PDA

צפייה בגרסה מלאה : טרקטורון גדול 6X6 תוצרת ג'ון-דיר לטיולי שטח.

רכס חיים
10-11-06, 01:18
ראיתי טרקטורון מובל על רכב מתוצרת ג'ון-דיר עמוס במיכל נוזלים של כשני טון ולפי התרשמותי הוא 6X6. זהו רכב אולטימטיבי לנסיעות שטח בהתאמות הנדרשות. החברה המפעילה אותו הינה חברת יורומר מאזור המרכז. למישהו יש מידע על הכלי או על החברה המפעילה אותו? נראה שכרכב חקלאי מחירו צריך להיות הגיוני וניתן לבצע כל התאמה נדרשת ללא בעית רישוי. השאלה החשובה כרגע הינה מהי מהירות הכביש שלו. האם היא מעל 80 קמ"ש או מתחת לזה.אם למישהו יש יותר פרטים אשמח לקבל אותם כאן כולל קישורים.

נמרוד
10-11-06, 11:00
הסדרה נקראת Gator, כל המידע באתר היצרן:

http://www.deere.com/en_US/ProductCatalog/GC/category/GC_UV.html

רכס חיים
11-11-06, 06:21
נמרוד - תודה , אבל לא ציפיתי אחרת.

רכס חיים
11-11-06, 06:53
בגדול מסתבר שזה לא הכלי האולטימטיבי ממספר סיבות. ראשית מהירות הכביש שלו 40 קמ'ש בלבד ,וזה אומר ירידה לשטח עם גרר. הוא לא 6X6 אלא רק 4X6 .הארגז שלו קטן משני מטר אורך המינימליים הדרושים. מנוע דיזל קטן של פחות מ-700 סמ'ק. למישהו יש רעיון על בסיס טרקטור חקלאי מוסב לרכב שטח?

דרור הראל
11-11-06, 19:53
חיים,כלים חקלאיים לא נוהגים להגיע למהיריות שאתה מחפש,לעומת זאת אני לא מכיר רכב שטח עם יכולות עבירות גבוהות יותר מאשר לג'ון דיר-2140 ,עם הנעה קידמית צימיגי ענק\סרנים חיים ונעילת דיפרנציאל אחורית,תיבת הילוכים עם 8 הילוכים ושמונה חצאי הילוכים,שילוב הנעה קידמית בלחיצת כפתור.קבינה מפוארת ומנוע אדיר וכל זאת בטרקטור שיוצר בתחילת שנות ה80.
בתערוכה באיטליה ראיתי קומביין שנועד לקציר בשיפועי צד מהלך המתלה שלו הוא כמעט שני מטרים (יכול לקצור בטרסות).אם אחת מהחברות המייצרות טרקטורים וכלים חקלאיים תחליט לייצר רכב שטח אולטימטיבי אני מניח שזה יהיה רכב יוצא דופן.החידושים והג'גדאטים שיש במכונות חקלאיות מקדימים לעיתים בשנים רבות את עולם הרכב.
על הצ'אלנג'ר שמעתה? טרקטור עם זחלי גומי,כח אדיר עבירות גבוהה ומהירות לא רעה לרכב זחלי.
דרור הראל

חגי
11-11-06, 20:00
שכחת להוסיף שגם המחיר של הכלים הוא עתידני ,ממש מדע בדיוני .

כמה עולה הקומביין המדובר ? :).

רכס חיים
12-11-06, 04:18
תתפלא אבל המחיר שלו בסך הכל 10K דולר , וזה ממש לא הרבה אם הוא היה עונה על הדרישות שלי.

-->