PDA

צפייה בגרסה מלאה : לאיזה ג'יפ יכולות שטח טובות יותר?

fishman
02-11-06, 23:34
שלום לכולם!
יש לי 4 ג'יפים שאני רוצה להשוות את יכולותיהם- זוג ראשון כהשוואה של התענינות לפני רכישה (מקווה מאוד שכן)
טויוטה לאנד-קרוזר מול ניסאן פאת'פיינדר.
ואם כבר התעניינות לקראת רכישה- אתם כחובבי שטח, מה הייתי מעדיפים מבין שני אלה- כרכב גדול למשפחה שנוסע 85-90% מהזמן על כביש, אך באחוזים הנותרים מבלה בשטח? איזה מבין השניים ייתן מענה טוב יותר.?

וזוג שני סתם בשביל הסקרנות וידע כללי-
האמר H3 מול ריינג' רובר. לאיזה מביניהם יכולות שטח טובות יותר? אלו מביניהם הייתם מעדפים?(פרמטרים כמו בזוג הראשון-רכב למשפחה וכ'ו)

תודה!

ארז
03-11-06, 00:22
ללנדקרוזר יכולות שטח גבוהות בהרבה מהניסן.
הריינג נוח בהרבההההההה,מרווח בהרבההההההה, חזק בהרבההההההה וכו' מהH3, כנ"ל לגבי יכולות השטח, נוק אווט מוחלט לטובת הלנדרובר.
אבל ההשוואה לא במקום מבחינת תקציבית הריינג לא מתמודד מול הH3 אלא מול הH2 הגדול וחזק בהרבה מהH3.
http://img168.imageshack.us/img168/8120/grayh22bigxc7.jpg

גם כאן אגב בסופו של יום הריינג מנצח, אבל הפעם רק בנקודות(עם הרבה ניקוד שלילי לH2 על כיעור)

ארז
03-11-06, 00:26
מבחינת נוחות אגב לטעמי הקרוזר נוח יותר ועם מנוע חי יותר, למרות שהניסן גם רכב מצוין אבל מעט צפוף לטעמי.
מבחינת שיפורים ללנדרוזר יש מבחר גדול בהרבה של שיפורים לכל מטרה ואין ספק שבמצבם הסטנדרטי הטויוטה טוב מהניסן בשטח.

fishman
07-11-06, 17:34
הריינג' רובר- יש לך אולי מושג כמה הוא אמור לעלות בארצנו הקטנטונת...?
מה לגבי ירידת ערך? אני לא מיליונר, ולהשיג תקציב(כפי שנראה לי לגבי הריינג') כל כך בשמיים זה "מעט" בעייתי. בעוד שנתיים שלוש- ניתן יהיה למצוא את הרכב במחיר טוב יותר?...

fishman
07-11-06, 17:34
אגב- בינואר אמורים לרדת מעט המחירים לא..?

זאביק
07-11-06, 17:52
הריינג' רובר- יש לך אולי מושג כמה הוא אמור לעלות בארצנו הקטנטונת...?
מה לגבי ירידת ערך?

איך אומרים, "אם אתה שואל, אתה לא יכול להרשות לעצמך!!" ??
לפי מחירון מוטו,
לנד רובר רינג' רובר 4.4 טיפטרוניק 4WD 305Hp
(הדגם הכי פשוט)
חדש - 890,000 ש"ח
2006 - 792,000 ש"ח

אבל עדיף תיכנס לסוכנות לנד-רובר ותברר פרטים מדוייקים.

fishman
08-11-06, 17:29
(הדגם הכי פשוט)
חדש - 890,000 ש"ח
2006 - 792,000 ש"ח

ואו... אלוהים ישמור... לרגע היה נדמה לי שאולי פחות...
איזה מחיר.. אמא...

bartalo
08-11-06, 20:19
התשובה מאוד פשוטה
כמובן שלג'יפ בו הנהג מיומן בנהיגת שטח ובתפעול הרכב
נהג מאפן על ריינג/האמר/קלסG וכו'
לא יצליח לעבור - היכן שנהג מיומן, יעבור כמו גדול עם ניבה/סמוראי/טראנו וכו'

נמרוד
08-11-06, 22:50
התשובה מאוד פשוטה
כמובן שלג'יפ בו הנהג מיומן בנהיגת שטח ובתפעול הרכב
נהג מאפן על ריינג/האמר/קלסG וכו'
לא יצליח לעבור - היכן שנהג מיומן, יעבור כמו גדול עם ניבה/סמוראי/טראנו וכו'

הנהג הוא אותו נהג - לצורך העניין אתה, או הבחור ששאל את השאלה. השאלה היא על כלי הרכב.

בואו נעזוב את הדיון הדמיוני על רינג' רוברים, זה טוב לפנטזיות עד גיל 16 בערך. השאלה המקורית היתה על לדנקרוזר מול פת'פיינדר. הלנדקרוזר רכב עדיף גם בעיני, לא בפער ענק. אם המחיר היום דומה, רמת אבזור מול רמת אבזור, הוא הקנייה העדיפה. העדר לא טועה.

דרור ברלי
11-11-06, 21:15
נמרוד,- עדיין עדר זה עדר. העדר לא מצביע עבור הלנדקרוזר בגלל העבירות שלו, אלא משום שהוא סוגד למותג. אנשים מקשרים אוטומטית את טויוטה לאמינות, למרות שלנדקרוזר 90 שגם נדרש לנסוע "על אמת" בשטח, כבר צבר לעצמו מוניטין מפוקפק-משהו בתחום האמינות, כאשר הדבר היחיד המשותף לו ולדגמי הלנדקרוזר המיתולוגיים שנודעו באמינותם, זה אך ורק השם.

asafk
13-11-06, 22:22
ובכל זאת, דרור, באופן מקרי (או לא) העדר, הפעם, צודק. זה שהרכב בתחפושת "לקסוס" זכה בשנה בה הוא הושק להיות four wheeler of the year לא מרשים אותי, אבל לא יעזור- הוא רכב שטח די מוצלח (אם, כמו שכתבתי בעבר, לא מנסים לעשות ממנו מה שהוא לא).

אסף.

-->