PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה, שינוי מידת צמיג לסאמוראי.

gil4
29-11-03, 22:57
קניתי בשעה טובה סמוראי 87 ארוך.הנ"ל נעול בצמיגים מידה 215\75\15,שלא רשומים ברשיון.
הבנתי מדיפדוף בפורומים,שניתן לשנות מידה ברשיון במכונים ברחבי הארץ.ברחבי הארץ כן,אך באילת לא!אם בעל סמוראי אדיב יוכל לשלוח לי צילום או העתק של השינוי \אישור שקיבל למידות המדוברות אני אוכל לעבור טסט.אז אם המידות הנ"ל מככבות ברשיונך,בעל סמוראי ,עזרה תתקבל בברכה..

טל: 055505968

אבי.
30-11-03, 12:26
דבר ראשון תיתחדש ומזל טוב על קניית הסמוראי.
לגביי שינוי מידת הצמיגים,הגי'פ הראשון שלי היה סמוראי פתוח מודל 87.
מידת הצמיגים שלו הייתה235/75r15 ותיתפלא זה היה מאושר ברישיון כמובן שהסמוראי היה מוגבה. לפני שמכרתי את הגי'פ העברתי את הצמיגים לסמוראי אחר של חבר אולם במישרד הרישוי בחולון הבוחנים לא אישרו את המידה למרות שראו את רישיון הרכב שלי עם המידה הנ"ל בטענה שרק דרך איזו קומבינה מישהו הצליח לאשר מידה כזו.
בקיצור את המידה הזו לא אישרו, אבל 215/75r15 אישרו וזאת לאחר בדיקה בחוברת שיש להם.
אין לי בעיה לשלוח לך את רישיון הרכב שלי עם המידה של הצמיגים הרחבים.
לגביי רישיון הרכב של חבר שלי אני ידבר איתו.
עצה נוספת תרים טלפון למחלקת בוחני רכב במישרד הרישוי בחולון ותישאל אותם לגביי המידה.דבר נוסף שתה יכל לעשות זה להתקשר למכשירי תנועה בת"א ולבקש מהםמ שישלחו לך אישור שמידת הצמיגים שלך מתאימה לפי הוראות יצרן ועם זה אתה הולך לכל מכון רישוי.
בהצלחה 8)

gil4
30-11-03, 18:31
תודה על העצה כבר מחר אני אטלפן למשרד הרישוי. הבוחן באילת קצת יותר גמיש ומוכן להעביר אותי טסט אם צילום של אישור או רישיון עם המידות הנ"ל. אם לא אצליח, אצור אתך קשר ואשמח לקבל העתק.

-->