PDA

צפייה בגרסה מלאה : למה אני לא מצליחה למכור ג'ימיני?

malkaed1
27-10-06, 01:30
לפני כשבועיים שמתי מודעה בפורם למכירת גיף גימיני 1999 חשבתי שיקפצו עליו, אמרו שהוא מאוד מבוקש ומה עוד שאני ממש אוהבת את הגיף שלי, אומנם מאז שהוא אצלינו לא יצא לנו לצאת לטיולים רבים אך בטיולים שהשתתפנו הוא פשוט שם את כל הגיפים הגדולים והיקרים בכיס הקטן מבחינת עבירות וקלילות. הבעיה היחידה שלו היא שהוא עשה 205000 ק"מ וזאת משום שאני עושה 30 ק"מ לשנה עובדת רחוק מהבית. האם הסיבה לכך שמתקשרים ולא קונים היא הק"מ , המחיר או המרחק מהמכז היתכן שגימיני פחות מבוקש פתאום.

asafa
27-10-06, 09:28
הג'ימני מבוקש מאד, חיפשתי אחד במשך כמעט שנה, בדרך כלל דורשים עליהם מעל המחירון, ורכבים עם נתונים הגיוניים גם נמכרים במחירון פלוס בזמן קצר (במיוחד במודלים הנמוכים 99-02)
היה רכב ספציפי של מישהו שאני מכיר שהמתנתי לו שימכור, מודל 2000 יד ראשונה עם 83000 ק"מ והוא נמכר לפני שבועיים ב 4 מעל המחירון (אני קניתי ממישהו אחר בינתיים).
הבעיה מתחילה ברכב שנסע 205000 ק"מ, אנשים נרתעים ממנוע 1300 אוטומטי שגמע קילומטראז גבוה, במיוחד שדורשים עליו מחיר מחירון, אני לא יודע כמה את דורשת על הרכב, אבל עם תהי גמישה במחיר הרכב ימכר. לפני שלושה חודשים פורסם ג'ימני 99 יד חמישית עם 195000 ק"מ והוא נמכר אחרי חודש.

בכל מקרה כדאי להוסיף למודעה תמונה של הרכב ומחיר.

בהצלחה.

sherifon
27-10-06, 14:50
שחכת לציין שהוא יד רביעית ......
סה"כ את מקבלת מכלול של נתונים לא אטרקטיביים - עבור רכב בשנתון שלו ובנפח שלו ...
לזה ניתן להוסיף חיסרון של -קיום וו גרירה בתיבת הילוכים אוטומטית שמשודכת למנוע מכונת תפירה -וזה עוד נתון מרתיע ...
לכן הדבר היחיד שאת יכולה לעשות כדי למשוך קונים הוא להתגמש מאודדדדדד במחיר - מה גם שלוי יצחק מפחית לך על היד הרביעית 3% ועל הק"מ מפחית עוד 7%, סה"כ הפחתה של 10% ממחיר המחירון הגולמי , כעת מה מצבו הכללי של הרכב , וסחירותו בהתחשב בנתונים הללו - סה"כ אני חושב שבשביל למכור אותו יש להוריד כ 13-20% ממחיר המחירון הגולמי - הווה אומר :
47,000 = מחירון גולמי
42,300 אחרי הפחתה על יד וק"מ ( זה המחירון של הרכב כעת -עפ"י לוי יצחק )
37-40 אני חושב שזה מחיר טוב לבקש - שוב בהתאם למצב הרכב ....
בהצלחה

malkaed1
28-10-06, 16:43
שלום לך שריפון ותודה על ההתיחסות שלך. אך הנתונים שנתתה ממש לא נכונים . במחירון של לוי יצחק
מחיר משוכלל כולל התיחסות לידיים ולק"מ הוא :45032 ש"ח ונוסף לכך במחיר מחירון כבר מזמן הייתי מוכרת . אני שבועיים מנסה למכור ועד כה התקשרו עשרות רבות של מתענינים למרות שכתבתי את מספר הק"מ ואת מספר הידיים . לגבי המחיר התחלתי באמת מאוד גבוה בלי להתחשב בק"מ שעשה משום שכל מוכרי הגימיני שדיברתי איתם מכרו ב4-7 אלף מעל מחירון. האוטו שלנו הוא ממש בובה , שמור , מטופל , מתוחזק ויפיפה ואני ביכלל לא רוצה למכור אותו . בעלי הוא זה שרוצה בעיקר שאנו בשנה האחרונה ממש לא מטילים בשטח ,כי אני מאוד עסוקה. אז שוב תודה על ההצעה שלך אך במחיר שמתחת למחירון אני לא מוכרת

asafa
28-10-06, 17:37
במחיר שמתחת למחירון אני לא מוכרת

בתחילת השירשור שאלת מה הסיבה שהרכב לא נמכר, אמרת שיש טלפונים רבים (דבר המעיד על התעניינות), אבל שאין קונים.

כנראה שהסיבה היא המחיר, במודעה שפירסמת ביד 2, יש את כל הנתונים פרט למחיר, כך שמי שמתקשר אליך מודע לקילוטראג' שהרכב עבר והוא מצפה לפיצוי במחיר, אבל ברגע שאת דורשת מחירון... אין לו סיבה לרכוש את רכבך.

בהצלחה.

malkaed1
28-10-06, 22:24
אסף המון תודה על ההתיחסות שלך. ואני מאוד מעריכה שיש אנשים שאיכפת להם ומשקעים מזמנם.
ואני אכן מתיחסת למה שכתבתם. ופשוט לא מוכרת. אני אוהבת את הגימיני שלי מאוד ולא יכולה למכור אותו במחיר נמוך עבורי. תודה רבה ואולי נמשיך להתכתב בהמשך על נושאים כמו:טיולים, טיפולים וכדומה.

בוזי
29-10-06, 12:52
שלום לך,
לאחר שקראתי את השרשור, אני מבין שהסיבה שאת לא מוכרת היא...
שאת לא באמת רוצה למכור.

בעז.

חנן-ג'יפולוג
29-10-06, 14:02
למה אני לא מצליחה למכור ג'ימיני?

אני ביכלל לא רוצה למכור אותו

יש שאלה, יש גם תשובה. לא ברור לי על מה הדיון ממשיך.

-->