PDA

צפייה בגרסה מלאה : אנו זקוקים לשפנים מהפורום שייהנו בתמורה מסדר בג'יפ.

רכס חיים
09-11-06, 02:27
לחברת "רכסים" המזוודת ג'יפים , דרושים ג'יפאים לבדיקת קו מוצרים חדיש לזיווד הג'יפ בארגזים ומגירות העשויים מפלדה מגולוונת במקום מאלומיניום המיועדים להשקה בשנה הבאה. כל הברגים ומירב חלקי החיבור יהיו מנירוסטה - כך שאיכות המוצר תהיה ברמה מאוד גבוהה. הג'יפאים שיקחו חלק בניסוי יצטרכו למלא שאלונים בתום תקופת ההתנסות לצרכי החברה. בתמורה אנו מציעים לעשרה ג'יפאים ראשונים מהפורום בלבד - קבלת זיווד מקצועי חדש לפי תכנון מודולרי שלהם ( לא מיכלי-מים ) במחיר של 50% ממחירי המחירון המופיעים באתר החברה. יתכן ולא כל מוצרי החברה יהיו זמינים בשלב ראשון עקב תוכנות ייצור לא מעודכנות למוצרים החדשים.תאומי פגישות לצורך תכנון הג'יפ - לפחות לשעתיים לימוד הדדי -בה"פ או בטלפון 0544354505 רכס.

רכס חיים
10-11-06, 02:09
תודה לכולם על הסיוע, מיכסת הג'יפאים התמלאה תוך יום אחד , ואני ממש מופתע. כמו שציינתי יש לתאם פגישות אישיות ללימוד הפתרון הנכון לאיש ולרכב. באותה הזדמנות פניה לעומרי שתיבת ההודעות הפרטיות שלו מלאה - התקשר בבקשה טלפונית. הזמנת זיוודים מפלדה מגולוונת תימשך רק לאחר ניסויים ראשונים - בתחילת 2007, לפי מחירים חדשים ונמוכים שיופיעו באתר בתחילת השנה.יהיה כייף לראות ג'יפים מסודרים בעוד זמן קצר.

רכס חיים
15-11-06, 03:55
ההזמנות הראשונות של ארגזים מגולוונים נמצאות בייצור, וכפי שמסתמן יהיו בבדיקה ראשונה עד סוף החודש. בתחילת דצמבר יהיו באתר המחירים החדשים והם יאפשרו גישה כלכלית לכל ג'יפאי - גם לצעירים שביננו. עם הכנסתם לאתר יהיו לצד כל מוצר מחיר באלומיניום ומחיר נמוך מאוד במגולוון- כאלטרנטיבה.

חנן-ג'יפולוג
15-11-06, 14:06
מעולה, חיים, תודה. אתה בוודאי זוכר שבכל פגישה איתך אני מציק על הנושא הזה. אני שמח שנענית.

רכס חיים
15-11-06, 15:32
חנן - אני אוהב אלומיניום - אין מה לעשות. התקנו כמאתיים כלים אבל לשמחתי אני לא מתפרנס מזה כי בכמויות כאלה יש רק השקעות אדירות בפיתוח. תוך ימים בודדים יהיו באתר המחירים השפויים של פח מגולוון כך שכל הסוכנויות ייהנו מזרימת עבודות קבועה - כפי שצריך כל יצרן. לג'יפאים שלנו אנסה לתת הנחה נוספת לאחר שנרד יותר לעומק הנושא והם יוכלו להינות על חשבון רכבי העבודה שמשלמים מחיר מלא. כמעט כל הקולקציה תוסב לאלטרנטיבה במגולוון כ-900 מוצרים - מלבד מיכלי המים. המחירונים יהיו כפולים וכל אחד יחליט מה מתאים לו. אנחנו בפיגור של חצי שנה בתכנון ממוחשב למוצרים חדשים שעומדים בתור. להערכתי יש עוד 300 מוצרים ב-6 קבוצות שעדיין לא הוכנסו לשיווק למרות שתיכנונם הסתיים כבר מזמן אך מחוסר שעות תיכנות הם לא באתר.

רכס חיים
16-11-06, 17:42
יש באתר את המחירים החדשים לארגזים וגגונים מפלדה במקום מאלומיניום . אתם מוזמנים להביע דעה על המחירים החדשים.

-->