PDA

צפייה בגרסה מלאה : התאמת סטרטר בוש למנוע רוסי.

רכס חיים
29-11-03, 02:23
נמאס לי מהסטרטר הרוסי - במיוחד שהוא תוקע את השלמת מערכת הגז - והיום נמצא הפתרון - התאמה של סטרטר מרצדס 410 מתוצרת בוש למנוע הרוסי. האם למישהו יש מידע לגבי האמינות של הסטרטר הזה??

רכס חיים
02-12-03, 05:11
קיבלתי היום סטרטר של בוש שהותאם לוואז בסופו של דבר מ-B.M.W והניסיונות מחוץ למנוע עושים רושם מצוין. הסטרטר החדש קטן בחצי מהאורגינלי וחזק ממנו ב-35% כך שאני מצפה לשקט תעשייתי מהכיוון הזה להרבה זמן. הסיפור הזה עלה 750 ש'ח כולל מ.ע.מ אבל הכי חשוב הוא שהכרתי חשמלאי יצירתי וידידותי למשוגעים - כך שהרווח כולו שלי. האיש מומחה לבנית מערכות אלקטרו-מכניות כגון סטרטרים, דיסטרבוטורים כולל מיוחדים , אלטרנטורים והכל במחירים הוגנים ותוך יום יומיים הכל מוכן עם אחריות ל-6 חודשים. בקיצור עסק לא ישראלי. השבוע נתקין אותו ונמשיך עם מערכת הגז. חבל שאני צריך לעבוד לפעמים.

רכס חיים
08-12-03, 19:35
הרכבתי את הסטרטר החדש של בוש שהיה מורכב על BMW והדבר הזה מענג בצליל החדש והנעים שלו. אולי תצחקו אבל בג'יפ יש בכל זאת מנואלה -על כל צרה.בטח חצי מהפורום לא יודעים מה זו מנואלה. תתפלאו אבל במנועים האלה יש עוד בסיסים לקבלת המנואלה. כבר השתמשתי בה בעבר וזה עובד.

רכס חיים
24-01-04, 02:50
בעת שהמנוע פעל והסתכלתי פנימה - הסתבר שהסטרטר רועד כי הוא לא מחובר טוב. לאחר בדיקה נוכחתי לראות ששני הברגים השתחררו, כל זאת לאחר נסיעה של 400 ק'מ בלבד. לא האמנתי שכל כך מהר זה יקרה במיוחד לאחר שאני אישית עשיתי את העבודה. מחוסר ברירה אסגור אותם עם לוקטייט ,אם לא אקבל עיצה יותר טובה.

Bulldog
24-01-04, 13:41
תוסיף שייבות קפיץ

Bulldog
24-01-04, 14:58
או לחילופין לעבור לברגי "דוח" במידה וזה מתאפשר.

unimog
07-02-04, 00:59
:lol: :lol:
רכס מה קורה עם הרוסי שלך ??
אולי כדאי להעמיד את היונימוג על הרגלים ??
ביי
unimog :twisted:

רכס חיים
07-02-04, 02:39
היונימוג תקין וצריך רק מצבר חדש, אבל לפני שאני מתקין לו מערכת גז אין טעם להעלות אותו לכביש. זה כבר נראה בעתיד הקרוב. הרוסי מתחיל היום בסדרת טיולים ארוכה היות וגמרתי רצף גדול של שינויים והתאמות.

-->