PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגה רועד בסמוראי 98

עומר
25-11-03, 19:46
מידי פעם כאשר ישנה קפיצה בנסיעה בכביש (עקב בורות וכדו) במהיריות שבין 40 ל 80 קמ"ש ההגה מתחיל לרעוד והרכב גם כן.כאשר שיניתי הילוכים הרעד ממשיך ומיסתיים לאחר כמה שניות כאשר אני מאט את הרכב.לא מזמן ניקיתי את הלוקרים מפני שהיו מאוד מלוכלכים.
בבדיקה שיטחית ויזואלית מערכת ההיגוי על מרכיביה נראית תקינה.החשד שלי שנכנס לכלוך למיסבים של הגלגלים הקדמיים.מה דעתכם המקצועית?

רעידה

coas
25-11-03, 19:52
עומר, זה נשמע חמור ולא נראה לי שניתן לפיתרון באמצעות האינטרנט. אל תהמר על זה, קח את הרכב למוסך או לחבר עם הבנה טובה ותעבור על כל מרכיבי ההגה, מגלגל ההיגוי ועל לגלגלים, בדוק כל בורג וחיבור. הגה בדומה לבלמים- אל תיקח סיכון!!

נמרוד
25-11-03, 19:53
בסמוראי 98 יש בולם הגה?

rosha1
25-11-03, 21:00
האם החלפת צמיגים למידה גדולה מהמקורי?
כאשר אני עשיתי זאת היו לי תופעות דומות שלא ע"י איזון פרונט וכדומה לבסוף הדבר היחיד שפתר את הבעיה היה התקנת בולם הגה בדיוק כמו שיש במודלים הישנים יותר.
ברק

עומר
26-11-03, 18:42
בסמוראי 98 יש בולם הגה?

אבי.
26-11-03, 22:00
ממודל 96 אין בולם הגה בסמוראי.
אגב גם לי יש אותה בעיה , עדכן אותי אם תימצא פיתרון.
אבי.
הבעיה שלי מופיעה גם בפורום זה.

זאביק
27-11-03, 08:23
אם זו מחלה של הרבה מסוראים, אולי להוסיף בולם הגה ?
לא אמור להיות מסובך . . . .

rosha1
27-11-03, 21:00
בזמנו היית לי את אותה בעיה.
הבעיה צצה לאחר שהחלפתי צמיגים למידה גדולה יותר. ניסתי בתיחלה איזון גלגלים במספר מקומות, לא עזר. עשיתי פרונט פעמיים אצל שני מאזנים שונים ומכובדים, לא עזר. החלפתי בולמים וקפיצים גם לא עזר. לבסוף הרכבתי בולם הגה וזה פתר את הבעיה.
חתכתי את התושבת לבולם משלדה של סמוראי ישן ריתכתי אותה לסמוראי שלי הרכבתי בולם הגה מקורי ממכשירי תנועה והבעיה נפתרה.
יש לציין כי היה מדובר ברעידות ממש מטורפת של ההגה, דבר די מפחיד והם נעלמו כלא היו עם הרכבת הבולם.
ברק

-->