי ספרות על מערכות מחשב לרכב וכל מיני נוסחאות מתמטיות בתחום הרכב. כשיהיה לי ממש משעמם אני אפילו אקרא את הכול.

בהצלחה

תודה רבה.
אני חושב שאתה כן מכיר אותי, נפגשנו בסדנה של ברוך.
אני ממשיך לעשות שעורי בית ומחכה לתשובות נוספות בקשר לשאלתי המקורית על מקומות בהם ניתן לרכוש מנועים אמריקאים בנפח 5.7 ליטר.

lizard
28-10-06, 21:44
אנחנו מכירים, התכוונתי לזה שאין לי שום מושג מה רמת הידע והנסיון שלך. ברוך אומר שאתה בחור רציני ושיש לך נסיון עם באגים.

לפני כמה שנים כשניסיתי לברר מי מוכר מנועים חדשים כאלו בארץ הגעתי לאמריקן אינטרנשיונל מוטורס
הטלפון שלהם הוא 03-5371320. אין לי חוץ מזה שום מושג מי הם וכמה זה עולה כיום. בזמנו הם טענו שמנוע חדש מקופסא עולה 9K, נשמע לי מחיר נמוך.

חנן גולומבק
28-10-06, 22:07
אנחנו מכירים, התכוונתי לזה שאין לי שום מושג מה רמת הידע והנסיון שלך. ברוך אומר שאתה בחור רציני ושיש לך נסיון עם באגים.

לפני כמה שנים כשניסיתי לברר מי מוכר מנועים חדשים כאלו בארץ הגעתי לאמריקן אינטרנשיונל מוטורס
הטלפון שלהם הוא 03-5371320. אין לי חוץ מזה שום מושג מי הם וכמה זה עולה כיום. בזמנו הם טענו שמנוע חדש מקופסא עולה 9K, נשמע לי מחיר נמוך.

או , לכאלו תשובות אני מחכה, שיש בהן שמות ומספרי טלפון.
תודה רבה.

belair
28-10-06, 23:00
עכשיו ראיתי שעומר "בולדוג" מוכר את "המגפה השחורה " בחלקים ויש לו מנוע 8v כנס לפורום מכירה פה בגייפולוג

*אני לא יודע להוסיף לינק

tzagi
29-10-06, 02:14
Quote:אני לא יודע להוסיף לינק

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=16338

טל חסיד
29-10-06, 08:55
אם אתה מחפש מנוע V8 חדש מהקרטון יש לי, גם משומש יש לי. טלפון 0522263868
תודה טל

ybar
29-10-06, 11:05
אם אתה מחפש מנוע V8 חדש מהקרטון יש לי, גם משומש יש לי. טלפון 0522263868
תודה טל

טל שלח לי בבקשה מחירים ופרטים על המנוע החדש והמשומש וכל מה שזה כלול במחיר בהודעה פרטית
אגב יש לך מישהו שיעשה את העבודה? וכמה זה יעלה להוציא מנוע מהרכב ולהרכיב את החדש?
תודה מראש ושבוע טוב

LAREDO
29-10-06, 12:33
איזה מנוע אתה מחפש? איזה נתונים חשובים לך?
אתה רוצה מנוע וראשים מאלומיניום או יציקה? כמה הספק? כמה מומנט ומתי אתה רוצה אותו?
אתה הולך לעבוד עם רסטריקטור או לא? הזרקה או קרב'?

חנן גולומבק
29-10-06, 16:17
איזה מנוע אתה מחפש? איזה נתונים חשובים לך?
אתה רוצה מנוע וראשים מאלומיניום או יציקה? כמה הספק? כמה מומנט ומתי אתה רוצה אותו?
אתה הולך לעבוד עם רסטריקטור או לא? הזרקה או קרב'?

אני חפש מנוע 5.7 שיתן באזור ה 300 כ"ס לבאגי ,אם התכניות שלי יעבדו אז לא אצטרך רסטריקטור (קטגוריה פתוחה) המנוע ישב מאחורה ולפניו הגיר כמו בטרנספורטר, עדיפות ראשונה לקרבורטור ואח"כ TBI. ראשי אלומיניום או ברזל , לא כל כך חשוב אבל עדיף אלומניום לחסכון במשקל.

תודה

נמרוד
29-10-06, 16:27
חנן יש לך טרנסאקסל שיעבוד עם הספקים כאלו? זה נושא יותר מעניין ויותר בעייתי מהמנוע לדעתי.

חנן גולומבק
29-10-06, 21:25
חנן יש לך טרנסאקסל שיעבוד עם הספקים כאלו? זה נושא יותר מעניין ויותר בעייתי מהמנוע לדעתי.

היי נמרוד
אני לא מתכוון להמציא שום דבר חדש, צריך להביא גיר מחו"ל מנדאולה או אלבין או פורטין...
זאת אומרת הרבה כסף , בערך 25000 ש"ח. מכיר ספונסרים ???

נמרוד
30-10-06, 08:16
לפחות 25,000 שקל... עבור משהו משומש במצב טוב אתה מתכוון :lol:
בהצלחה, עוקבים אחריך!

חנן גולומבק
30-10-06, 15:23
לפחות 25,000 שקל... עבור משהו משומש במצב טוב אתה מתכוון :lol:
בהצלחה, עוקבים אחריך!

תודה, מקווה שלא תתאכזבו.

נמרוד
30-10-06, 15:33
לפני שלירן מתקן אותי -