PDA

צפייה בגרסה מלאה : איסוזו טרופר דיזל 3.0 ליטר שנת 2000 מעשן [הכותרת נערכה]

asi08
04-11-06, 16:53
אני לא יודע אם זה זה נורמלי ברכבי דיזל כי זה הרכב דיזל הראשון ברשותי, (איסוזו טרופר דיזל 3.0 ליטר שנת 2000 עם 290 ק"מ)
בעת לחיצה על פול דוושה הרכב מאוד מעשן, יש לציין שבנסיעה רגוע זה לא קורה, האם קיים חשש? האם זה דבר נורמלי בכל האיסוזואים?

ועוד שאלה בעיניין אחר, בעת ההתנעה נשמעת מאין נקישה נשמעת כמו מכה קטנה, מזה יכול להיות?
יש לציין שזה לא בכל ההתנעות פעם כן פעם לא....

הכותרת נערכה ע"י המערכת.
למה לכתוב רק "רכב מעשן" ולא לציין איזה רכב בכותרת ? קשה לעשות "העתק+הדבק" ?
ככה יותר קל להבין, יותר קל בחיפושים עתידיים . . .
אנא, הקפידו על כותרות אינפורמטיביות !!

ronaldo
06-11-06, 17:10
בקשר לעשן:
בגדול התשובה היא שזה קורא בטרופרים ונחשב לבסדר. אבל תלוי בכמוט, לכן
מציעה לך:
1. לגשת למכון רישוי ולבצע בדיקת עשן לדיזל, עולה 38 ש"ח ב"מבדק"
ולא מחייב אותך בכלום מול השילטונות - בדיקה פרטית ביוזמתך.
2. לגשת למוסך UMI לבקש בדיקה ל-injectors עם המסוף למחשב הרכב.
הרכב עבר injectors recall ?

להרבה עשן בטורים גבוהים יכול להיות עוד הרבה סיבות:
שמן מנוע לא תקין, סראפת\צינורית ואקום\מסנן אויר מלוכלכים, שסטום EGR , ממיר קאטליתי...

י@יר
27-11-06, 02:03
עשן ב"פול גז" זה לא דבר מיוחד אך צריך לקחת את זה בערבון מוגבל אני מציע לך כמה דברים אחד שהרכב בניוטראל תן גז עד הסוף לכמה שניות זה ינקה את האגזוז מפיך שהצתבר שם ממולץ מאוד לפני טסט!!! אל תיבה מענן העשן אשר יצא לך מאחור נסה פעולה זה כמה פעמים ברציפות עם לאחר 7-10 פעמים עדיין יוצא עשן בכמות גבוהה ישנה בעיה כמו שצוין לפני יכול להיות שסתום הREG התלכלך ונקע נסה לפרק אותו לא פעולה מסובכת כמה ברגיע נקה אותו בספרי די גריז יבש והחזר למקום נסה שוב מכת גז כמה שניות בניוטרל עם לא עזר יכול להיות בעיה יותר רצינית במנוע ואז אין מנוס מאשר להתיעץ עם מוסכניק בעל החשרה של איסוזו (מוסך מורשה רציני אני ממליץ על עפולה אם אתה בעזור) מכווה שעזתי

adanyy
27-11-06, 20:51
שלום,
איך ניתן לזהות וכן מיקום של שסתום הREG כדי לפרקו ולנקות אותו.
אם אפשר צילום ? אחרת נא, תיאור מדוייק למיקום
בתודה, יאיר

י@יר
28-11-06, 22:06
שלום,
איך ניתן לזהות וכן מיקום של שסתום הREG כדי לפרקו ולנקות אותו.
אם אפשר צילום ? אחרת נא, תיאור מדוייק למיקום
בתודה, יאיר
הסתום יושב בצד הימני של האוטו שאתה מסתקל קדימה אחורה הוא נראה כעיגול שבצד התחתון שלו ישנו צינור אוויר שנכנס אליו הוא מוחזק על ידי 3 ברגים זהירות הם חמים לאחר נסיעה !!!!!!!!אני ינסה להוסיף תמונה בהזדמנות כרגע אין לי אפשורת לצלם את החלק

-->