PDA

צפייה בגרסה מלאה : קרטועים וחיתוכים

שאולי
03-11-06, 19:54
אז ככה הסיפור טיפה ארוך......
לפני טיול סוכות החלטתי להחליף את האטם של משאבת הדלק, ואכן החלפתי , בנסיעה לטיול היה רעש מוזר מהאגזוז בעיקר כשירדנו בירידות של סדום , נכנסנו לצין עשינו את ציר המצלעות ושמנו פעמנו לכיוון המפגש , פתאם האוטו התחיל לקרטע ' בק פיירים 'חיתוכים בעיקר בטורים גבוהים . הגענו למפגש ובבוקר צוות ' המומחים ' המורחב החליט שהכויל לא בסדר והוחלט להחליף כויל . יצאנו למסלול ובמשך חצי יום האוטו נסע בסדר ( זה שפישלתי במרזבה לא קשור לעניין ) ואז שוב התחיל לחתוך, שוב כינוס של המומחים שוב המסקנה כויל , אני הבעתי ספקות אך המומחים ( שני מכונאים אמיתיים ) פסקו שהכויל השני גם לא טוב , הוחלף שוב הכויל הישן ושוב האוטו נסע טוב זמן מה ושוב חתך ושוב הוחלף וחוזר חלילה עד שהגענו לחניון בארות . הוחלף כויל שלישי ובבוקר יצאנו לדרך ושוב האוטו חתך בטורים גבוהים בעליות גם בכביש ובזה הרגע שללתי סופית את עניין הכויל ,כי שקורה פעם אחת זה מקרה פעמיים זה צרוף מקרים פעם שלישית זו כבר שיטה. הוחלף גם חיישן קרנק ולא עזר.
איך שהוא הגעתי הביתה מקרטע , ועשיתי לאוטו טיפול הוחלפו הרבה דברים לא הכל קשור לעניין הולף אטם מכסה שסתומים ,כל צינורות המים ,שמן פילטר שמן ,פילטר אוויר,חוטי הצתה, מכסה דיסטורבוטור
פלגים , שני פלגים מרכזיים היו שחורים לחלוטין ובאחד מצאתי אבן בעובי צדף שהיה תקוע בן האלקדרודה לבן הקשת שאני לא יודע את שמה , בקיצור הכל הוחלף והיום עשיתי נסיעת מבחן בתחילה הכל זרם , ושוב התחיל רעש מהאגזוז כבה האוטו בירידה הניע שוב לא נוסע עגול , תקלות אגב לאורך כל הזמן 12 21 פעמיים ?? למה פעמיים 21 ?? ו55 .
החשד שלי הולך לכיוון משאבת דלק
יש רעיונות נוספים??
טוב הבן שלי חייב אבל חייב את המחשב עכשיו אז אשמח לשמוע התיחסות
תודה שאולי

שאולי
03-11-06, 21:11
אגב אין לי מושג למה יצא לי החייכן הזה ליד הכותרת

זאביק
03-11-06, 23:13
תקלות אגב לאורך כל הזמן 12 21 פעמיים ?? למה פעמיים 21 ?? ו55 .

אולי פעמיים 21 זה 33 ?? (שזה רגיל כי אין לך חיישן מזגן). ;-)

הדבר האחרון שעשית לפני הטיול זה להחליף אטם משאבת דלק.
ואז התחילה תקלה.....

ברוב המקרים זה קשור, מה גם שהתקלה שלך קשורה לדלק (חיתוכים, נכבה, מגמגם . . .)
אולי האטם לא יושב טוב?
אולי המשאבה לא יושבת טוב ומידי פעם בולעת אוויר ?
אולי המשאבה לא יושבת טוב, ומתחממת (ואז כל פעם שאתה עוצר להחליף כויל, היא מתקררת) ?

אני הייתי בודק בכיוון הזה.

שאולי
05-11-06, 07:32
טוב משאבת הדלק פורקה , נמצאו כמה שאריות גומי בתוך המיכל לא נראה לי שיש קשר , הרשת בתחתית המשאבה מלוכלכת לא יודע אם זה נורמלי או חריג , על פניו ויזואלית המשאבה ניראת בסדר גמור..... מה שכן בתחתית המיכל ישנו מין מיכל פלסטיק פנימי קטן שהמשאבה אמורה להיות בתוכו הוא די מעווות ויתכן שהמשאבה לא ישבה יש כמו שצריך, אני לא בטוח, ואין אפשרות לבדוק את זה.
האם יש דרך לבדוק שהמשאבה תקינה??
או מה עוד כדאי עכשיו לעשות??
שאולי

מוני אורבך
05-11-06, 08:03
המיכל הקטן הזה הוא מה שדואג למשאבה שיהיה מספיק דלק לשאוב ושלא תתחמם.
שמעתי מהרבה אנשים על בעיות מהסוג שלך כתוצאה מעיוות במיכל.
אריק סבל מבעיות כאלו כשנה עד שהחליף את המשאבה לקטנה יותר (יש כנראה שני סוגים)
כדאי שתשלך הודעה פרטית אליו או טלפונית אם לא יענה לשירשור.

שחר
05-11-06, 17:56
כדי לדעת אם המשאבה בסדר צריך לחבר שעון לחץ לחליל של המזרקים ולבדוק את הלחץ שם. באופן כללי המשאבות בסופה די מחורבנות וכדאי שתהייה לך רזרבית באוטו אז הכי כדאי לפי דעתי לקנות חדשה להחליף ולבדוק. במקרה הכי גרוע תשאר עם שתי משאבות תקינות ותהייה לך אחת ספר ליום שבו הישנה תתקלקל (והיום הזה יבוא).

-->