PDA

צפייה בגרסה מלאה : מ"ס דברים לא ברורים לגבי הביטוח,

בני
30-10-06, 11:20
מדובר בסמוראי ארוך שהגיע הזמן לבטח אותו, קיבלתי המלצה מחבר טוב על סוכן ביטוח,

כשדיברתי אם הסוכן על פרטי הרכב התברר לי שבמחירון של יצחק לוי סמוראי ארוך כבר לא קיים,

יותר מזה, כשבדקתי את הפוליסה של שנה שעברה התברר לי שהסוכן הקודם בכלל ביטח אותי
לפי "קוד דגם: 683060 יצרן: סוזוקי ג"יפ ברזנט קצר 4x4 "
והסמוראי שלי הוא בכלל ארוך,

ברשיון של הרכב אין התיחסות לענין האורך,

בקיצור לאלו מכם שיש סמוראי ארוך אני אשמח לדעת מה קורה איתכם בענין הזה,

ובכלל לאלו ממכם שמבינים בביטוח מה אני צריך לעשות, אני חושש שיש כאן מקום לבעיות...

נמרוד
30-10-06, 11:31
מה הבעייה? זה בדיוק קוד הדגם, ומצויין שארוך זה תוספת של 5% למחיר.

אבל חשבת לרגע אם באמת שווה לך לבטח רכב שהערך שלו בקושי 15K שקל? רוב האנשים לא טורחים לעשות ביטוח מקיף לכאלו רכבים, רק חובה+צד ג'.

3Beni aroh
30-10-06, 11:37
מקיף אמרת?
הסמוראי שלו אתה טוען ששווה 15K
שלי שווה בסביבות ה22-25K וכשביקשתי לעשות ביטוח מקיף גם בחברות יחסית מוכרות אמרו לי שהם לא עושים מקיף לסמוראי (פתוח שנת 90..)
ככה שעכשיו יש לי חובה+צד ג' +שמשות וגרירה..

בני
30-10-06, 11:38
אהלן נמרוד,

תודה על התגובה כנראה אי הבנה שלי,

לענין הביטוח, הרכב מבוטח בחובה וצד ג' לא מעבר.

נמרוד
30-10-06, 11:43
אז מה הבעייה?

בני
30-10-06, 11:46
עוד דבר ששכחתי

יש לי בפוליסה ביטול השתתפות עצמית, דבר שהוכיח את עצמו ובגדול מדובר בתוספת של 250 ש"ח בסה"כ.

אני מציין את זה כי משיחות אם אנשים מתברר שהרבה בכלל לא יודעים על האופציה הזו ואלה שכן יודעים חושבים שמדובר בסכום גבוה.

אלעד ל.
07-11-06, 11:44
מקיף אמרת?
...שלי שווה בסביבות ה22-25K וכשביקשתי לעשות ביטוח מקיף גם בחברות יחסית מוכרות אמרו לי שהם לא עושים מקיף לסמוראי (פתוח שנת 90..)

לי יש סמוראי 94 סגור , אני לומד בב"ש וגר פה אז החלטתי לבטח אותו במקיף ( למרות שלא נראה לי שלבני דודנו יש זיקה למשהו אחר חוץ מסופה או טויוטה - אבל לך תדע מתי תצא "הזמנה" של חלקים ) . המקיף בלבד -2600 ש"ח - המבטח : מאיר אסולין , יושב בקריית מלאכי , הוא סוכן של הפניקס אם אני לא טועה . הטלפון : 088582228.

אני חושב שנכון לעשות מקיף (כמובן כתלות במחיר הרכב) מכיוון שהכיסוי שלו חל על כל סוג של נזק לרבות התהפכויות בשטח וכו' ..

MMR
12-11-06, 01:38
לי יש סמוראי 94 סגור , אני לומד בב"ש וגר פה אז החלטתי לבטח אותו במקיף ( למרות שלא נראה לי שלבני דודנו יש זיקה למשהו אחר חוץ מסופה או טויוטה - אבל לך תדע מתי תצא "הזמנה" של חלקים ) . המקיף בלבד -2600 ש"ח - המבטח : מאיר אסולין , יושב בקריית מלאכי , הוא סוכן של הפניקס אם אני לא טועה . הטלפון : 088582228.

אני חושב שנכון לעשות מקיף (כמובן כתלות במחיר הרכב) מכיוון שהכיסוי שלו חל על כל סוג של נזק לרבות התהפכויות בשטח וכו' ..

גם אני לומד בב"ש ועשיתי מקיף לויטארה מסיבה זהה.

שאלה-
ביטוח מקיף כולל באופן אוטומטי גם נזקים כנ"ל (התהפכויות וכו' בשטח), או שזה אמור להיות מצויין מפורשות?
ואם כבר אנחנו כאן- מה לגבי גרירה בשטח ?

חנן-ג'יפולוג
12-11-06, 01:54
כן, הביטוח כולל גם נזקי תאונות בשטח.

ביטוח הגרירה לא כולל גרירה מהשטח. תצטרך להגיע עד לכביש בכוחות עצמך.

-->