PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבקש עזרה בקשר לאטימת הסמוראי

samorai
02-11-06, 21:37
ערב טוב לחברי הפורום
יש לי סמוראי 93 פתוח (תרתי משמע)
ורציתי לשאול אם מישהו יכול לעזור לי ולומר לי איך נכנסים לי מים באזור הדוושות(קלאץ',ברקס)
רציתי לשאול האם מישהו יכול להגיד לי מאיפה נכנס לשם המים
כי בחורף הקודם אני לא כל כך זוכר שהגיעו לי לשם מים
ובגלל זה כל הריצפה שלי שלולית אחת גדולה

אשמח לעזרה

רותם.

אלעד ל.
02-11-06, 23:06
מזל טוב .

כמה אפשרויות :

1. יש לך סמוראי פתוח .. למה אתה מצפה ..? דלתות , ברזנט הכל אטום ?

2. קיר האש ( בין המנוע לתא הנוסעים ) יכול להיות מחורר . או שתקעו שם כל מיני ברגי פח , או שיש סתם סדקים או חורים . ניתן למצוא במיוחד באזור של המצבר .

3. אם תסתכל תראה שבחזית הרכב , מבחוץ , מתחת לשמשה הקדמית יש מעין גריל קטן , ממנו מנוקזים המים דרך שתי צינוריות פלסטיק שעוברות בתוך תא הנוסעים ( תוריד את הראש לכיוון הדוושות ותסתכל למעלה לכיוון הסעפת של המזגן ) ויוצאות אח"כ החוצה. אחת מטפטפת לנוסע ואחת לנהג.. או שהן מחוררות או סדוקות והרבה פעמים הן סתם סתומות בעלים וכל מיני ג'יפה שגורמת להן לאגור מים ולטפטף פנימה .

בהצלחה..

GodsFather
03-11-06, 14:35
אלעד - הפתעת על מספר שלוש , עכשיו יש לי עבודה לשבת :evil:

אבל אני אוסיף את הידע שלי - באותו קיר אש - תרים את המכסה מנוע ותראה מהיכן נכנסים לך כבלי החשמל לרכב , אצלי (ואמור להיות אצל כולם...) יש חור עם חתיכת גומי (בלוי לרוב) ממש בקצה קיר האש בצד הנה - משם המים מטפטפים להם על גבי קיר האש לתוך מה שאתה קורה שלולית תא הנהג...

אופציות אטימה - לדעתי עדיף לשלב...
א. להוסיף מאריך לחור הזה ולאטום את החיבור שלו עם קיר האש
ב. להוסיף גומי (קדר דלתות/בגז' בשפת המכונאים) על גבי המשקוף העילי בצד של קיר האש (היכן שמכסה המנוע וקיר האש נפגשים)

בהצלחה!

אלעד ל.
03-11-06, 15:19
אם כבר ..

קשה לי להאמין שזה מהחורים של כבלי החשמל , אבל אם לאטום אז לא עם חומר שיחמצן ( צריך סיליקון נייטראלי ) ולא עם דבק שיתקשה ולא יאפשר להזיז את החוטים אח"כ.

חוצמזה שאלה : הגריל הזה בקדמת השמשה ( שהיום היד שלי זחלה בכולו מבפנים בגלל שהייתי צריך לפרק את המנופים של המגבים ) קשור לחימום ( זרימת אוויר) ? או יותר נכון - אם אני אוטם אותו אילו נזקים אני גורם ?

GodsFather
03-11-06, 15:34
מנסיוני - שום נזקים , אצלי הוא אטום כבר שנה פלוס - לא נתקלתי בבבעיות , האמת גם לא הרגשתי שום שינוי לטובה, רק ראש שקט שמשם אין חדירת מים

boba banay
07-11-06, 18:58
אם תסתכל על קיר האש תראה שיש שני צינורות שיוצאים ממנו עם זוית לכיוון מטה - הצינורות האלו הם הניקוז של הגריל המדובר - מים מהווישרים\גשם וכו - במשך השנה זורמים שם רק מים מהווישרים וקצת משטיפה של האוטו ו.....עלים, עשבים, חול ואבק - בקיצור הכל נסתם שם - מה שבחורף גורם לגריל לעלות על גדותיו ולא להתנקז והמים נכנסים לתוך תא הנוסעים - הם חייבים להתנקז לאנשהו...

הפתרון - שתי אפשרויות
א. זרם חזק של מים דרך הגריל לכיוון הצינור (לא מומלץ - זה יפתח את הצינור אבל בדרך ימלא לך את תא הנוסעים במים.
ב. כמו בצבא - להעביר חוטר - קח חוט ברזל בריא ותשחיל דרך הגריל לצינורות - לא תאמין מה יצא לך משם

בהצלחה

אמיר חסידים
07-11-06, 19:12
צגידו יש אפשרות לערבב מים עם צבע כלשהו להתיז אותם על האוטו ואז לעקוב מאיפה הם בדיוק נכנסים ?
אני חשבתי על צבע מאכל מעורבב במים אולי יש למישהו פתרון אחר ?

לי יש בעיה דומה בפרייבט - פיז'ו ( המון פלסטיקים ) שם קשה לי למצוא את הבעיה ...

יומצוין

-->